بالابر صنعتی ، جک درب اتوماتیک پارکینگ ، کرکره برقی

کلیه خدمات نصب ، راه اندازی ، تعمیرات و فروش

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

 

طراحی و نصب و اجرا انواع بالابر صنعتی، فروش بالابر هیدرولیکی

به سایت ما خوش آمدید
  • درباره ما

با ارائه انواع بالابر کارگاهی ،بالابر نفربر ،جک درب های پارکینگ، انواع کرکره برقی و شیشه سکوریت (شیشه نشکن) در خدمت مشتریان گرانقدر می باشیم.

فروش بالابر صنعتی

انواع بالابر صنعتی

بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)

بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)

کاربرد چند منظوره ، ظرفیت برای یک نفر ، طراحی شده برای دسترسی به هر ارتفاع ، قابلیت عملکرد بصورت عمود و مایل تحت زوایای مختلف ، توانایی دسترسی به ارتفاعات 9 تا 18متر

بالابر های ثابت باری

بالابر های ثابت باری

ظرفیت 100 تا 2000 کیلوگرم ، می تواند تا ارتفاع نا محدودی کار کند ، قابلیت کار با سیستم برق تک فاری و سه فازی ، قابل کنترل از داخل کابین و بیرون

بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر

بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر

 ارتفاع کاربری 7 الی 9 متر با چرح مخصوص ، این نوع بالابر ها دارای سیستم برقی می باشد و با برق شهر 220 ولت کار می کنند و در صورت سفارش مشتری با سیستم دستی کار می کنند.

بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل

بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل

مدل های EHFL با کاربری تا 18 متر ، بالابر های هیدرولیکی برقی چهار ریل ، کاربرد برای ارتفاع 18 متری ، کاربرد برای ظرفیت بیش از 2 نفر ، دارای پایداری بیشتر و کامل ، قابلیت یدک توسط خودرو با نفر ، قابلیت کار توسط برق شهری

بالابر هیدرولیک الکتریکی با چرخ خودرویی

بالابر هیدرولیک الکتریکی با چرخ خودرویی

مدل EHL اوج بالابر با چرخ خودرویی با ارتفاع کاربری تا 10 متر ، نگهداری ساده و آسان ، راه اندازی آسان و سریع ، کیفیت و نوآوری با توجه به نیاز کاربران ، با دقت مانور عالی در جابجایی ها و متناسب با شرایط کارکرد

بالابر نردبان کشویی چرخدار

بالابر نردبان کشویی چرخدار

برای حرکت کشویی ریل ها هر کدام مجهز به دو رشته سیم  بکسل رفت و برگشت مجزا می باشد که در صورتی که یک رشته سیم بکسل پاره شود رشته دیگر باعث نگهداری ریل ها می گردد .

آخرین اخبار
1398/02/27
انواع بالابر هیدرولیکی آکاردئونی

در صنعت بالابر ، با توجه به نیاز به ظرفیت های بالا و فضای زیاد برای تجهیزات، در سال های اخیر، درخواست برای بالابر های نفری بزرگ تر افزایش یافته است.

ادامه مطلب
1397/12/10
بالابر خود کششی  (بالابر گیربکسی)

بالابرهای بوم لیفت خود کششی، از انواع بالابر نفر هیدرولیکی بوده که در مکان هایی استفاده می شود که علاوه بر دسترسی عمودی، به دسترسی افقی نیز نیاز است.

ادامه مطلب
1397/10/17
بالابرهای هیدرولیکی

بالابرهایی که به صورت ثابت در کارخانه ها ،منازل مسکونی و مراکز خرید جهت حمل بار یا نفر مورد استفاده قرار می گیرند و با محرک هیدرولیکی کار میکنن، بالابر هیدرولیکی یا آسانسور هیدرولیکی یا بالابر خانگی یا هوم لیفت گفته می شود .

ادامه مطلب
بیش از 10 سال سابقه کار ما
420

مشتریان ما

380

پروژه های ما

38

پروژه های در حال اجرا

آخرین مقالات

مدل های بالابر خانگی

منزل شما یک مکان ویژه و منحصر به فرد برای شماست. با توجه به رنگ دکور منزل خود می توانید مبلمان و لوازم جانبی را انتخاب و طراحی کنید. به همین دلیل ما سعی کرده ایم بالابرها و آسانسورهایی را طراحی کنیم که با سبک منزل شما سازگار باشد. استفاده از بالابر خانگی سبب می شود تا فضای کارآمدتری در منزل شما ایجاد شود. با استفاده از بالابر خانگی شما می توانید از یک زندگی مدرن لذت ببرید.

بالابر آکاردئونی ( قیچی ) در مقایسه با بالابر دکلی ( ریلی یا ستونی )

بالابر آکاردئونی در بازار با نام هایی همچون بالابرهای سیزری یا بالابر های قیچی که متداول تر است نیز شناخته می شود. بالبر دکلی نیز با نام های بالابر ریلی یا بالابر ستونی نام برده میشود. هردو نوع بالابر کارایی یکسان ولی مورد مصرف متفاوتی در صنعت نسبت یه یکدیگر دارند .بالابر های آکاردئونی به شکل تمام هیدرولیک در صنعت نقش ایفا کرده و بالابر های ستونی نیمه هیدرولیک هستند.

نحوه نصب بالابر ساختمانی

بالابر ساختمانی یکی از اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات ساختمانی بوده که در تمامی ساختمان های در حال ساخت یا در حال بازسازی حداقل می توانید یکی از آن ها را ببینید.

آسانسور هیدرولیک خانگی ویتور Wittur

آسانسور هیدرولیک نسل جدیدی از آسانسور بوده که جزء آسانسورهای بدون موتورخانه قرار می گیرند. تجهیزات اصلی آنها جک و پاور یونیت بوده که نیروی محرکه و حرکت را در آسانسور هیدرولیک ایجاد می کنند.

پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیک قطعه ای است که در یک سیستم هیدرولیکی دبی ایجاد میکند. پمپ ها یکی از دو قسمت اصلی محرک اولیه سیستم های هیدرولیک هستند .بخش دیگر الکتروموتور یا موتور احتراقی است که قدرت ورودی پمپ را محیا می کند.

انواع بالابر های صنعتی متحرک با سیستم الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک بالابر متحرک هیدرولیکی · ‎بالابر تلسکوپی · ‎بالابر ثابت · ‎کاتالوگ محصولات - بالابر متحرک . مجتبی سبحانی 09197941740 طراحی شده برای صرفه جویی در وقت و هزینه کار ، بالابر های هیدرولیک سطح سکوی طراحی شده برای ارتفاع های مختلف ، قابلیت کنترل در ارتفاعات از روی سکو ، کنترل ... قیمت انواع بالابر صنعتی و خانگی - هیدرولیک ، بالابر فروشگاهی , بالابر صنعتی , بالابر هیدرولیک , بالابر نفربر و نفری , بالابر آکاردئونی , قیمت انواع بالابر خانگی , ساختمانی

بالابر صنعتی متحرک

بالابر صنعتی ثابت

بالابر صنعتی دست دوم

بالابر صنعتی در کرج

قیمت بالابر صنعتی متحرک