بالابر ثابت باری 

مرکز فروش بالابر ثابت باری بزرگترین مجموعه در صنعت بالابر و آسانسور که دارای انواع ماشین آلات تراشکاری و مهندسین طراح ؛ مهندس برق و اتوماسیون صنعتی آماده طراحی و ساخت و نصب در کمترین زمان و بهترین کیفیت میباشد. بالابر های باری در شرکت ها و گارکاه ها و مراکز صنعتی استفاده می شوند ، این نوع بالابر ها جهت جابجایی اجناس و کالاها به طبقات دیگر استفاده می شوند تا بتواند سرعت بیشتری در جابجایی کالا ها داشته باشد.
بهره مندی از بالابر باری جهت حمل و جابه جایی مواد اولیه فروشگاه های پوشاک ، مواد غذایی ، ابزارآلات ، قطعات خودرو ، قطعات صنعتی جهت سهولت جا به جایی و بهینه شدن از تمام لحاظ بوده کلیه تجهیزات طراحی شده به صورت پیچ و مهره ای مطابق با استاندارد های آسانسور می باشد.
بالابرهای ثابت معمولاً نیاز به یک چاهک داشته که در زمان جمع شدن دستگاه در پایین همسطح قرار گیرند.

بالابرثابت هیدرولیک جک مستقیم :

در این مدل جک هیدرولیک مستقیماً به میز بار متصل بوده و آن را به سمت بالا هدایت می کند. در این حالت جک در زیر پلاتفرم قرار دارد.

بالابر های ثابت آکاردئونی:

در این حالت مکانیزم آکاردئونی توسط جک هیدرولیک باز شده و ارتفاع مورد نیاز را تأمین می نماید.

بالابرهای ثابت زنجیری و کابلی هیدرولیکی:

در این حالت چرخ زنجیر و یا قرقره کابل توسط جک هیدرولیک نیمی از کورس حرکت را طی کرده و نیرو توسط زنجیر یا کابل به میز کار انتقال پیدا می کند و کل مسیر را طی می نماید.

جهت ساخت و نصب بالابر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09197941740


بالابر ثابت باری

بالابر صنعتی ثابت

با ارائه انواع آسانسورهای هیدرولیک، بالابرهای هیدرولیک نفری، بالا بر غذابر،ظراحی بالابر فروشگاهی ، بالابر عمود بر در خدمت مشتریان گرانقدر می باشد.

نصب بالابر ثابت

یکی از اولین و قویترین مجموعه های فروش بالابر در شهر تهران می باشد. خرید بالابر ثابت .بالابر ثابت باری لیست قیمت بالابر ثابت ، سازنده بالابر ثابت باری. مرکز فروش بالابر ثابت باری بزرگترین مجموعه در صنعت بالابر و آسانسور در کرج بالابر ساختمانی ثابت تهران

قیمت بالابر ثابت در تهران و کرج

ليست محصولات و خدمات شرکت تولیدی آسانسور هیدرولیکی در البرز بالابر ثابت چهارستونه بالابرهای ثابت برای جابجایی بار در محل های مختلف استفاده می شود. از بالابر ثابت به عنوان بالابرهای پارکینگی خودروبر بزرگترین و عظیم ترین آسانسور باری هیدرولیک
محصولات آسان بالابر مهرشهر

فروش بالابر صنعتی در کرج

آسانسور باری ، آسانسور هیدرولیک ، آسانسور نفری بالابر ثابت، انواع بالابر در قزوین، بالابر باری شهریار اجاره بالابر ثابت دست دوم فردیس

بالابر ثابت فروشگاهی

بالابر ثابت باری الکترو مکانیک مدل IMVT9 · بالابر ثابت باری الکترو هیدرولیک مدل IMHT9 · بالابر غذابر مدل lMH

انواع بالابر مغازه

بالابر نفربر محمدشهر مشاوره رایگان بالابر نفری قیمت بالابر صنعتی بالابر صنعتی وینچی - بالابر خانگی عظیمیه