بالابر هوم لیفت هیدرولیک

آسانسور هیدرولیکی خانگی (هوم لیفت) راهکاری تازه برای خانه های قدیمی بدون آسانسور میباشند.
در سیستم جابجایی از جک های بالا رونده هیدرولیکی استفاده شده که درون فضای خود آسانسور قرار می گیرد .
در نتیجه علاوه بر اشغال نمودن حداقل فضا (۶۶ سانتی متر!) نیازی به چاهک ، موتورخانه ، سیم بکسل و وزنه نداشته و با برق تک فاز شهر کار می کند.
آسانسور هیدرولیکی خانگی قابلیت جابجایی ۳۰۰ کیلوگرم را داشته و امکان نصب آن در مکان هایی با عدم امکان نصب آسانسورهای معمولی مانند داخل راه پله ها ، راهروها ، فروشگاه ها ، حیاط ها یا پل های عابر پیاده وجود دارد ، از دیگر مزیت های اسانسور خانگی (هوم لیفت) به سیستم های مشابه ، دارابودن سیستم پشتیبان جهت فرود و خارج نمودن افراد در زمان قطع برق می باشد.

بالابر خانگی یا هوم لیفت

هوم لیفت یا همان آسانسور خانگی ، نوع خاصی از آسانسور است که در آپارتمان ها و اماکنی که در آنها آسانسور از پیش تعبیه نشده و سازه نامتعارف دارند، کاربرد وسیعی دارد. هوم لیفت ها آسانسورهای کوچکی هستند که ظرفیت گنجایش 2 الی 6 نفر را در خود دارند. برخلاف آسانسور هیدرولیک و آسانسور کششی متعارف، هوم لیفت ها نیازی به فضای اضافه جهت موتورخانه ، اوورهد و یا چاهک ندارند و این خصوصیات باعث شده تا این نوع آسانسور برای برای مصارف خانگی و خصوصی بسیار مناسب باشد. آسانسور و بالابر خانگی معمولاً در ساختمان هایی نصب می گردد که دارای مکانی از پیش تعیین شده برای آسانسور نمی باشند و عموماً برای ساختمان های 2 الی 4 طبقه، آپارتمان‌های دوبلکس، ویلاها، رستوران‌ها و فروشگاه‌ها کاربرد وسیعی دارند. یکی از مشکلات عمده ساختمان های قدیمی عدم وجود فضا برای طراحی آسانسور و برق سه فاز می باشد به شکلی که این مشکل تاثیر بسزایی بر قیمت طبقات دوم به بالا می گذارد. شرکت فراز کاسپین با استفاده از تیم حرفه ای اجرایی این مشکل را تاکنون در بسیاری از ساختمان ها به شکلی رفع نموده که با پیاده سازی این آسانسور خانگی ، به آنها رنگ و جلوه خاصی بخشیده است.

مزایای استفاده از آسانسور خانگی ، هوم لیفت

1- هزینه بسیار کمتر نسبت به آسانسورهای معمول
2- حركت نرم و بي صدا
3- نصب آسان و سريع
4- ايمني و راندمان بالا
5- صرفه جويي در مصرف برق تا 40% (حركت رو به پايين با موتور خاموش مي باشد)
6- داراي سيستم اضطراري هنگام قطع برق
7- عدم وجود موتورخانه در بالاي ساختمان، كاهش بار روي ساختمان و آرامش ساكنين
8- قابلیت اجرا با برق تک فاز یا سه فاز
9-هزینه های سرویس و نگهداری پایین
10-طول عمر بالا و کیفیت خوب قطعات
11-قابلیت انعطاف پذیری و متحرک بودن آن
 
فضای کم
در این حالت هوم لیفت در فضای داخل کمد لباس طبقه زیرین و طبقه فوقانی جانمایی می شود. این نوع آسانسور در مواردی که نیاز به آسانسوری کوچک باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
 
حالت استاندارد
این حالت در داخل ساختمان ها جانمایی می شود. بطوریکه هوم لیفت از طبقه پایین مانند اتاق پذیرایی به طبقات فوقانی مانند اتاق خواب جانمایی و نصب می شود.
 
چشم پله
در این حالت هوم لیفت در فضای پرت بین راه پله جانمایی می شود و از طبقه همکف به طبقات فوقانی، جانمایی و نصب می شود.
 
ورودی چند طرفه
در این نوع از هوم لیفت میتوان از دو یا سه سمت به کابین وارد و خارج شد. این نوع از آسانسور خانگی کاربرد وسیعی در جانمایی های خاص دارد.
 
سقف شیب دار
ریل هوم لیفت جهت فیکس شدن نیاز به سطوح افقی دارد. تیم فنی شرکت فراز کاسپین با تمهیداتی توانسته این آسانسور ها را در ساختمان هایی با سقف شیب دار نصب و جانمایی نماید.
 
پارکینگ
هوم لیفت های شرکت فراز کاسپین این امکان را به شما می دهد تا براحتی از پارکینگ خانه مستقیماً سوار آسانسور شده و از طبقات داخلی ساختمان خارج شوید.

 


 

نصب بالابر هیدرولیک و ثابت

قیمت هوم لیفت خانگی در کرج


بالابر خانگی یا هوم لیفت با حداکثر ارتفاع جابجایی تا 12/5 متر بالابر خانگی بدون نیاز به برق سه فاز نصب سـریع و آسان.
بالابر هوم لیفت صنعت طراحی و ساخت سیستم های هیدرولیکی و کششی انواع بالابر خانگی هوم لیفت نمونه ای از بالابرهای هیدرولیک هستند که به امکانات آسانسوری مجهز می باشند که در اصطلاح.

قیمت بالابر خانگی ساده

آسانسور هیدرولیکی خانگی در کرج هوم لیفت این آسانسور ها بر اساس سیستم های هیدرولیک طراحی می گردند. قابل اجرا در منازلی که فضای آسانسور در آن ها پیش بینی نشده است; قیمت پایین تر در مقایسه با آسانسور های هیدرولیکی

قیمت اسانسور هوم لیفت در کرج


آسانسور هیدرولیک جک دو به یک بغل، آسانسور هیدرولیک جک مستقیم از بغل، آسانسور هیدرولیک جک مستقیم از زیر هوم لیفت بالابر صنعتی در محمدشهر

قیمت آسانسور خانگی کوچک

بالابر آسانسور نمونه هایی از بالابرهای هیدرولیک هستند که به امکانات آسانسوری مجهز می باشند که در اصطلاح به آنها مینی آسانسور هم گفته می شود 
ابعاد هوم لیفت
هوم لیفت تهران
فروش و نصب انواع بالابرهای صنعتی در شهر کرج و تهران، راه اندازی و اجرای بالابر

قيمت هوم ليفت در البرز

هوم لیفت چیست