قیمت بالابر هیدرولیکی

 آماده طراحی و ساخت و نصب بالابر های صنعتی در کمترین زمان و بهترین کیفیت

برای دریافت لیست قیمت و مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید

09197941740
 

هزینه نصب بالابر هیدرولیکی

برای ساختمان های تا پنج طبقه، هزینه بهره برداری آسانسورهای هیدرولیکی تقریبا بی نظیر است

مزایای استفاده از بالابر هیدرولیک چیست؟

عملکرد آرام و بدون سر و صدا : منبع صدای را می توان دورتر از کابین بالابر قرار داد ( به عنوان مثال در کف زیر زمین ) تا سر و صدای دستگاه را به حداقل ممکن برسانیم.

طراحی بالابر با هر فضا :

تنوع بسیار زیادی از طراحی برای معماران و طراحان وجود دارد که با توجه به نیاز شما می توانند در خانه شما پیاده کنند . بدون محدودیت در درب ها و یا شکل کابینت ، یعنی حتی می توانید بدون گذاشتن درب از آن استفاده کنید؛ این مورد اکثر موارد در انبار ها استفاده می شود همینطور قابلیت انعطاف پذیری بالابر هیدرولیک با هر مکانی باعث افزایش جذابیت آن در میان مردم شده است .

ایمنی بالابر هیدرولیک :

روش های تخلیه اظطراری بسیار ساده و کاملا مطابق استاندارد های روز هستند به علاوه اینکه تمامی بالابر های شرکت ابتکار صنعت نوین دارای بیمه هستند و نگرانی شما را از بابت خسارات احتمالی نزدیک به صفر رسانده است .

این دستگاه ها قابلیت استفاده در مناطق زلزله خیز را نیز دارد البته در این مناطق مطابق شرایط ساخت و نصب می شوند. ایمنی در هنگام کار و تعمیر ، از آنجا که هیچ وزنه ای در حال حرکت وجود ندارد باعث افزایش امنیت آن شده است . 
بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)
بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)

کاربرد چند منظوره ، ظرفیت برای یک نفر ، طراحی شده برای دسترسی به هر ارتفاع ، قابلیت عملکرد بصورت عمود و مایل تحت زوایای مختلف ، توانایی دسترسی به ارتفاعات 9 تا 18متر

بالابر های ثابت باری
بالابر های ثابت باری

ظرفیت 100 تا 2000 کیلوگرم ، می تواند تا ارتفاع نا محدودی کار کند ، قابلیت کار با سیستم برق تک فاری و سه فازی ، قابل کنترل از داخل کابین و بیرون

بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر
بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر

 ارتفاع کاربری 7 الی 9 متر با چرح مخصوص ، این نوع بالابر ها دارای سیستم برقی می باشد و با برق شهر 220 ولت کار می کنند و در صورت سفارش مشتری با سیستم دستی کار می کنند.

بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل
بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل

مدل های EHFL با کاربری تا 18 متر ، بالابر های هیدرولیکی برقی چهار ریل ، کاربرد برای ارتفاع 18 متری ، کاربرد برای ظرفیت بیش از 2 نفر ، دارای پایداری بیشتر و کامل ، قابلیت یدک توسط خودرو با نفر ، قابلیت کار توسط برق شهری

بالابر هیدرولیک الکتریکی با چرخ خودرویی
بالابر هیدرولیک الکتریکی با چرخ خودرویی

مدل EHL اوج بالابر با چرخ خودرویی با ارتفاع کاربری تا 10 متر ، نگهداری ساده و آسان ، راه اندازی آسان و سریع ، کیفیت و نوآوری با توجه به نیاز کاربران ، با دقت مانور عالی در جابجایی ها و متناسب با شرایط کارکرد

بالابر نردبان کشویی چرخدار
بالابر نردبان کشویی چرخدار

برای حرکت کشویی ریل ها هر کدام مجهز به دو رشته سیم  بکسل رفت و برگشت مجزا می باشد که در صورتی که یک رشته سیم بکسل پاره شود رشته دیگر باعث نگهداری ریل ها می گردد .

 

بالابر هیدرولیکی در تهران

بالابر هیدرولیکی در کرج

نصب بالابر هیدرولیکی