ساخت حفاظ در کرج

گروه متخصص و مجرب ما برای کمک به افراد جهت داشتن امنیت و به طبع آن آرامش آماده ساخت انواع حفاظ پنجره ،نور گیر ،بالکن ، روی دیوار و  حفاظ درب های ورودی اماکن هستند.   
 
برای انجام خدمات تماس بگیرید  09197941740

به منظور جلوگیری از ورود افراد ناشناس در زمان خالی بودن منازل ،دفاتر ،فروشگاه ها و انبار ها در جلوی پنجره ها ،نور گیر ها،روی دیوار ،هواکش ها و درب های ورود و خروج از حفاظ استفاده میگردد.
حفاظ ها بست به نوع استفاده در دو نوع ثابت و متحرک میباشند.
حفاظ ثابت عموماً برای پنجره ها ،نورگیر هاو هواکش ها که افراد برای ورود و خروج از ان استفاده نمیکنند نصب میگردد که بعضاً برای اینکه ممکن است در دید کافی نباشند باید ضریب امنیت بالایی داشته و سفت و سخت ساخته و نسب شوند .
حفاظ متحرک که بیشتر برای درب های ورود و خروج استفاده میگردد .عموماً مالکین بیشتر به دنبال حفاظ سبک بوده و فقط میخواهند از بُعد روانی خود را ارام کنند و هزینه کمتری انجام دهند ، ولی به عنوان مجموعه ای که بعد از ورود افراد ناشناس به املاک مردم جهت ترمیم یا تعویض و ساخت حفاظ به درخواست مشتری وارد محل میشویم میبینیم که با صرف کمی هزینه بیشتر جهت ساخت حفاظ به راحتی جلوی ورود افراد گرفته میشود تا بعد ها دچار هزینه هنگفت و بی بازگشت نشوند و از همه مهم تر بُعد روانی مخصوصا برای منازل که مشاهده شده افراد خانه تا چندین ماه ترس از ورود افراد ناشناس حتی در زمان حضور در خانه را دارند . از انواع حفاظ متحرک میتوان حفاظ درب آکاردئونی ، حفاظ درب لنگه ای که به صورت لولایی میباشد و همچنین کرکره برقی نام برد.

امنیت مهم ترین نکته در آرامش افراد جامعه است.

حفاظ آکاردئونی 

حفاظ آکاردئونی از نظر شکیل بودن و کم جا بودن در ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار میگیرند. این مدل حفاظ در آپارتمان ها جهت درب ورودی واحد و به درخواست مالکان واحد در بالکن و حتی پشت پنجره برای زمان مسافرت و ایمنی بالا واحد مسکونی ساخته و نصب میگردد.
به دلیل فضای کم در راه پله اپارتمان ها حفاظ آکاردئونی وارد چرخه تولید و فروش قرار گرفت. باور غلط برخی افراد که میگویند حفاظ آکاردئونی ایمنی لازم ندارد، درصورتی که زمانی که این حفاظ بسته شده باشد و قفل های ایمن استفاده شود هیچ گونه راه نفوذی وجود ندارد ،جز خراب کردن دیوار و چهارچوب درب ورودی. البته باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده اصول درب ایمن را دارا باشد، بعضا دیده شده که برخی همکاران برای سریعتر انجام دادن کار ساخت و پایین بودن قیمت از جنس مصرفی کم گذاشته ویا به صورت سحوی از درست پرچ نمودن سر باز میزنند .

تمامی خدمات جوشکاری و آهنگری در کرج خود را به ما بسپارید:   09197941740

ساخت حفاظ در کرج


 

ساخت حفاظ بالکن در البرز

حفاظ پنجره آهنی ساده در کرج

قیمت حفاظ آهنی پنجره

حفاظ درب آپارتمان از داخل

نصب حفاظ پنجره متحرک