ساخت، نصب و فروش بالابر صنعتی

 

فروش بالابر صنعتی 

تولید انواع بالابر های صنعتی متحرک با سیستم الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک قیمت بالابر , بالابر فروشگاهی , بالابر صنعتی شهریار , بالابر هیدرولیک قزوین , بالابر نفربر و نفری تهران , بالابر آکاردئونی , قیمت انواع بالابر خانگی در محمدشهر

بالابر صنعتی متحرک

انواع آسانسورهای هیدرولیک، بالابرهای هیدرولیک نفری

بالابر صنعتی ثابت

قیمت بالابر هیدرولیک در کرج و تهران

تولید کننده انواع بالابر نفربر و باربر  خرید بالابر صنعتی سازنده اندیشه

قیمت بالابر صنعتی

بالابر صنعتی طراحی و تولید انواع بالابر صنعتی با مکانیزم های مختلف 

فروش بالابر صنعتی در کرج و تهران

بالابر صنعتی پشت خودوریی ، بالابر صنعتی تلسکوپی - مفصلی - آکاردئونی  بالابر تک ستون ریلی

نصب انواع بالابر در کرج

بالابر صنعتی وینچی ، بالابر صنعتی دست دوم برای کارخانه ها ، قیمت بالابر صنعتی متحرک شهریار

فروش و نصب کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی قزوین قیمت موتور کرکره برقی تهران انواع کرکره برقی قیمت کرکره معمولی  تیغه و موتورهای کرکره برقی اتوماتیک ریموتی تهران

کرکره مغازه در کرج

قیمت کرکره برقی در کرج قیمت کرکره برقی مغازه شرکت فروش و نصب تیغه کرکره برقی درب کرکره ای اتوماتیک


 
کجا می‌توان از بالابر هیدرولیکی استفاده نمود؟
1399/12/09 - 21:18
کجا می‌توان از بالابر هیدرولیکی استفاده نمود؟
بالابرها استفاده‌های متعدد و متفاوت داشته و در مدل‌های مختلفی همچون، بالابر هیدرولیکی، بالابر نفربر، بالابر مغازه تولید و ارائه می گردند.
بالابر هیدرولیک خانگی با کابین
1399/11/16 - 17:22
بالابر هیدرولیک خانگی با کابین
این نوع بالابر هیدرولیکی خانگی از نوع کابین دار است. این بالابرهای هیدرولیکی مناسب برای هر نوع ساختمان و مصارف خانگی به صورت باربر و نفربر هستند. نکته قابل توجه اینکه این بالابرها دارای کلیه امکانات ایمنی همچون آسانسور دارا هستند.
انواع مختلف بالابر هیدرولیکی
1399/11/01 - 19:58
انواع مختلف بالابر هیدرولیکی
بالابر هایی که نیروی حرکت آن ها برای بالا رفتن از جک و پاوریونیت هیدرولیک بدست می آید را بالابر هیدرولیکی می نامند. این بالابرها بیشترین ضریب ایمنی را در بین مکانیزم های مختلف داشته اند. بالابرهای هیدرولیکی می توانند به صورت آکاردئونی، جک مستقیم و بوم لیفت تولید گردند
ایمنی در بالابر هیدرولیک
1399/11/01 - 19:42
ایمنی در بالابر هیدرولیک
بالابرهای هیدرولیک از امنیت بالایی بهره می برند. دلیل این امر نیز بهره گیری از مکانیزم هیدرولیک می باشد. این نوع از بالابر با توجه به ضریب امنیتی بالا در بسیاری از مشاغل استفاده قرار میشود و یکی از پر فروش ترین انواع بالابر در کشور به حساب می آید.
انواع بالابرهای نفر بر هیدرولیکی
1399/10/02 - 22:34
انواع بالابرهای نفر بر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیکی نفر بر از مدلهای پرفروش و کاربردی می باشد که در انواع آکاردئونی، تلسکوپی، مفصلی، مفصلی تلسکوپی، عنکبوتی و قابل یدک موجود می باشند.
با روغن هیدرولیک چقدر آشنا هستید
1399/09/29 - 22:15
با روغن هیدرولیک چقدر آشنا هستید
با رعایت این نکات، روغن هیدرولیک دستگاه خود را سالم نگه دارید. بر کسی پوشیده نیست که در طول بیست سال گذشته، تقاضا برای روغن هیدرولیک افزایش پیدا کرده . سیستم موتورها به طور کلی کوچک تر شده است، بنابراین حجم روغن کمتری در آن ها به کار می رود.
بالابر هیدرولیکی ثابت
1399/09/29 - 22:10
بالابر هیدرولیکی ثابت
بالابر هیدرولیکی ثابت از خانواده دستگاه های هیدرویکی است که از آن برای بالا بردن شخص و یا بار و اجسام سنگین استفاده می گردد.
ساخت بالابر کارگاهی
1399/09/25 - 22:09
ساخت بالابر کارگاهی
طراحی و نصب انواع بالابرهای کارگاهی برای حمل بار در سراسر کشور
خدمات جوشکاری و آهنگری در کرج
1399/09/17 - 23:09
خدمات جوشکاری و آهنگری در کرج
ما در زمینه خدمات جوشکاری و آهنگری فعالیت می‌ نماییم. و در تمام روزهای هفته از ۸ صبح تا ۸ شب خدمات جوشکاری در محل انجام می پذیرد.
مشکلات رایج حین جوشکاری سیار
1399/09/17 - 23:07
مشکلات رایج حین جوشکاری سیار
جوش فرآیند پیوند دائمی دو یا چند قسمت فلزی با ذوب کردن هر دو ماده است. مواد مذاب به سرعت خنک می شوند و دو فلز به طور دائم اتصال می یابند. جوشکاری نقطه ای و جوشکاری خطی دو روش بسیار محبوب برای قطعات فلزی ورقی است.
مکانیزم بالابر هیدرولیکی
1399/09/15 - 23:21
مکانیزم بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیکی به طور کلی از قوانین نیوتون تابعیت می نماید. طبق همین قوانین رابطه ی بین نیرو و جرم دائمی خواهد بود.
هیدرولیک چیست؟
1399/09/08 - 22:11
هیدرولیک چیست؟
هیدرولیک به علمی می گویند  که در آن از نیروی مایعات تحت فشار استفاده می کنند تا کاری را انجام دهند. به عبارت کلی هیدرولیک یعنی « انجام کار توسط مایع تحت فشار یا حرکت » کلمه هیدرو از زبان یونانی برگرفته شده است و هیدرو در زبان یونانی به معنی حرکات مایعات می باشد.
تفاوت برق تک فاز و سه‌ فاز
1399/09/04 - 09:36
تفاوت برق تک فاز و سه‌ فاز
هر زمان بحث برق، موتورهای الکتریکی و صنایع وابسته به برق به وسط می آید، محال است که دو قطبی بودن  تک فاز و سه‌ فاز برقرار نشود. در مورد موتورهای الکتریکی نیز وضع به همین منوال است. اکثر خریداران در هنگام خرید با این سردرگمی مواجه می‌شوند که موتور برق تک فاز بخرند یا سراغ مدل‌های سه‌ فاز بروند.
بالابر هیدرولیک فروشگاه
1399/09/01 - 21:50
بالابر هیدرولیک فروشگاه
بالابر فروشگاهی یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین بالابرهای هیدرولیکی می باشد. از بالابر فروشگاهی برای جابجایی و حمل محصولات فروشگاه در بین طبقات استفاده می شود. بالابرهای هیدرولیک در انواع و با ظرفیت های مختلف و با انواع نوع روکش بسته به نوع استفاده وجود دارند. این بالابرهای هیدرولیکی امنیت بالایی داشته و فروش زیادی در بازار دارند.
ویلچر بر هیدرولیکی
1399/08/23 - 23:12
ویلچر بر هیدرولیکی
ویلچر بر وسیله ای است که به منظور حذف رمپ ویلچرو برای تردد این عزیزان در ساختمان ها  مورد استفاده قرار میگیرد. در این سیستم به دلیل استفاده از جک هیدرولیکی  هیچگاه سقوط نخواهیم داشت و دارای ایمنی بسیار بالایی هستند.
غذابرهای هیدرولیک (آسانسور غذابر)
1399/08/23 - 23:11
غذابرهای هیدرولیک (آسانسور غذابر)
بالابر رستورانی یا غذابر جهت جابجایی بسته های سبک، ظروف غذا در منازل و رستوران ها، ساختمان های اداری، دانشگاهی، بیمارستانها، هتل ها و همچنین فروشگاه ها و مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی می گردند
تعمیرات بالابر هیدرولیک
1399/08/23 - 23:04
تعمیرات بالابر هیدرولیک
برای بهتر عملکردن بالابرهای هیدرولیکی نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای و یا مقطعی می باشد. بالابرها چه هیدرولیک باشند یا کششی نیاز به سرویس های دوره ای و در صورت نیاز تعمیرات دارند.
ایمنی در ساخت و استفاده از بالابر هیدرولیک
1399/08/23 - 23:02
ایمنی در ساخت و استفاده از بالابر هیدرولیک
با توجه به افزایش استفاده از بالابر در فروشگاه ها ، انبار ها و حتی منازل به مهمترین نکته در زمینه ساخت ، اجرا و نصب و حتی استفاده ایمنی است که امروزه کمتر به آن توجه میگردد.
شفت کروم استیل در بالابر
1399/08/23 - 23:01
شفت کروم استیل در بالابر
در متالورژی فولاد زنگ نزن یا فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل در زبان لاتین Stainlees Steel و یا همچنین Inox هم خوانده میشود ، آلیاژی از فولاد است که اصلیترین عناصرهای شکل دهنده آن آهن Fe, کروم Cr و نیکل میباشد که حداقل درصد جرمی کروم در آن ۱۰/۵ درصد و حداکثر درصد جرمی کربن آن ۱/۲ درصد است.
ساخت بالابر خانگی (هوم لیفت)
1399/07/17 - 17:50
ساخت بالابر خانگی (هوم لیفت)
بالابر خانگی یا همان هوم لیفت نمونه ای از بالابرهای هیدرولیک هستند که به امکانات آسانسوری مجهز می باشند که در اصطلاح به آنها مینی آسانسور هم گفته می شود.
بالابر هیدرولیکی صنعتی - بالابر نفربر
1399/06/28 - 20:09
بالابر هیدرولیکی صنعتی - بالابر نفربر
گروه مجرب ، متخصص و خلاق lift sale برای کم کردن هزینه افراد برای تهیه بالابر نفر بر ایمن، کار آمد و از همه مهم تر با کیفیت و ارزان تر از هوم لیفت و آسانسور با به کار گیری از دانش روز در سیستم بالابر هیدرولیک و بنوغ خود و استفاده از قطعاتی که از لحاظ کیفی رده بالایی دارند این امکان را فراهم کرده که اکثریت افراد جامه با هرگونه شرایط اقتصادی بتوانند سبکی از آسانسور را در محل سکونت خود داشته باشند.
فروش بالابر ارزان در تهران
1399/04/31 - 15:30
فروش بالابر ارزان در تهران
مجموعه ما مجری ساخت و نصب انواع بالابر هیدرولیک اعم از بلابر فروشگاهی، بالابر نفربر ثابت، مغازه ای، ویلچربر برای معلولین ، بالابر خانگی (هوم لیفت) و ... در تهران و کرج میباشد.
بالابر ویلچری یا ویلچربر چیست؟
1399/04/21 - 23:06
بالابر ویلچری یا ویلچربر چیست؟
ویلچر بر وسیله ای است که به منظور حذف رمپ معلولین و برای تردد افراد در پاگرد طبقه اول مورد استفاده قرار میگیرد. در این سیستم به دلیل استفاده از جک مستقیم ، هیچگاه سقوط نخواهیم داشت و دارای ایمنی صد در صد می باشد.
قطعات بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی
1399/01/14 - 19:08
قطعات بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی
در سیستم بالابر هیدرولیک ثابت مجموعه ای از قطعات کنار هم باعث حرکت بالابر میشوند به توضیح نقش برخی از انها میپردازیم.
کابین آسانسور ، تزئین و بازسازی آن
1399/01/03 - 18:10
کابین آسانسور ، تزئین و بازسازی آن
امروزه برای تزیینات داخلی اسانسور یا بازسازی آسانسور از استیل های طرح دار ، MDF ، سنگ و یا از هر سه انها به صورت تلفیقی استفاده می شود.
چند کاربرد اصلی بالابر صنعتی
1398/11/12 - 19:21
چند کاربرد اصلی بالابر صنعتی
بالابر هیدرولیکی به ماشینی گفته می شود که برای حمل نفر و یا بار از آن در شرایط مختلف استفاده می شود و علی رقم تصور عموم مردم، با جرثقیل ها و لیفتراک ها و آسانسورها تفاوت دارد. بالابرهای هیدرولیکی انواع، مکانیزم ها و کاربردهای مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره خواهیم نمود.
جوشکاری آلومینیم با برق
1398/11/08 - 17:11
جوشکاری آلومینیم با برق
آلومینیوم فلزی سفید رنگ است ، قابلیت هدایت الکتریکی وحرارتی آلومنییوم زیاد بوده و در مجاورت هوا قشری به نام اکسید آلومینیوم روی آن را می پوشاند. که ضخامت آن 002/0 میلیمتر می باشد. و آلومینیوم را در مقابل بسیاری از گازها و مایعات محافظت می کند.
شستی چیست و چه کاربردی دارد؟
1398/09/29 - 18:22
شستی چیست و چه کاربردی دارد؟
در واقع شستی یا پوش باتون به عنوان تجهیزات فرمان هستند که جهت فرمان قطع و وصل مدار به کار می‌روند.
جوشکاری فلزات رنگین با گاز استیلن یا کاربیت
1398/08/11 - 17:42
جوشکاری فلزات رنگین با گاز استیلن یا کاربیت
فلزات غیر آهنی یا فلزات رنگی به فلزاتی گفته می شود که فاقد آهن و یا آلیاژهای آن باشند مانند مس – برنج برنز- آلومینیوم- منگنز- روی و سرب . تمام فلزات رنگین را با کمی دقت و مهارت و آشنائی با اصول جوشکاری می توان جوش داد و برای جوشکاری این نوع فلزات بایستی خواص فلز را در نظر گرفت.
بالابرها بر اساس قابلیت حرکتی آنها
1398/07/20 - 17:54
بالابرها بر اساس قابلیت حرکتی آنها
در تعریف ساده بالابر میتوان گفت ماشینی است که برای نقل و انتقال افراد یا حمل بار و فعالیت در ارتفاع استفاده می شود که کاملا با آسانسور، جرثقیل و لیفتراک تفاوت دارد. ممکن است در یک کارخانه یا انبار یک فروشگاه برای جابجایی اجناس به کار گرفته شوند و یا در یک پروژه ساختمانی برای بالا و پایین بردن مهندسین و همینطور کارگران و مصالح ساختمانی استفاده شود.
الکترودها در جوشکاری مقاومتی نقطه ای
1398/06/16 - 09:18
الکترودها در جوشکاری مقاومتی نقطه ای
جوشکاری مقاومتی (RW) و یا جوشکاری مقاومتی الکتریکی (ERW) یکی از اقتصادی ترین فرایندهای جوشکاری است. نرخ اتصال یا سرعت جوشکاری بالای این فرایند از یک طرف و نیز عدم استفاده از مواد پرکننده یا مواد مصرفی جوشکاری مانند الکترود، سیم جوش، پودر جوش و گاز محافظ از سوی دیگر از مهمترین دلایل اقتصادی بودن این فرایند است.
خطاهای جوشكاری اتصالات در ساختمانهای فولادی
1398/06/03 - 09:35
خطاهای جوشكاری اتصالات در ساختمانهای فولادی
مشكل اصلي آسيب پذيري لرزه اي ساختمانها حتي نمونه هاي جديد الاحداث در ايران، عدم استفاده صحيح از دانش فني در مراحل طراحي و اجرا مي باشد.
فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری (MCB) چیست؟
1398/06/03 - 09:21
فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری (MCB) چیست؟
فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری Miniature Circuit Breaker که اختصارا MCB نامگذاری شده است تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار ( عبور جریان غیر مجاز ) محافظت میکند.
نقش دستگاه برش در تولید تابلو برق چیست؟
1398/05/28 - 19:30
نقش دستگاه برش در تولید تابلو برق چیست؟
از دستگاه برش ( گیوتین لنگی ) به منظور برش ورقه ها تا ضخامت ۲.۵mm در تابلو استفاده می شود
انواع تابلوهای برق صنعتی
1398/04/29 - 09:18
انواع تابلوهای برق صنعتی
تابلو عبارت است از فضایی که تجهیزات برقی در آن نصب می شوند.در تعریف تابلو لزومی ندارد آنرا حتمأ یک فضای بسته فلزی بدانیم بلکه فضای بسته فلزی، نوعی از تابلو محسوب می شود. مشکلات ناشی از نصب تجهیزات و خطرات ناشی از عوامل محیطی و پدیده هایی مانند اتصال کوتاه که در تجهیزات الکتریکی روی می داد و در دسترس بودن تمام قسمتهای برقدار از سوی اپراتور، سازندگان را بر آن داشت تا ایمنی بیشتری را تامین کنند، از این رو تابلو به شکل محفظه بسته طراحی شد تا تجهیزات داخل آن غیر قابل دسترس باشند.
بالابر پارکینگی ماشین (بالابر خودرو)
1398/04/27 - 09:11
بالابر پارکینگی ماشین (بالابر خودرو)
آسانسور خودروبر از بزرگ ترین تیپ آسانسور ها می باشد که جهت حمل خودرو به طبقات از آن استفاده می گردد.
آسانسورهای خاص مورد استفاده در کشتی
1398/04/18 - 21:15
آسانسورهای خاص مورد استفاده در کشتی
استفاده از آسانسور در كشتي هاي بزرگ كه داراي چندين طبقه با كاربري هاي متفاوت مي باشند امري كاملاً اجتناب ناپذير مي باشد، لذا شركت هاي بزرگ و مطرح آسانسور سازي اقدام به طراحي و ساخت آسانسورهايي با كاربري خاص جهت استفاده در كشتي نموده اند و بسته به شرايط و نوع كشتي، آسانسورها داراي طراحي و عملكرد متفاوت با قابليت حمل بار يا مسافر مي‏باشند. لازم بذكر است كه اين آسانسورها مي بايست داراي تجهيزاتي باشند كه با توجه به شرايط موجود در كشتي، ايمني مسافران را تا حد قابل قبولي تأمين نمايند.
مقاله استانداردهای استپ های پله برقی
1398/04/18 - 19:10
مقاله استانداردهای استپ های پله برقی
در گذشته در بسیاری از پله برقی ها از استپ های چوبی استفاده می نمودند. اما پس ازحوادث اتش سوزی استفاده ازاین نوع استپ ها منسوخ گردید. در برخی ازپله های برقی ازاستپ های فولادی نیزاستفاده شده است .
الزامات طراحی و نصب آسانسور (بالابر)
1398/04/12 - 18:05
الزامات طراحی و نصب آسانسور (بالابر)
سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی برای نصب آسانسور اولین قدم در تجهیز ساختمان به آسانسور است که می‌بایست توجه کافی به آن شود تا هم ازنظر زمانی و هم ازنظر اجرایی کمترین خطا رخ داده و مناسب‌ترین آسانسور برای ساختمان نصب گردد.
هنگام گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم؟
1398/04/03 - 10:55
هنگام گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم؟
شاید برای شما هم رخ داده باشد که در چنین شرایطی قرار گرفته و در آسانسور محبوس شده باشید. این شرایط به‌ویژه برای کسانی که از مکان‌های کوچک و محبوس‌شدن می‌ترسند، بسیار استرس‌زاست و بسیاری از افراد نمی‌دانند باید چه واکنشی نشان دهند. اما برای رهاشدن از این شرایط باید یاد بگیرید چگونه آن را مدیریت کنید.
<   <<  1 2 3 4  >>   >