گروه خبري : آرشیو مقالات
تاريخ انتشار : 1397/08/22 - 17:52
كد :10

معرفی انواع کرکره برقی

اگر بخواهیم کرکره برقی را بر اساس ساختار تقسیم بندی کنیم می توان بر اساس نوع موتور و جنس تیغه اینکار را انجام داد و با این استدلال نتیجه گرفت که اجزای اصلی یک کرکره برقی که در تعمیرات ان نیز نقش اساسی را ایفا می کند بحث موتور و تیغه آن است که در این بخش این موارد را بررسی می کنیم.

معرفی انواع کرکره برقی

معرفی کرکره برقی و انواع جنس های آنها

برچسب ها (لیبل ها ) روی تیغه های کرکره برقی جهت مشخص شدن برند تیغه بوده که کار اصلی انها جلوگیری از خش افتادن بر روی تیغه های کرکره برقی در زمان حمل و نقل و نصب کرکره برقی میباشد که توصیه میشود پس از نصب تا زمان راه اندازی مغازه، پارکینگ ساختمان، درب گاراژ، پنجره های ساختمان و ... از روی تیغه ها جدا نشوند.
معرفی تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره برقی در انواع مختلف و در جنس های گالوانیزه و آلومینیوم ساخته میشود و بسته به نوع استفاده و سفارش مشتری کاربرد دارند.
تیفه هایی از جنس گالوانیزه به دلیل قیمت پایین تر نسبت به تیغه های آلومینیومی مورد توجه مشتریان قرار می گیرد ولی جهت استفاده کرکره برقی برای پارکینگ و پشت پنجره و در کل مصرف ساختمانی به دلیل صدای تولید شده در زمان باز و بسته شدن کرکره برقی پیشنهاد نمی شود.
تیغه های کرکره برقی جنس آلومینیوم:
از متداول ترین نوع تیغه های آلومینیوم کرکره برقی می توان به نوع دوجداره (اکسترود) اشاره کرد.
تیغه کرکره آلومینیومی دوجداره به دلیل مستحکم بودن و شکیل و بی صدا بودن محبوب ترین نوع تیغه کرکره برقی میباشد که نیاز به روغن کاری نیز ندارد.

سایزهای تیغه کرکره برقی

سایزهای تیغه های کرکره برقی متفاوت بوده و نسبت به نوع کاربرد انتخاب میشود که تفاوت قیمت آنچنانی با هم ندارن و بهتر است انتخاب سایز تیغه های کرکره برقی بر عهده فروشنده تا با شرایط و نوع استفاده آن را سنجیده و انتخاب کند.
تیغه های رول فرمینگ کرکره برقی
نوع دیگر تیغه های کرکره برقی رول فرمینگ میباشد که از هر دو جنس آلومینیوم و گالوانیزه موجود است که داخل این تیغه های کرکره برقی فوم تزریق شده که موجب عایق صدا و حرارت میشود که بیشتر برای منازل کاربرد دارد.

تیغه های پلی کربنات (شفاف) کرکره برقی

این نوع تیغه های کرکره برقی دارای رنگ های مختلف بوده که از نظر شکل ظاهری بسیار زیبا میباشد.
این تیغه ها در عین زیبایی بسیار مقاوم در برابر اشتعال، حرارت، ضربه، خط و خش می باشد که به وسیله لوله های باریک استیل به هم متصل میشوند.

 

 


 

 

فروش کرکره برقی در کرج و تهران

نصب کرکره برقی در تهران و کرج

قیمت کرکره برقی در کرج و تهران

سفارش کرکره برقی در تهران و کرج

لیست قیمت کرکره برقی کرج

کرکره برقی ارزان کرج تهران

تعداد بازديد : 558
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*