گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1397/09/06 - 18:46
كد :12

آشنایی با درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

یکی دیگر از انواع دربهای اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای تاشو می باشد که جهت ورودی های بسیار کم عرض ( کمتر از 200 سانتی متر) مورد استفاده قرار می گیرد و حدود 95% عرض کل را قابل استفاده می نماید. در فضاهایی که دهنه ورودی کم عرض می باشد بهترین گزینه درب اتوماتیک تاشو می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09197941740

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو در حقیقت ساختاری مشابه درب اتوماتیک لولایی دارد، با این تفاوت که گویی هر لنگه آن به دو قسمت تقسیم شده و دو لنگه توسط لولا به یکدیگر متصل شده اند. درب اتوماتیک تاشو را می توان به گونه ای طراحی نمود که فقط به یک جهت باز شود، برای مکانهایی با تردد بالا و نامحدود مناسب بوده و در عین حال دارای حرکتی بسیار نرم ، روان و بی صدا می باشد. سیستم امنیتی هوشمند درب اتوماتیک تاشو از برخورد احتمالی با هرگونه مانعی جلوگیری می کند و به محض تشخیص مانع، فرمان توقف درب، توسط کنترلر صادر می گردد.
یکی از مزایای درب اتوماتیک تاشو شعاع کوتاه حرکت درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. این ویژگی درب اتوماتیک تاشو سبب کاربرد بسیار آن در مکا نهای کم عرض شده است.
لازم به ذکر است که از درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا مهمترین مسئله می باشد استفاده می گردد.عملکرد سریع این نوع درب تضمین می کند که امنیت مورد نظر به مخاطره نمی افتد و ورودی عریضی را در مدت زمان کوتاهی می گشاید. درب های اتوماتیک تاشو در مدت زمانی حدود 2 تا 4 ثانیه باز می شوند و سرعت استاندارد آن ها یک متر بر ثانیه است.

درب شیشه ای تاشو

ویژگیها

قابلیت اتصال به فلاشر، قفل الکتریکی، چراغ راهنما، ضربه گیرهای لاستیکی، کارت خوان سیستم های بارکد، کارت هوشمند
کاهش شعاع عملیاتی درب هنگام باز و بسته شدن
سرعت بالای باز و بسته شدن در فضاهای محدود
توان کمتر نسبت به درب لولایی معمولی
سریع و ایمن

آشنایی با درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09197941740

درب اتوماتیک تاشو

موارد استفاده 
بانکهاٰ، ایستگاه پلیس، اورژانس، فرودگاهها، ساختمانهای امنیتی و دولتی وفروشگاه ها 

مورد استفاده درب اتوماتیک تاشو در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم دربهای اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با این تفاوت که  هر لت آن به دو قسمت تقسیم شده و دو قسمت حاصل به همدیگر لولا شده اند و در آخر به جای دو لت نصب شده به دیوار، دو لت لولا شده به دیوار های اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت.

در بعضی از موارد هم لازم است که فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردد، که در این حالت درب شامل دو لت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است.

یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به دربهای اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد  یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته  برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده  از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد.

مکانیزم محرکه منحصر به فرد این دربها باعث ایجاد عملکرد بسیار روان و نرم و بی صدایی می گردد.

درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید.

شایان ذکر است که درب اتوماتیک تاشو در مدت زمان حدود ۲ تا ۴ ثانیه باز می شود و سرعت استاندارد آنها یک متر بر ثانیه می باشد.

بنابر این می توان ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو را به صورت زیر خلاصه نمود:

کاهش شعاعی که درب در آن باز و بسته می گردد و عملیات خود را انجام می دهد  (در مقایسه با درب اتوماتیک لولایی معمولی در فضای محدود)

سرعت بالا در باز و بسته شدن درب

قابل استفاده در فضاهای محدود

توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی

مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.

درب های اتوماتیک تاشو به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این درها از جنس درجه یک آلومینیومی ساخته می شوند که رضایت و ایمنی را به همراه دارند.

مشخصات درب شیشه ای تاشو:

درب اتوماتیک تاشو برقی از دو طرف باز می شود.
عرض باز شدن ۸۰۰ تا ۱۴۰۰ میلی متر.

 درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09197941740

 

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی درب شیشه ای گردان درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی، درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک درب شیشه ای اتوماتیک  پارتیشن شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

شیشه سکوریت ،درب اتوماتیک شیشه ای سیستم را براساس درب اتوماتیک انتخاب میکنید و یا تمایل دارید درب شیشه ای بصورت دستی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

قیمت درب تاشو در کرج

درب اتوماتیک شیشه ای فریم درب اتوماتیک شیشه ای خریدار درب اتوماتیک شیشه ای ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب تاشو پارکینگ در کرج و تهران

درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی یا کشویی نمایندگی های فروش انواع درب شیشه ای و راهنمای بررسی, انتخاب و خرید انواع مدل درب شیشه ای اتوماتیک به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود

درب های اتوماتیک تاشو شیشه ای

انواع شیشه بالکن پارتیشن، شیشه بالکن تاشو بالکن شیشه ای درب اتوماتیک ,درب شیشه ای برقی ,درب چشمی اتوماتیک ,کرکره برقی, درب اتوماتیک اسلایدی, فروش درب شیشه ای چشمی

درب های اتوماتیک تاشو شیشه ای یا همان درب های اتوماتیک فولدینگ با داشتن امکان تا شدن بسیار مناسب برای داخل دهانه هایی با عرض می باشند. درب شیشه ای لولایی درب شیشه ای راه پله

درب شیشه ای تاشو

درب شیشه ای سرویس بهداشتی درب شیشه ای معمولی محاسبه درب شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای چیست

تعداد بازديد : 84
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*