گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1399/11/01 - 19:58
كد :129

انواع مختلف بالابر هیدرولیکی

بالابر هایی که نیروی حرکت آن ها برای بالا رفتن از جک و پاوریونیت هیدرولیک بدست می آید را بالابر هیدرولیکی می نامند. این بالابرها بیشترین ضریب ایمنی را در بین مکانیزم های مختلف داشته اند. بالابرهای هیدرولیکی می توانند به صورت آکاردئونی، جک مستقیم و بوم لیفت تولید گردند

بالابر هیدرولیکی ساده

یکی از انواع متداول بالابرها ، بالابرهای هیدرولیکی ساده میباشد. از نکاتی که در مورد این نوع از بالابر حائز اهمیت است: قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن  پس از خریداری و نصب میباشد. طراحی ساده و بدون کابین بودن این نوع از بالابر باعث میشود تا بهای تمام شده آن نسبت به سایر بالابرها پایین تر گردد.

انواع مختلف بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی کفی

بالابر هیدرولیکی کفی نیز به مانند بالابر هیدرولیکی ساده دارای طراحی ساده و مکانیزم بسیار معمولی میباشد. این نوع از بالابر برای حمل بار در فروشگاه ها و انبار ها مناسب بوده .باید به این نکته توجه نمود نداشتن کابین در این نوع بالابر باعث می گردد که قیمت ان نیز مناسب شود.

بالابر هیدرولیک با کابین

همانطور که از نام این بالابر پیدا میباشد  در آن کابین نیز استفاده می گردد. باید به این نکته توجه نمود دلیل استفاده از کابین در این نوع از بالابر، بالابردن ضریب امنیت میباشد. این نوع بالابر طوری تولید میشود که شبیه یک آسانسور به نظر می آید. باید دانست اضافه شدن کابین به بالابر بر روی قیمت بالابر هیدرولیک تاثیر گذار خواهد بود.

بالابر هیدرولیکی نیم کابین

بالابر هیدرولیکی نیم کابین مشابه بالابر هیدرولیک با کابین میباشد، با این تفاوت که این نوع بالابر دارای یک کابین بدون سقف ساخته شده، قیمت آن نسبت به بالابر هیدرولیک با کابین مناسب تر است. وجود همین کابین هم باعث امنیت بالا می گردد.

بالابر هیدرولیکی رستورانی

همانطور که از نام این بالابر به نظر می آید در رستوران ها ، تالارهای پذیرایی و کافه ها مورد استفاده خواهند داشت .این نوع از بالابر برای حمل بار و جابه جایی غذا استفاده میشود .و با مکانیزم ساده ساخته میشوند.

بالابر هیدرولیکی مغازه

این نوع از بالابر هیدرولیک در بسیاری از مغازه ها مورد استفاده  دارند. بالابر هیدرولیکی مغازه ای یکی از پر فروش ترین نوع از بالابر میباشد. چرا که بسیاری از مغازه ها به این نوع از بالابر نیاز خواهند داشت .

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر هیدرولیکی خانگی در منازل بیشترین طرفدار را داشته اند. زیرا زمانی که ابعاد و فضای کافی برای اسانسور در منازل وجود ندارد می توان از این نوع بالابر استفاده کرد.این نوع از بالابر به جهت جابه جایی افراد یا وسایل در بین طبقات با مکانیزمی مخصوص به خود تولید و نصب میشوند.

بالابر هیدرولیکی ویلچربر

این نوع از بالابر طوری ساخته می شوند که برای استفاده معلولین مناسب باشد. بالابر هیدرولیک ویلچر بر متناسب برای حمل و نقل بین طبقات بوده. قیمت این نوع اسانسور هیدرولیک با استفاده از نوع کاربری آن تعیین می شود.

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

بالابرهای هیدرولیکی فروشگاهی یکی از انواع بالابرها می باشند که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار دارند. قدرت و میزان تحمل بار در بالابر هیدرولیکی فروشگاهی بسیار بالا میباشد، قابل نصب برای تمام فروشگاه ها در جهت جابه جایی کالا و اشخاص در بین طبقات برای سهولت جابه جایی خریداری و نصب میشوند. متریال به کار رفته در این نوع از بالابر بایستی توان تحمل بالایی نسبت به سایر بالابرها را خواهند داشت.

 

بالابر هیدرولیکی ساده

تعداد بازديد : 68
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*