گروه خبري : آرشیو مقالات
تاريخ انتشار : 1397/06/13 - 09:46
كد :4

کرکره برقی بجای کرکره قدیمی مغازه

در این مطلب می خواهیم نحوه نصب کرکره برقی به جای کرکره های قدیمی را برای افرادی که قصد بازسازی lمغازه یا تعویض کرکره قدیمی مغازه خود را دارند توضیح دهیم تا با آگاهی بیشتر دست به نصب کرکره برقی نمایند.

کرکره برقی بجای کرکره قدیمی مغازه

 

معمولا افراد برای ایمنی بیشتر، شکیل تر شدن نما، راحت باز و بسته کردن کرکره مغازه اقدام به خرید و نصب کرکره برقی می نمایند ولی همیشه نگران خرابی و تعطیلی مغازه که نهایتا باعث ضرر و زیان برایشان میشود هستند، 
ولی باید بدانند که در زمان بازسازی که براحتی و بدون مشکل این امر انجام می پذیرد ، به صورتی که حتی ریل های کرکره برقی کار شده و نمای جدید که در دست اجرا است ریل هارا مخفی می کند که از نظر شکل ظاهری ، زیبا تر است.
اما در مواردی که قصد تعویض کرکره قدیمی مغازه فعال دارید ، ابتدا باید کرکره قدیمی دمونتاژ شود سپس می توان به دو صورت این کار را انجام داد :
1) کرکره برقی را به صورتی نصب کرد که ریل های کرکره قدیمی در جای خود بماند و به عنوان ستون نگهدارنده ریل های کرکره جدید استفاده شودفبه این دلیل که ریل های قدیمی داخل دیوار کار شده و استحکام بالایی دارند و صاحبان مغازه ترجیح می دهند نمای مغازه خراب نشود و ریل های کرکره برقی روی آنها جوش میخورد و موتور و شفت جاسازی می گردد.
2) در مواردی صاحبان مغازه درخواست نصب کرکره برقی در داخل ریل های قدیمی کرکره سابق را دارند البته که این امر شدنی است ولی نیاز به تذکر دارد که ریل های قدیمی به دلیل نداشتن مویی استاندارد کرکره های جدید باید حداقل سالی دومرتبه توسط گازوییل و روغن و...  روانسازی شوند تا اصطحکاک میان تیغه های کرکره برقی و ریل های قدیمی از بین برود و باعث خرابی تیغه ها نگردد.

فروش کرکره برقی


لازم به ذکر است دمونتاژ کرکره قدیمی به عهده صاحبان مغازه می باشد و هزینه آن جدای از هزینه نصب کرکره جدید می باشد.

 

 

 

 

کرکره برقی مغازه

نصب کرکره برقی مغازه در تهران و کرج

لیست قیمت کرکره برقی کرج

قیمت کرکره برقی در کرج و تهران

فروش کرکره برقی مغازه کرج

تعداد بازديد : 714
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*