گروه خبري : اخبار عمومی
تاريخ انتشار : 1397/11/09 - 23:11
كد :48

نحوه کار بالابرهای هیدرولیکی

سیستم های هیدرولیکی به طور کلی با تحت فشار قرار دادن یک سیال همانند روغن و راهنمایی آن به وسیله پمپ هیدرولیکی به سمت جک هیدرولیک و حرکت رو به بالای جک کار می کنند.جکها در دو مدل ساده و تلسکوپی هستند.

بالبر های هیدرولیکی از سال 1950 میلادی در کشورهای آمریکا و آلمان به صورت فرا گیر معرفی شدند و سیر تکاملی پیشرفت و محبوبیت را خیلی سریع گذراندند .صرفه اقتصادی وراحتی اجرا و نگهداری آسان بالابر هیدرولیکی باعث شد که از این نوع بالابر بیشتر برای جابه جایی نفر به جای بالابر های کششی استفاده شود. با گذشت چندین سال از جایگزینی آسانسور های کششی بدون موتورخانه استفاده از آسانسور وبالابر هیدرولیکی باید کاهش می یافت اما بر خلاف انتظارات بالابرهای هیدرولیکی محبوبیت بیشتری پیدا کردند . بالابر های هیدرولیکی بسیار ساده تر از سیستم پیچیده آسانسورهاس بدون موتور خانه می باشند همچنین آسانسورکششی در زمان استرار دردسر سازی بیشتری دارد.

نحوه کار بالابرهای هیدرولیکی

نحوه عملکرد بالابر هیدرولیکی 

به طور کلی دوحالت سیستم محرکه بالابر وجود دارد که به صورت مستقیم و غیر مستقیم کار میکند. در نوع مستقیم جک مستقیما به یوک کابل متصل می گردد.
در نوع غیر مستقیم جابه جایی کابین بالابر به وسیله سیم بکسل که متصل به یوک کابین است انجام میگیرد. در این مدل از بالابر هرزگردی بر روی جک نصب میشود که سیم بکسل از طرفی در پایین به زمین متصل می شود و از طرف دیگر به یوک کابین بالابر هیدرولیکی متصل می شود. این سیستم یک به دو نام دارد که سرعت کابین آسانسور دو برابر سرعت حرکت جک بالابر می باشد.

مزایای بالابر هیدرولیکی 

برای بالابر های هیدرولیکی غیر مستقیم به هیچ وجه نیازی به شاسی کشی و ساخت چهاچوب همانند آسانسورهای کششی نمیباشد که همین امر هم هزینه ساخت و همچنین هزینه نصب بالابر های هیدرولیکی را پایین می آورد. 
در بالابر های هیدرولیکی احتیاج به ساخت موتور خانه در بالای بالابر نیست و همینطور در وزن های پایین به هیچ عنوان احتیاج به چاله آسانسور ندارد.
هزینه های نگهداری و تعمیر بالابر های هیدرولیکی بسیار کمتر از آسانسورها و بالابر های کششی است. ایمنی بالابرهیدرولیکی غیر مستقیم به لحاظ استفاده از شیر اطمینان و قانون فشار روغن در سیستم ، ایمنی چند برابری نسبت به بالابر کششی دارد.
محوطه اشغالی توسط بالابر هیدرولیکی به دلیل عدم نیاز به موتورخانه در پشت بام بسیار کمتر است.
یکی از بزرگترین فواید بالابر هیدرولیکی پایین آمدن سریع و بدون هزینه می باشد. به این شکل که بالابر های هیدرولیکی برای پایین آمدن احتیاجی به نیروی برق ندارند و فقط با نیروی جاذبه و وزن کابین به سمت پایین حرکت می کنند.
قطعات یدکی به راحتی یافت می شوند.
نصب و اجرا در ساختمان های کوتاه در مدت زمان کم صورت می گیرد. بیشتر وزن سیستم روی زمین است و ساختمان فقط عهده دار حفظ تعادل سیستم است. 

 

قیمت بالابر مغازه در کرج و تهران

آشنایی با اجزای بالابر هیدرولیکی و آسانسور هیدرولیکی در کرج نمایندگی فروش محل قرارگيري اجزاي اصلي سيستم بالابر هيدروليکي مي باشد، با مصرف برق کم به دلیل هیدرولیکی بودن آنها برای پایین آمدن مصرف برق رسیده چون الکترو موتور کار کند مزایا و معایب انواع قطعات اورجینال بالابرهای ثابت هیدرولیک در البرز امکان طراحی میز کاری با وزن شخص یا کالا

نصب بالابر متحرک هیدرولیکی

قیمت انواع بالابر صنعتی و خانگی هیدرولیک طراحی شده در برای صرفه جویی در وقت و هزینه کار ، بالابر های هیدرولیک سطح سکوی طراحی شده برای ارتفاع های مختلف ، قابلیت کنترل در ارتفاعات از روی سکو نفر بر حداکثر فشار کار مجاز استاتيک غالبا به همراه فشار ديناميک توسط سازنده اعلام ميگردد بالابر هیدرولیکی آکاردئونی در ولیعصر، ظرفیت بالابری بیشتر

خرید بالابر هیدرولیک

نحوه کار فروش بالابر فروشگاهی در محمدشهر برای حرکت جهت بالا الکتروموتور روشن می شود ساخت انواع مدل های بالابر خانگی در تهران پلت فرم بالابر هیدرولیک در عظیمیه بالا می رود و برای حرکت پایین موتور بالابر هیدرولیکی بالان صنعت

قیمت بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی چیست بالابر هیدرولیکی خودرو در مهرشهر

فروش بالابر صنعتی

بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)

بالابر هیدرولیکی تلسکوپی (تک ظرفیتی)

کاربرد چند منظوره ، ظرفیت برای یک نفر ، طراحی شده برای دسترسی به هر ارتفاع ، قابلیت عملکرد بصورت عمود و مایل تحت زوایای مختلف ، توانایی دسترسی به ارتفاعات 9 تا 18متر

بالابر های ثابت باری

بالابر های ثابت باری

ظرفیت 100 تا 2000 کیلوگرم ، می تواند تا ارتفاع نا محدودی کار کند ، قابلیت کار با سیستم برق تک فاری و سه فازی ، قابل کنترل از داخل کابین و بیرون

بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر

بالابر تلسکوپی الکترومکانیک مخصوص نفر

 ارتفاع کاربری 7 الی 9 متر با چرح مخصوص ، این نوع بالابر ها دارای سیستم برقی می باشد و با برق شهر 220 ولت کار می کنند و در صورت سفارش مشتری با سیستم دستی کار می کنند.

بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل

بالابر هیدرولیکی برقی چهار ریل

مدل های EHFL با کاربری تا 18 متر ، بالابر های هیدرولیکی برقی چهار ریل ، کاربرد برای ارتفاع 18 متری ، کاربرد برای ظرفیت بیش از 2 نفر ، دارای پایداری بیشتر و کامل ، قابلیت یدک توسط خودرو با نفر ، قابلیت کار توسط برق شهری

تعداد بازديد : 840
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
مسعودی
|
1399/04/05 - 16:34
0
0
سلام . بالابر هیدرولیک به وزن 400 کیلوگرم با کلیه تجهیزات و هزینه ارسال تا شهر قزوین چه قیمت میشود؟ ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1399/04/22 - 22:50
سلام دوست عزیز
برای اطلاع از قیمت ها لطفا با شماره  09197941740 تماس بگیرید. 
ممنون
 
mohamad reza
|
1399/02/21 - 18:21
0
0
سلام شما سمت شرق تهران هم بالابر نصب میکنید؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/02/26 - 00:58
سلام وقت بخیر
بله در کل استان تهران و کرج فعالیت داریم
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*