گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1398/02/08 - 22:24
كد :81

مدل های بالابر خانگی

منزل شما یک مکان ویژه و منحصر به فرد برای شماست. با توجه به رنگ دکور منزل خود می توانید مبلمان و لوازم جانبی را انتخاب و طراحی کنید. به همین دلیل ما سعی کرده ایم بالابرها و آسانسورهایی را طراحی کنیم که با سبک منزل شما سازگار باشد. استفاده از بالابر خانگی سبب می شود تا فضای کارآمدتری در منزل شما ایجاد شود. با استفاده از بالابر خانگی شما می توانید از یک زندگی مدرن لذت ببرید.

هر انچه که باید در مورد بالابر خانگی بدانید

ظرفیت این بالابر به اندازه ای است که می توانیم ابزاری مانند کالسکه سالمندان، صندلی چرخدار افراد مسن، اجسام  سنگین و مواد غذایی را نیز در آن جای دهید. با استفاده از بالابر خانگی دیگر نیازی به راه پله و طبقات بلند ندارید. آسانسورهای خانگی جمع و جور برای ظرفیت 2 تا 6 نفر است. بر خلاف آسانسورهای هیدرولیکی یا آسانسورهای سنتی«چرخ دنده و مقابله با وزنه»، آسانسور خانگی نیازی به فضای اضافی برای اتاق ماشین، سر و یا گودال ندارد و برای استفاده خانگی و خصوصی مناسب تر است. . اغلب هزینه های تعمیر و نگهداری نیز پایین تر از یک آسانسور متعارف است.
سیستم حرکتی بالابر خانگی دارای پی، موتور الکتریکی و مهره ای است که پشت پانل کنترل بالابر نصب شده است. هنگامی که بالابر عمل می کند موتور محور را به چرخش اطراف پیچ متصل می کند. و بالابر را به سمت پایین حرکت می دهد. بیشتر آسانسورهای خانگی فضای بیشتری دارند و از سه قسمت مختلف در آن دسترسی وجود دارد. این نوع بالابرها مکانیسم های ایمنی خاصی دارند و برای صرفه جویی در وقت و محدود کردن سفر به کار می روند.

 

مدل های بالابر خانگی

انواع بالابر خانگی

انواع بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

نصب بالابر خانگی

نصب بالابر خانگی

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر هیدرولیکی خانگی

قیمت بالابر نفربر خانگی

قیمت بالابر نفربر خانگی
 

 

 

تعداد بازديد : 1088
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته : 2
عرب زاده
|
1399/03/14 - 08:52
0
0
با سلام لطفا کاتولوک و قیمت و اندازه و ابعاد آسانسور که بتونه ویلچر هم جا بشه برای یک طبقه دوبلکس ارائه فرمایید
پاسخ ها
ادمین
|
1399/03/16 - 21:39
سلام دوست عزیز
آسانسور میخواهید یا بالابر؟ فضای مورد نیاز برای ویلچربر ۱۲۰ ×۱۲۰ cm کفی بالابر میباشد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*