گروه خبري : اخبار عمومی
تاريخ انتشار : 1398/02/27 - 13:04
كد :86

انواع بالابر هیدرولیکی آکاردئونی

در صنعت بالابر ، با توجه به نیاز به ظرفیت های بالا و فضای زیاد برای تجهیزات، در سال های اخیر، درخواست برای بالابر های نفری بزرگ تر افزایش یافته است.

در این حین مسائلی چون مصرف سوخت، امکان بالاروی از شیب، سیستم هیدرولیک بهینه، به حد اقل رساندن آلودگی صوتی و ... نیز حائز اهمیت می باشند.

در اینجا به معرفی بالابرهای صنعتی با ظرفیت بالا در صنعت بالابر نفربر پرداخته می شود:

انواع بالابر هیدرولیکی آکاردئونی

مشخصات فنی بالابر هیدرولیکی 

ارتفاع کاری (m) 10
ظرفیت (kg) 1200
عرض دستگاه (m) 2.34
وزن دستگاه (kg) 7525

این مدل بالابر هیدرولیک مخصوص کار در تونل های در دست احداث طراحی و ساخته شده است. در حالت بسته این بالابر قادر است با سرعت 10 کیلومتر در ساعت حرکت کند.

این بالابر نفری می تواند در ارتفاع بر روی شیب تا 14 درجه (25%) نیز حرکت کند که زمان جابجایی آن هنگام کار را به مقدار چشم گیری کاهش می دهد. و ویژگی منحصر به فردی برای بالابر آکاردئونی نفری به حساب می آید.

 


بالابر هیدرولیکی آکاردئونی

مشخصات فنی بالابر هیدرولیکی 

ارتفاع کاری (m) 10.6
ظرفیت (kg) 1020.58
عرض دستگاه (m) 2.35
وزن دستگاه (kg) 5361.46
شاید بتوان JLG را بزرگترین کمپانی تولید کننده بالابر نفری و صنعتی در دنیا دانست. کیفیت و طبیعتا قیمت بالابر های این شرکت بیش از سایر رقبا می باشد. این بالابر شامل پلاتفرم بزرگ با کشوی 120 سانتی متری می باشد که به اپراتور این امکان را می دهد از تجهیزات بیشتر و سنگین تری برای کار در ارتفاع استفاده کند. از امکانات دیگر این بالابر آکاردئونی، حرکت در سه سرعت متفاوت و افزایش استحکام قیچی ها برای افزایش اطمینان خاطر اپراتورها می باشد.

 


قیمت بالابر هیدرولیکی آکاردئونی

مشخصات فنی بالابر هیدرولیکی 

ارتفاع کاری (m) 12.06
ظرفیت (kg) 1134
عرض دستگاه (m) 2.13
وزن دستگاه (kg) 6124
با توجه به تغییرات اعمال شده در استاندارد بالابر آمریکایی ANSI/CSA، شرکت Genie با بهره گیری از این فرصت تمامی بالابرهای خود را به روز رسانی کرده است. به طور کلی، با توجه به نیازهای بازار، شرکت Genie بالابرهای ظرفیت بالای متعددی تولید کرده است که ظرفیت های 1000-1200 کیلو گرم را تا ارتفاع های 10-13 متر بالا می برند.

 

تعداد بازديد : 10
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*