نصب بالابر فروشگاهی 

نصب و فروش بالابر هیدرولیکی فروشگاهی در کرج و تهران با قیمت های مناسب
جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09197941740

بالابر ثابت فروشگاهی هیدرولیک

بالابر ثابت فروشگاهی هیدرولیک صرفا جهت استفاده کالا ساخته و نصب میشود ولی استفاده نفر با در نظر گرفتن نکات ایمنی مشکلی ایحاد نمیکند. اغلب صاحبان مغازه در وحله اول به دلیل قیمت نسبتا بیشتر بالابر هیدرولیک به سراغ بالابر های کششی رفته که هم صدای بیشتری نسبت به بالابر هیدرولیک فروشگاهی داشته و هم مصرف انرژی برق بیشتری داشته و همچنین از نظر تعمیر و نگهداری هزینه بیشتری باید صرف نمایند.
  * در بالابر کششی هم در زمان بالا رفتن و هم در زمان مایین آمدن کفی بالابر الکتروموتور کار میکند که مصرف برق بالایی دارد نسبت به بالابر هیدرولیک که فقط در زمان بالا رفتن الکتروموتور کار میکند تا فشار روغن در سیلندر باعث جابه جایی شود، در زمان پایین آمدن فقط شیر برقی جهت تخلیه روغن که با فشار وزن بار روی بالابر به سمت پایین حرکتی نرم دارد.
  * در بالابر کششی هر چند وقت یه بار بسته به دفعات استفاده بالابر باید سیم بکسل تعویض گردد وگرنه ممکن است حادثه ای تلخ به وجود اورد (در صورت پارگی سیم بکسل )ولی در بالابر هیدرولیک با پایین ترین هزینه فقط با استفاده از یک روغن دان و روغن هیدرولیک که زمان تحویل بالابر نصب شده در اختیار مالکان فروشگاه قرار میگیرد ،برای جلوگیری از خشکی ریل و کفشک نیاز به روغن کاری دارد. ( هر ۱۰ روز یه مرتبه )
با احتساب این هزینه ها بالابر هیدرولیک فروشگاهی صرفه اقتصادی دارد. کم جا بودن متعلقات بالابر هیدرولیک و قابلیت دور قرار دادن آن از سیستم بالابر از دیگر محاسن این نوع بالابر میباشد.
بالابر ثابت فروشگاهی هیدرولیک از پایین به زمین بولت ( فیکس) میشود و از بالا و وسط به دیواره فیکس میگردد تا از تکان و لرزش بالابر جلوگیری شود. بالابر ثابت فروشگاهی هیدرولیک به دلیل توان بالا در جابه جایی کالا محبوبیت ویژه ای بین مالکان فروشگاه ها داراست .

نحوه قیمت گذاری بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی 


در زمان سفارش و قیمت گذاری بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی چند نکته مورد اهمیت است :

۱- ارتفاع کاربری 

منظور از ارتفاع کار بری ارتفاع کف تا کف سطح پایین تا سطح بالا مورد نظر است .بعضا کارفرما به صورت اشتباه ارتفاع کف تا سقف طبقه بالا را به پیمانکار میگوید و در این زمان قیمت دستگاه بیش از حد بالا میرود در صورتی که ار تفاع کف تا کف یا کورس کار برای قیمت دهی مهم است.

۲- تعداد توقف بالابر 

منظور از تعداد توقف به نقطه ابتدا و انتهای کار گفته نمیشود زیرا بعضا در برخی از فروشگاه ها که ۲ طبقه یا ۳ طبقه هستند بین ابتدا و انتها توقف صورت میگیرد پس برای یک طبقه میشود دو توقف دو طبقه میشود ۳ توقف و ... .

۳- وزن جابه جایی 

توان حرکتی بالابر یا مقدار وزنی که بالابر فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد نیز در قیمت موثر است به این صورت 
بعضی از فروشگاه ها ۳۰۰ کیلوگرم ظرفیت کافی میباشد  در بعضی از فروشگاه ها ۵۰۰ کیلوگرم و در برخی ۷۰۰ کیلوگرم و بالاتر 
توجه فرمایید که پایین ترین توان بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی ۳۰۰ کیلوگرم بوده پس شما به عنوان کارفرما چه ۱۰۰ کیلو گرم وچه ۳۰۰ کیلوگرم مورد استفاده شما باشد فرقی ندارد .

۴- ابعاد کفی بالابر 

ابعاد کفی بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی از این جهت تاثیر دارد که زمانی که ابعاد از یه حد در توان مشخص بیشتر شود نیاز به دوجک شدن بالابر است .

۵ - جنس مورد استفاده در کفی بالابر
 
بسته به نوع استفاده بالابر هیدرولیک ثابت فروشگاهی جنس کفی آن تغیر میکند .
در فروشگاه هایی که مواد غذایی جهت جابه جایی استفاده میشود برای جلوگیری از آلودگی از جنس استیل یا آلومینیوم استفاده میشود که کفی استیل به دلیل هزینه بالا صرفه اقتصادی نداشته مگر در تولیدی ها و فروشگاه های خاص .

۶-برق مصرفی 

برای توان پایین برق تکفاز مورد استفاده قرار میگیرد و در توان بالا برق سه فاز 
در صورت نداشتن برق سه فاز در بالابرهای هیدرولیک فروشگاهی  برای جابه جایی با توان بالا 
نیاز به مبدل برق میباشد که این مورد در قیمت بالابر نیز تاثیر گذار است .

بالابر فروشگاهی

فروش بالابر فروشگاهی

قیمت بالابر فروشگاهی

قیمت بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

قیمت بالابر مغازه ای

لیست قیمت بالابر مغازه ای

لیست قیمت بالابر ثابت

بالابر فروشگاهی کرج

بالابر فروشگاهی تهران