راه اندازی بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج

  • ظرفیت : 1 تن
  • ارتفاع : 6 متر
  • ابعاد  : ۱۴۰ × ۱۶۰ سانتیمتر
  • برق : سه فاز
  • موتور : هوا خنک زیمنس آلمان
  • کابین صنعتی با سنسور پرده ای
  • کاور دور وید با درب طبقات
  • جنس کفی :  ورق فلزی
  • جنس دیواره : ام دی اف
 
راه اندازی بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج
بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج
 
بالابر صنعتی هیدرولیکی در کرج
بالابر صنعتی هیدرولیکی


 
 

ساخت بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج

از بالابر هیدرولیکی به منظور جابجایی در ارتفاع استفاده می شود. بنابراین میان طبقات گوناگون می توانید به راحتی نسبت به جابجایی وسایل و لوازم خود اقدام نمایید. بالابرها انواع مختلفی دارند و هریک برای فعالیت و حرفه خاصی مد نظر است. شما باید ابتدا و قبل از انجام هر کاری، به نیازسنجی خود بپردازید تا بتوانید بهترین نوع بالابر را برای انجام کار خود انتخاب کنید. از بالابرهای صنعتی در کارخانه، انبارها، شرکت و غیره استفاده می کنند تا جهت جابجایی اجناس و بار میان طبقات مختلف، مشکلی نداشته باشند.
بالابر صنعتی هیدرولیکی از جمله بالابرهایی هستند که توانایی حمل بارهای فوق العاده سنگین را دارند. نمونه ای که در این صفحه مشاهده می کنید، ساخت و راه اندازی بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج میباشد که از ابعاد 160*140 سانتیمتری برخوردار است. البته باید بدانید که توانایی تغییر این ابعاد را بر اساس نوع نیاز خود و همینطور محل مورد نظر جهت نصب بالابر صنعتی هیدرولیکی را دارا هستید. این بالابر در ارتفاع 6 متر هم قابلیت جابجایی دارد و با برق سه فاز نیز توانایی راه اندازی آن را دارید. میزان ظرفیتی که این بالابر، توانایی جابجایی آن را دارد معادل 1 تن است.
موتور تعبیه شده برای این بالابر، از نوع هوا خنک زیمنس آلمان می باشد که کیفیت فوق العاده بالایی دارد. دیواره های این بالابر صنعتی را با استفاده از متریالی همچون ام دی اف طراحی کرده ایم و کابین صنعتی همراه با سنسور پرده ای را برای آن در نظر گرفتیم. جنس کفی نیز از نوع ورق فلزی است. بالابرهای صنعتی ثابت، به عنوان مناسب ترین گزینه برای جابجایی هر آن چه در نظر دارید، محسوب می شوند. این نوع از بالابر بر روی دیوار نصب می شود و کاربردهای فراوانی دارد. در رابطه با قیمت بالابر صنعتی هیدرولیکی هم باید بدانید که با توجه به کارایی و کیفیتی که دارا می باشد، قیمت آن بی نهایت مناسب است.

خرید بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج

اگر در صنعت و رشته خاصی فعالیت می کنید که مدام باید وسایل و بارهای سنگین را جابجا کنید، بایستی این بالابر را برای راحتی کار خود انتخاب نمایید. در این صورت، دیگر نیازی به استفاده از تمام توان کارگران وجود ندارد و همینطور جابجایی لوازم مورد نظر با دقت بیشتر و در امنیت کامل انجام خواهد شد. هرچه امنیت در کار بیشتر باشد، نتیجه و بازدهی بهتری را از آن دریافت خواهید کرد. این مورد در آخر به رضایت کامل مشتریان و حتی کارمندان و مدیریت مجموعه می رسد. پس در خرید بالابر صنعتی هیدرولیکی در اشتهارد کرج، هیچ شکی نداشته باشید.

 
تعداد بازديد : 613
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷