نمونه کار بالابر کارگاهی

به منظور حمل انواع بار و کالا در محیط های کارگاهی و صنعتی از بالابر کارگاهی استفاده می نمایند. یکی از مهم ترین مزایایی که این بالابر کارگاهی در مقایسه با آسانسور دارد، این می باشد که به حداقل فضا جهت نصب و راه اندازی نیاز دارد. امنیت فوق العاده بالایی را می توانیم در این نوع از بالابر هیدرولیکی ثابت مشاهده کرد. در عین طراحی ساده ای که دارا هستند، می توان دقت بالا در کنترل و انعطاف پذیری خوبی را در آن ها بیان نمود.

553
 

قیمت بالابر کارگاهی

علاوه بر تمامی این موارد، به سرویس و نگهداری کمتری نیاز دارند و حتی می توان آن ها را با برق تک فاز به جای سه فاز هم راه اندازی کرد. قیمت بالابر کارگاهی به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال می توانیم به نوع متریال به کار رفته در تولید این بالابر هیدرولیکی، برند بودن تولیدکننده، ابعاد و ارتفاع آن و ویژگی های مازادی که در برخی از بالابرها به کار برده می شود، اشاره ای داشته باشیم. ظرفیت بالابر کارگاهی هیدرولیکی بسته به نظر مشتری، قابلیت تغییر دارد. بنابراین با توجه به فضایی که در اختیار است و همینطور نوع نیاز مشتری، ظرفیت و ابعاد بالابر را مشخص می کنند. در صورت نیاز برای استعلام قیمت بالابر کارگاهی میتوانید با کارشناسان فنی این مجموعه در ارتباط باشید.
553

ساخت بالابر کارگاهی

در این نوع از بالابرهای کارگاهی، شاهد امنیت بالایی هستیم. حتی قابلیت این را هم دارند که در صورت تمایل، اطراف بالابر پوشانده شود و حالتی اتاقکی شکل به خود بگیرد. در ساخت بالابر کارگاهی میتوانید طراحی های اختصاصی انجام دهید. در رابطه با نحوه کارکرد بالابر هیدرولیکی هم باید بگوییم که بر اساس اصلی با عنوان پاسگال کار می کنند. این دستگاه از یک مخزن روغن هیدرولیک برخوردار است که در زمان بالا رفتن دستگاه، روغن از داخل مخزن مورد نظر به پمپ و لوله ها انتقال پیدا می کند.
این انتقال موجب می شود تا پیستون های بالابر هل داده شوند و در نهایت، شاهد بالا رفتن اتاقک دستگاه به سمت بالا خواهیم بود. همانطور که مشاهده می فرمایید، طرز کار بالابر کارگاهی هیدرولیکی بسیار ساده است. در زمان پایین آمدن هم، روغن هیدرولیک به سمت مخزن هدایت می شود و با خالی شدن لوله های مربوطه، پیستون به مکان قبلی خود باز می گردد. در نتیجه اتاق بالابر مورد نظر به سمت پایین به حرکت در می آید. تمامی اجزای تشکیل دهنده بالابر هیدرولیکی، باید در استانداردترین حالت ممکن در نظر گرفته شوند تا نتیجه، دقیقا همان چیزی باشد که در نظر داشته ایم. بالا رفتن و پایین آمدن بالابر به راحتی میسر است. در صورت نیاز برای مشاهده نمونه کار بالابر کارگاهی میتوانید به وب سایت liftsale.ir  بروید.
تعداد بازديد : 425
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷