ساخت بالابر خانگی در تهران

ساخت و نصب بالابر خانگی هیدرولیک در تهران

به منظور ساخت بالابر خانگی در تهران، می توانید اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید با دید بازتری نسبت به خرید بالابر اقدامی داشته باشید. بالابرهای خانگی را با ویژگی و مزایا و همینطور مشخصات خاص آن تولید می کنند. این شما هستید که باید بر اساس نیاز و مشخصاتی که از بالابر خانگی در نظر دارید، سفارش خود را ثبت نمایید.
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷        ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰      ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶
ساخت بالابر خانگی در تهران
 

عوامل موثر در قیمت بالابر خانگی در تهران

قیمت بالابر خانگی به عوامل بسیاری وابسته هستند که می توانند قیمت ها را تا حد زیادی با تغییرات اساسی روبرو سازند. بنابراین قبل از هر چیزی، باید در رابطه با مشخصات کلی بالابر هیدرولیکی و میزان ظرفیت آن بدانیم. زیرا این موارد تاثیر به سزایی در تعیین قیمت دارند. همچنین بررسی و توجه به طول مسیری که بالابر می تواند طی کند، تعداد توقف های بالابر خانگی، نوع سرعتی که بالابر مورد نظر دارا می باشد و غیره هم در این موارد دخیل هستند.
بالابرهای خانگی را همراه با سیستم های متحرکه متفاوتی تولید می نمایند، بنابراین نوع این سیستم هم در تعیین قیمت آن نقش دارد. توجه داشته باشید که حتی نوع کابین و درب هایی هم که برای هوم لیفت ها در نظر می گیرند هم تعیین کننده قیمت است. ظرفیت بالابر هیدرولیکی هم دارای اهمیت می باشد زیرا بر اساس آن می توانید نسبت به حمل و نقل بار بپردازید. بایستی ظرفیت مناسبی را انتخاب کنید تا پاسخگوی نیازهای شما باشد. نوع متریالی که در ساخت بالابر به کار بردند هم می تواند عاملی در افزایش قیمت بالابر خانگی (هوم لیفت) باشد. حتی لازم است اشاره ای به نوع درب های به کار رفته در بالابر داشته باشیم. درب ساده، آکاردئونی، کشویی و غیره می توانند به راحتی تغییرات قیمتی به همراه داشته باشند.
عوامل موثر در قیمت بالابر خانگی در تهران
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷        ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰      ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶
 

مزایای بالابر خانگی ( هوم لیفت) کدامند؟

بالابرهای خانگی دارای مزایای بی شماری هستند و می توانیم آن ها را به صورت ذیل بیان نماییم:
 1.   بالابرهای خانگی از صدایی کم و یا بعضا بدون صدا در حین حرکت برخوردارند.
 2.   مجهز به سیستم ضد سقوط می باشند که از سقوط کابین در شرایط خاص و استثنایی جلوگیری می کند.
 3.   در زمینه تعمیرات و نگهداری بالابر خانگی نیاز به صرف هزینه گزافی ندارید.
 4.   حرکت بالابر بسیار نرم و یکنواخت می باشد.
 5.   فضای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد، بنابراین می توانید این بالابر هیدرولیکی را در هر میزان فضایی که دارید، راه اندازی نمایید.
 6.   در حرکت رو به پایین، موتوری روشن نخواهد شد و به این ترتیب، می توان تا حدودی در مصرف برق نیز صرفه جویی نمود.
 7.   به کار بردن جک هیدرولیکی در تولید بالابر خانگی که اهمیت بالایی دارد و مطابق با استانداردهای اصلی است.
 8.   ماندگاری این نوع از بالابرها بسیار بالا می باشد و به این ترتیب، افراد بسیاری هستند که استفاده از این بالابر را ترجیح می دهند.
 9.   امکان برخورداری از ریموت کنترل در بالابر هیدرولیکی خانگی وجود دارد.
 10.   قابلیت نصب در محیط های متفاوت و ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، کارگاه ها و غیره را نیز داراست.
 11.   بر روی جک این محصول می توانید سیستم دو سرعته را مشاهده نمایید. این سیستم از شوک حرکتی جلوگیری می کند و می توانید شاهد استارت و توقف های نرم و بدون هیچ شوکی باشید.
 12.   راه اندازی با برق تک فاز صورت می گیرد بنابراین در ساختمان هایی که برق سه فاز ندارند و یا به هر دلیلی نمی شود از آن استفاده کرد، بالابر خانگی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
   
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷        ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰      ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶

ساخت و نصب بالابر خانگی هیدرولیک در تهران
 
 

مهم ترین کاربردهای بالابر خانگی کابین دار 

بالابر خانگی کابین دار از جمله وسایلی هستند که برای افراد سالمند و یا معلول به کار برده می شوند. بنابراین مهم ترین کاربرد آن ها در منازل مسکونی، استفاده این افراد می باشد. افرادی که سن بالا دارند و یا دچار معلولیت های خاص هستند، توانایی بالا رفتن از پله ندارند. به این ترتیب، وجود بالابر برای این محیط ها اهمیت دارد و می تواند چاره کار باشد. پس باید مهم ترین کاربردهای بالابر خانگی کابین دار را جابجایی افراد در ساختمان هایی بدانیم که توانایی بالا و پایین رفتن از پله ها را ندارند.
بالابر خانگی هیدرولیکی را به صورت کابین دار و یا حفاظ دار تولید و نصب می نمایند. بنابراین همه جوره می توانید امنیت را در آن ها احساس کنید. تمامی سازه های دوبلکس و تریبلکس و ساختمان هایی که پله های زیادی دارند، می توانند از این بالابرها بهره ببرند و فوق العاده کاربردی خواهد بود.
 
ساخت بالابر خانگی در تهران
ساخت بالابر خانگی تهران
تعداد بازديد : 1016
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷