قیمت بالابر هیدرولیکی

شرکت فنی مهندسی سبحانی آماده طراحی و ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی صنعتی در کمترین زمان و بهترین کیفیت در سراسر کشور. جهت استعلام قیمت بالابر هیدرولیکی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
برای دریافت لیست قیمت و مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰          ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
 
قیمت بالابر هیدرولیکی

هزینه نصب بالابر هیدرولیکی
 

هزینه نصب بالابر هیدرولیکی

برای ساختمان های تا پنج طبقه، هزینه بهره برداری آسانسورهای هیدرولیکی تقریبا بی نظیر است

مزایای استفاده از بالابر هیدرولیک چیست؟

عملکرد آرام و بدون سر و صدا : منبع صدای را می توان دورتر از کابین بالابر قرار داد ( به عنوان مثال در کف زیر زمین ) تا سر و صدای دستگاه را به حداقل ممکن برسانیم.

طراحی بالابر با هر فضا :

تنوع بسیار زیادی از طراحی برای معماران و طراحان وجود دارد که با توجه به نیاز شما می توانند در خانه شما پیاده کنند . بدون محدودیت در درب ها و یا شکل کابینت ، یعنی حتی می توانید بدون گذاشتن درب از آن استفاده کنید؛ این مورد اکثر موارد در انبار ها استفاده می شود همینطور قابلیت انعطاف پذیری بالابر هیدرولیک با هر مکانی باعث افزایش جذابیت آن در میان مردم شده است.

قیمت بالابر نفری

ایمنی بالابر هیدرولیک :

روش های تخلیه اظطراری بسیار ساده و کاملا مطابق استاندارد های روز هستند به علاوه اینکه تمامی بالابر های شرکت ابتکار صنعت نوین دارای بیمه هستند و نگرانی شما را از بابت خسارات احتمالی نزدیک به صفر رسانده است .

این دستگاه ها قابلیت استفاده در مناطق زلزله خیز را نیز دارد البته در این مناطق مطابق شرایط ساخت و نصب می شوند. ایمنی در هنگام کار و تعمیر ، از آنجا که هیچ وزنه ای در حال حرکت وجود ندارد باعث افزایش امنیت آن شده است .
 
 

بالابر هیدرولیکی در تهران

بالابر هیدرولیکی در کرج

نصب بالابر هیدرولیکی

تعداد بازديد : 392
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷