ساخت بالابر خانگی در دماوند تهران

ساخت و نصب بالابر هیدرولیک خانگی ظرفیت ۳ نفر، ارتفاع ۳۷۰ سانتیمتر، کابین به صورت شیشه لمینت با شیر برقی دوبوبین در دماوند
 
ساخت بالابر خانگی در دماوند تهران
ساخت بالابر خانگی در دماوند
ساخت بالابر خانگی در تهران
 

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت در تهران

در ساختمان‌هایی که از قبل ساخته شده‌اند و فاقد آسانسور می‌باشند و جایی برای قرار گرفتن آسانسورها در آن‌ها تعبیه نشده است، در صورتی که با مشکل رفت و آمد دشوار روبرو شده باشند مشکلات فراوانی دارند. در چنین شرایطی میتوانید از بالابر هیدرولیکی ثابت استفاده نمایید. تکنولوژی به کار رفته در ساخت بالابر خانگی به گونه ای است که تأثیر بسزایی در حفظ فضای ساختمان یا منزل شما دارد. حداقل فضای مورد نیاز برای این گونه بالابر 80 در 80 سانتی متر مربع است. بالابر هیدرولیک با کابین نوع دیگری از بالابرهای خانگی میباشد و به نوعی طراحی شده است که مشابه آسانسور باشد. باید دانست اضافه شدن کابین به بالابر بر روی قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت تاثیر گذار است. پروژه ای که در این صفحه مشاهده میکنید، ساخت بالابر خانگی در دماوند تهران میباشد.

ساخت بالابر خانگی در تهران 

ساخت بالابر خانگی هیدرولیکی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل بهره مندی از سیستم بالابر هیدرولیکی امکان سقوط آن تقریبا به صفر درصد می رسد. ممکن است قیمت بالابر هیدرولیکی در این شرکت بسیار ارزان نباشد اما در نهایت بعد از خرید بالابر هیدرولیکی به شما اطمینان می دهد که محصول با کیفیت در اختیار شما می گذارد. پس می توانید از همه نوع خدمات مجموعه بالابر سبحانی بهره مند شوید. همچنین برای استفاده در منازل نیز می توانید به بالابر خانگی مراجعه کنید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت در تهران

بالابر هیدرولیک خانگی

تعداد بازديد : 1583
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
شفیعی
|
131/07/23 - 15:53
0
0
بالابر با کابین آسانسور هم انجام میدید؟ برای دو طبقه ویلایی میخوایم
پاسخ ها
ادمین
|
131/09/22 - 19:09
سلام دوست عزیز
بله با کابین آسانسوری هم انجام میدیم. جهت مشاوره با کارشناسان لطفا تماس بگیرید.
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷