بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم در پارک علم و فناوری گرمدره کرج

  • ارتفاع : ۲۸۰ سانتیمتر
  • موتور : دو اسب تک فاز هوا خنک
  • روکش کفی : آلومینیوم آجدار
  • حفاظ : یک متری از یک سمت کفی
 
بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم در پارک علم و فناوری در گرمدره کرج
بالابر هیدرولیکی در پارک علم و فناوری در گرمدره کرج
بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم در گرمدره کرج
 

ساخت بالابر هیدرولیکی 300 کیلوگرم در گرمدره کرج

بالابر هیدرولیکی که ظرفیتی 300 کیلوگرمی دارد، به منظور جابجایی و همینطور بالابری بار و انواع کالاها به کار می رود. بالابر هیدرولیکی در توان 300 ، 500 ، 700 کیلوگرم و چندین تن قابل اجرا میباشد . تمامی بالابرهای ساخته شده در این مجموعه با کمک نیروی هیدرولیکی کار می کنند که مزایای بسیاری را به همراه دارد. محیط هایی مانند فروشگاه ها، انبارها و کارگاه ها از این وسیله، نهایت استفاده را دارند.
در این مدل از بالابر، ارتفاع 280 سانتی متر را در نظر گرفتند. اما شما توجه داشته باشید که می توانید بر اساس ارتفاعی که به آن نیاز دارید، آن را تغییر دهید. بنابراین قبل از این که سفارش خود را ثبت نمایید، باید به نیازسنجی بپردازید. دقت کنید که به چه ابعادی از این بالابر، چه ارتفاعی و همینطور ظرفیتی نیاز دارید. به این ترتیب، شرایط برای شما به خوبی فراهم خواهد بود تا بتوانید بالابری که به آن نیاز دارید را سفارش داده و تحویل بگیرید.
نکته دیگری که در رابطه با ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت وجود دارد، وجود سیستم های ایمنی به کار رفته در آن ها است. فرقی نمی کند که بالابر هیدرولیکی به منظور استفاده خانگی است و یا بالابر مغازه ای می باشد، تمامی آن ها باید از سیستم های ایمنی برخوردار باشند. به این ترتیب، دیگر دغدغه ای وجود نخواهد داشت و در شرایط اضطراری می توان از وقوع حوادث بد و ناگوار هم پیشگیری کرد. دقت داشته باشید، ابتدا بودجه ای که برای انجام این کار در نظر گرفته اید را با کارشناسان فروش سبحانی مطرح کنید.

ساخت بالابر هیدرولیکی 300 کیلوگرم در کرج

در این صورت، این افراد می توانند به خوبی شما را مورد مشاوره قرار دهند و پیشنهادات لازم را برای شما مطرح نمایند. موتوری که در تولید و ساخت بالابر هیدرولیکی 300 کیلوگرم به کار بردند از نوع دو اسب تک فاز هوا خنک است. این موتور از نوع الکتریکی می باشد که قدرت خروجی آن دو اسب بخار هست. یک گزینه بی نهایت مناسب در ماشین آلات کوچک و وسایل الکترونیکی است که تغذیه آن ها از برق تک فاز می باشد.
ویژگی هوا خنک بودن آن هم به این معنا می باشد که نیازی به سیستم خنک کننده اب و یا دیگر سیستم های به این شکل وجود ندارد. پس عملکرد بهتری در طول زمان خواهد داشت. این موتور تنها با برق تک فاز کار می کند و نیازی به سیستم تغذیه سه فاز در آن مشاهده نمی شود. بنابراین نصب و راه اندازی آن بسیار راحت تر خواهد بود.
 
تعداد بازديد : 1032
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته : 2
خسروپناه
|
1402/06/21 - 23:21
0
0
سلام، وقت بخیر. برای رفتن از حیاط به طبقه اول 3 متر، یک بالابر هیدرولیکی، سه فاز میخواستم. مکان نصب در آشپزخانه یک رستوران هست . ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
ادمین
|
1402/07/15 - 14:06
سلام وقت بخیر
مکان مورد نظر باید بازدید شود. جهت هماهنگی برای اعزام نیروی متخصص به محل، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷