ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت در کرج 

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ۵۰۰ کیلوگرم در ارتفاع ۴ متر و ابعاد ۱۲۰ × ۱۲۰ در آق تپه کرج

 
ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت در کرج 
بالابر هیدرولیکی ثابت در کرج 
 

ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت کرج

قیمت بالابر هیدرولیکی در کرج

قیمت بالابر هیدرولیکی با توجه به متریال مورد استفاده ، ارتفاع، ابعاد و وزنی که شما سفارش میدهید تعیین میشود. جهت سفارش بالابر با توجه به نیاز شما عزیزان و استعلام قیمت بالابر هیدرولیکی در کرج با ما در ارتباط باشید. متخصصان فنی و مجرب شرکت بالابر سبحانی همواره آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیزمان هستند.

بالابر هیدرولیکی ثابت در کرج

بالابر هیدرولیکی ثابت برای استفاده در مغازه و فروشگاه ها و حمل کالاها استفاده می شود. از این بالابر ها همچنین برای جا به جایی نفرات در بین طبقات نیز استفاده می شود. قدرت و میزان تحمل بار در این نوع بالابر بسیاز زیاد می باشد. در حرکت به سمت بالا در سیستم بالابر هیدرولیک ،با چرخش موتور ، پمپ هیدرولیک نیز به چرخش در می آید و روغن داخل مخزن به سمت جک هیدرولیک ارسال و پمپاز می کند. با بالا رفتن جک هیدورلیک بالابر های هیدرولیک نیز به حرکت در می آید و سمت بالا می رود. در حرکت به سمت پایین شیر برقی کنترل عمل را به دست گرفته و تا زمانی که برق وارد بالابر نشود اجازه تخلیه روغن را به تانک نمی دهد. اگر شما به تازگی قصد ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ثابت در کرج را دارید میتوانید با کارشناسان متخصص مجموعه سبحانی در تماس باشید تا با مشاوره رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید.

بالابر هیدرولیکی صنعتی در کرج

بالابر هیدرولیکی صنعتی نوعی بالابر است که در آن از نیروی هیدرولیک استفاده می شود و دارای انواع مختلفی نیز می باشد. بالابر هیدرولیکی صنعتی ثابت گزینه مناسبی برای پشتیبانی از حمل و بالابردن لوازم خیلی سنگین و بزرگ هستند و درعین حال یک محیط امن و ایمن کاری را فراهم می کند که دارای وضعیت ایده آل و مفید می باشد. برای مشاهده نمونه بالابر هیدرولیکی صنعتی در کرج و تهران به قسمت نمونه کارها در سایت مراجعه نمایید.

قیمت بالابر هیدرولیکی

بالابر فروشگاهی در کرج

تعداد بازديد : 706
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷