نصب بالابر هیدرولیکی در شهرک صنعتی ماهدشت

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ۵۰۰ کیلوگرم، ۵ متر ارتفاع و ابعاد ۱۵۰×۲۱۰ سانتیمتر در شهرک صنعتی ماهدشت

نصب بالابر هیدرولیکی در شهرک صنعتی ماهدشت
بالابر هیدرولیکی در شهرک صنعتی ماهدشت

بالابر هیدرولیکی در شهرک صنعتی ماهدشت کرج

بالابر هیدرولیکی از پرکاربرد ترین بالابرها در صنایع می باشد و کاملا مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان طراحی و ساخته می شود. برای ساخت بالابر هیدرولیکی ، میتوان حتی از کمترین فضای ممکن استفاده نمود. این بالابرها دارای ساختاری محکم، ظرفیت حمل بالا، بلند کردن پایدار و با ضریب اطمینان زیاد ، نصب و نگهداری ساده و راحت می باشد.  همچنین این بالابرها از لحاظ اقتصادی و کاربردی برای جایگزینی به جای آسانسورها بسیار ایده آل است.

 از بالابر هیدرولیکی ثابت در انواع شرکت ها و صنایع  میتوان استفاده کرد. از مزایای بالابر هیدرولیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • میزان خرابی کم: با توجه به سیستم هیدرولیک پیشرفته و روش کنترل خوب، می توان میزان خرابی عملکرد بالابر را تا حد ممکن کاهش داد.
  • مصرف برق کم: هنگامی که بالابر هیدرولیک پایین می آید، به واسطه ی فشار ایجاد شده توسط وزن خود هدایت می شود که به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.
نمونه فیلیمی که در این صفحه مشاهده مینمایید، پروژه نصب بالابر هیدرولیکی در شهرک صنعتی ماهدشت میباشد. بینندگان عزیز اگر قصد ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی در ماهدشت کرج و دیگر مناطق را دارید با کارشناسان شرکت سبحانی از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.
 
تعداد بازديد : 412
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷