بالابر هیدرولیک ثابت مخصوص موتور خانه مخفی در سعادت آباد تهران

  • ارتفاع : 3 متر
  • ابعاد  : ۷۰×۷۰ سانتیمتر
  • برق : سه فاز
  • موتور : هوا خنک
  • جنس کفی :  سنگ با تحمل وزن بالا
  • مدل کفی : کفی برعکس بدون مشاهده دکل و جک
  • ریموت کنترل : دارد
 
بالابر هیدرولیک ثابت مخصوص موتور خانه مخفی در سعادت آباد تهران
بالابر هیدرولیک ثابت در سعادت آباد تهران
بالابر هیدرولیک ثابت در تهران
   
 

ساخت بالابر هیدرولیک مخصوص موتورخانه مخفی در سعادت آباد تهران

همانطور که مشاهده می فرمایید، بالابر هیدرولیک ثابت مخفی مخصوص مکان هایی است که فضای زیادی در اختیار نمی باشد. بنابراین می توانید از این نوع بالابر بهره ببرید تا هم در فضای مورد نظر صرفه جویی کنید هم این که نیاز خود را برطرف نمایید. میزان ارتفاع این بالابر را 3 متر در نظر گرفتند که نیاز مشتری به این صورت برطرف می شود. اما شما این قابلیت را خواهید داشت تا بر اساس نیاز خود، میزان ارتفاع بالابر را تغییر دهید. ابعاد اصلی که برای بالابر فوق در نظر گرفتند نیز 70*70 سانتی متر می باشد که به منظور جابجایی یک انسان بالغ نیز کافی خواهد بود. موتور به کار رفته در ساختار بالابر هیدرولیکی فوق را از نوع هواخنک انتخاب کردند. این موتور کیفیت بالایی دارد و کاملا مناسب بالابرهای به این صورت است.
نوع برقی که می توانید بالابر را با کمک آن راه اندازی کنید، برق سه فاز هست. کفی بالابر هیدرولیکی مورد نظر را از نوع سنگ انتخاب کردند که توانایی تحمل وزن بالا را دارا می باشد. سایر بالابرهای هیدرولیکی، بر روی بدنه خود دارای کنترل و دکمه کنترلی هستند، اما این مدل به جهت ظاهر مخفی که دارا است، نمی تواند به این صورت ساخته شود. بنابراین به منظور کنترل راحت تر بالابر، از ریموت کنترل استفاده می شود. توجه داشته باشید که به دلیل دارا بودن ظاهر مخفی، این بالابر نمی تواند با حفاظ ساخته شود. به همین دلیل اگر به دنبال بالابری هستید که امنیت مورد نظر شما را از این نظر داشته باشد، بایستی به دنبال بالابر دیگری باشید. اما این بالابر مخفی نیز از امنیت بالایی برخوردار است و تنها حفاظ ندارد.
افرادی که به دنبال دستیابی به موتورخانه و یا فضاهای این چنینی هستند تا راحت تر بتوانند به آن رفت و آمد داشته باشند، می توانند از این نوع بالابر هیدرولیکی ثابت مخفی بهره ببرند. در رابطه با مدل کفی به کار برده شده در این بالابر هم لازم است اشاره ای به مدل کفی برعکس بدون مشاهده دکل و جک داشته باشیم. بنابراین اگر فضای مورد نظر شما بایستی از هر نظر مخفی باقی بماند هم این مدل کفی در مخفی ماندن فضا به شما کمک خواهد کرد. سیستم های امنیتی لازم در آن فعال هستند تا در صورت قطعی در برق و یا مشکلات ناگهانی، به هیچ وجهی با مشکل جدی روبرو نشوید. با خیال راحت از این بالابر مستحکم و با قدرت استفاده کنید. بینندگان عزیز جهت ساخت بالابر هیدرولیکی در سعادت آباد تهران و دیگر مناطق میتوانید با کارشاناسان این مجموعه تولیدی در ارتباط باشید.
 
تعداد بازديد : 403
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷