ساخت بالابر هیدرولیکی در تهران

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم، ارتفاع ۵۲۰ سانتیمتر ، ابعاد ۱۱۵ در ۱۴۰ در قلعه حسن خان تهران

ساخت بالابر هیدرولیکی در تهران
بالابر هیدرولیکی در تهران
 

بالابر هیدرولیکی ثابت تهران

یکی از مهمترین مزایای استفاده از بالابر هیدرولیکی ثابت این که است ایمنی و امنیت بالایی برای نفراتی که از آن استفاده میکند دارد.  بالابر هیدرولیکی میزان عملیات تخریبی کمتری دارد و می تواند به راحتی بارهای سنگینی را در انبار فروشگاه ها و مغازه ها در ارتفاع های مختلف جابه جا کند. عکس و فسلمس که در این صفحه مشاهده مینمایید پروژه ساخت بالابر هیدرولیکی در تهران میباشد.
در صورتی که قصد ساخت بالابر هیدرولیکی برای مغازه، کارگاه و یا منازل خود را دارید، مطمئن باشید که بالابر های هیدرولیکی این مجموعه یک گزینه عالی و مقرون به صرفه برایتان خواهد بود. برای دریافت لیست قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت تهران با شماره های موجود در سایت بالابر سبحانی تماس حاصل فرمایید.

بالابر فروشگاهی در تهران

بالابر فروشگاهی فوق از قدرت هیدرولیکی بهره می برد و مزایای فوق العاده بی نظیری دارا است. بالابری که تصاویر آن را مشاهده می کنید، ظرفیت 300 کیلوگرمی دارد و تا ارتفاع 520 سانتی متر می تواند جابجایی های لازم را صورت دهد. ابعادی که برای بالابر مغازه فوق در نظر گرفتند معادل 115*140 سانتی متر می باشد. البته باید بدانید این مقادیر، قابلیت تغییر بر اساس نظرات و نوع نیازهای شما را دارا هستند.

بالابر هیدرولیکی ثابت در تهران

بالابر هیدرولیکی مغازه تهران

بالابر صنعتی ثابت در تهران

تعداد بازديد : 822
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
آزاده قنبری
|
1402/07/15 - 16:40
0
0
یک بالابر ساده با یک متر حفاظ برای یک طبقه از حیاط میخوایم. قیمت لطف میکنید بگید
پاسخ ها
ادمین
|
1402/08/30 - 12:22
سلام وقت بخیر
به دلیل نوسانات قیمت ارز در بازار نمیتوانیم قیمت دقیق در سایت اعلام نماییم. لطفا جهت مشاوره با کارشناسان فنی و استعلام قیمت بالابر هیدرولیکی با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.
ممنون
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷