ساخت بالابر ثابت هیدرولیکی در تهران

ساخت و نصب بالابر ثابت هیدرولیکی۳۰۰ کیلوگرم، ارتفاع ۲۲۰ و ابعاد ۱۰۰×۹۰ در قلعه حسن خان تهران

ساخت بالابر ثابت هیدرولیکی در تهران
قیمت بالابر ثابت هیدرولیکی
 

قیمت بالابر هیدرولیک در تهران

در بین تمامی انواع بالابرها ، بالابر ثابت هیدرولیکی به دلیل مزایای فراوانی که دارد، پرکاربردترین نوع در ایران است. این نوع بالابر ثابت شامل جک هیدرولیک و یک دستگاه پاوریونیت، سازه فلزی و یک کفی است که با تکیه بر روی دیوار اجسام را به‌صورت عمودی به سمت بالا و پایین حرکت میکند. کفی بالابر با نیرویی که در سیستم هیدرولیکی به وجود می آید ، در راستای سازه اصلی، کم و زیاد می شود. توان جابجایی بار در بالابر هیدرولیکی بین 300 کیلوگرم تا چند تن می باشد و ارتفاع آن تا ۲۰ متر خواهد بود. هرچه ظرفیت بالابر صنعتی و خانگی بیشتر باشد توان موتور و قطعات اصلی تغییر میکند و قیمت نیز به نسبت بالاتر میرود. بالابر هیدرولیکی ثابت می تواند در کارخانجات و صنایعی که نیاز به حمل بار سنگین دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

بالابر هیدرولیکی در تهران

گروه صنعتی سبحانی یکی از شناخته شده ‎ترین و معتبرترین تولیدکنندگان انواع بالابر صنعتی و هوم لیفت در ایران میباشد که با به کارگیری افراد ماهر و متخصص آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.
شما عزیزان اگر ساکن تهران هستید و قصد خرید و ساخت بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، مغازه، صنعتی، کارگاهی و ... در تهران را دارید، می توانید در مورد فضا، متریال مصرفی، متراژ مورد نیاز و قیمت بالابر هیدرولیکی با تیم فنی سبحانی در تماس باشید.

قیمت بالابر هیدرولیکی در تهران

قیمت بالابر ثابت در تهران

بالابر فروشگاه در تهران

تعداد بازديد : 507
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷