گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1399/08/23 - 23:04
كد :115

تعمیرات بالابر هیدرولیک

برای بهتر عملکردن بالابرهای هیدرولیکی نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای و یا مقطعی می باشد. بالابرها چه هیدرولیک باشند یا کششی نیاز به سرویس های دوره ای و در صورت نیاز تعمیرات دارند.

استفاده نادرست از هر وسیله ای باعث خرابی آن میگردد، برای مثال خودرو را در نظر بگیرید اگر فقط از آن سواری بگیریم و هرگز منبع آب و میزان روغن داخل موتور را بررسی نکنیم بعد از مدتی هزینه های بالایی بجا میگذارد، که این اتفاق در مورد همه دستگاه ها به یک میزان حائز اهمیت است.

تعمیرات بالابر هیدرولیک

تعمیرات بالابر کرج

حال تشخیص خرابی و عیوب بالابرها کار ساده و پیش پا افتاده ای از نظر عموم است در صورتی که کاری تخصصی میباشد و حتما باید توسط متخصصان و تعمیر کاران مجرب انجام شود، به دلیل اینکه تاثیر گذاری قطعات به کار رفته در بالابرها برهمدیگر تشخیص نوع خرابی را مشکل می کند. بعلاوه اینکه تعمیرکاران نا وارد نه تنها عیوب را نمی توانند رفع کنند بلکه باعث مشکلات بیشتری نیزمی شوند و هزینه تعمیر بالابرها را افزایش می دهند.

تعمیر و نگهداری بالابر هیدرولیک

عمده مشکلات بالابرهای هیدرولیک از ناحیه جک آن است . زمان ساخت و نصب بالابر های هیدرولیک اگر اصول اصلی جهت نصب رعایت نشود روغن ریزی از بارز ترین مشکلات جک بالابر می شود. برسی کامل و نقطه به نقطه پیستون برای شناسایی خراش های روی پیستون و همچنین بررسی پکینگ ها و اورینگ هم می تواند به تشخیص علت روغن ریزی کمک کند.

در بعضی مواقع به علت عوامل مختلف ، نیاز به تعویض جک بالابر است. باید توجه داشت که جک هیدرولیک بسته به اندازه آن بسیار سنگین است و یک تیم حرفه ای تعمیرکار می تواند از پس تعمیر و تعویض آن بر آید.
فاسد شدن یا اصطلاحا روسوب کردن روغن استفاده شده به علت پایین آمدن چسبندگی آن یا حباب دار شدن روغن از دیگر اتفاقات جهت عملکرد نادرست در بالابرهای هیدرولیکی می باشد. گاهی لازم است برای عملکرد صحیح بالابر شیر برقی آن بطور دقیق تنظیم شود تا حرکت روغن در سیستم به طور منظم انجام گیرد.

سوختن بوبین های شیر برقی ، سوختن موتور و... هم باعث می شود تازمان راه اندازی مجدد بالابر کارفرمایان از پله  استفاده کنند.

برخی از خدمات ما جهت تعمیرات بالابرهای هیدرولیکی :

  • تعمیر پاوریونیت بالابر
  • عیب یابی سیم کشی و میکروسوییچ ها
  • تعمیر شیر برقی بالابر
  • تنظیم شیر برقی بالابر
  • تعمیر کفشک های آسانسوری

سازنده بالابر هیدرولیک

گروه متخصص بالابر سبحانی با کادری مجرب و متخصص سرویسهای دوره ای تعمیر و نگهداری بالابر توسط سرویسکاران ورزیده انجام می دهد.عیوب و یا خرابی قطعات و تجهیزات بالابر را سریعا تشخیص داده وکارفرما را در جریان موارد شناسایی شده قرارداده ونسبت به رفع عیوب و تعویض قطعات فرسوده شده اقدامات لازم را با هماهنگی  صورت می دهد.

تعمیرات بالابر کرج

تعداد بازديد : 294
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*