گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1399/09/01 - 21:50
كد :118

بالابر هیدرولیک فروشگاه

بالابر فروشگاهی یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین بالابرهای هیدرولیکی می باشد. از بالابر فروشگاهی برای جابجایی و حمل محصولات فروشگاه در بین طبقات استفاده می شود. بالابرهای هیدرولیک در انواع و با ظرفیت های مختلف و با انواع نوع روکش بسته به نوع استفاده وجود دارند. این بالابرهای هیدرولیکی امنیت بالایی داشته و فروش زیادی در بازار دارند.

ساخت بالابر هیدرولیک فروشگاهی 

امروزه در مکان های مختلف استفاده از بالابر رواج زیادی دارند ، انواع مختلفی از بالابر در بازار  وجود دارند بالابر ساختمانی، بالابر مغازه ، بالابر منزل، بالابر هایی که در فروشگاه ها و کارخانه ها کاربرد دارند. بالابر ها را باتوجه به کارایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند بالابر ها را باتوجه به ظرفیت، ارتفاع و توانی که قرار است تحمل کنند انتخاب می نمایند. یکی از انواع پر طرفدار بالابر، بالابر هیدرولیک فروشگاهی است که پرفروش ترین نوع بالابر نیز است. از بالابر فروشگاهی برای حمل و جابه جایی کالا و افراد در بین طبقه های مختلف استفاده می کنند. این بالابر هیدرولیک از ضریب امنیتی بسیار بالاتری برخوردار است.

ساخت و نصب بالابر صنعتی : ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰

بالابر هیدرولیک فروشگاه

بالابر فروشگاهی هیدرولیکی

یکی از انواع بالابر فروشگاهی بالابر هیدرولیکی است، بالابر هیدرولیکی با سیستم هیدرولیک که همان انتقال روغن توسط الکتروموتور و پمپ هیدرلیک به واسطه شیر برقی با هدایت شلنگ انتقال روغن به شفت و جک هیدرولیک انجام میگیرد کار می کند، مزیت این بالابر این است که به نسبت بالابر کششی از امنیت بالاتری برخوردار است، کیفیت و قدرت و امنیت بالای بالابر هیدرولیکی، مصرف برق بسیار پایین ، هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین باعث شده است که خریداران بیشتری این بالابر را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که این بالابر از نظر قیمت نسبت به سایر بالابر ها گران تر است، در بالابر  هیدرولیک فروشگاهی از شلنگ های انعطاف پذیر استفاده می شود همین امر باعث انعطاف پذیر بودن بالابر شده است،  که به بالابر این امکان را می دهد که با اعمال یک نیروی ضعیف به سیستم هیدرولیک به توان خروجی بالاتری دست می یابند. برای نگهداری بهتر بار بر روی بالابر از شیر قفل کن های هیدرولیکی استفاده می شود.

قیمت بالابر هیدرولیک فروشگاه

مزایای بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

بالابر هیدرولیکی به علت مزیت های فراوانی که دارد نسبت به سایز بالابر ها برتری بیشتری دارد. مزیت های بالابر هیدرولیکی شامل: 

✔ توانایی افزایش قدرت و نیرو در حین انتقال بار 
✔ بالابر هیدرولیکی از امنیت بالاتری بهره می برد.
✔ طراحی این بالابر ساده است و همچنین بسیار انعطاف پذیر است.
✔ بالابر هیدرولیکی توان کنترل دقیق تری داراست.

لیست قیمت بالابر فروشگاهی

امروزه با توجه به  نوسانات ارز،  قیمت ارز روزانه تغییر می کند و همین امر بر روی قیمت بالابر تاثیر مستقیم دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت بالابر هیدرولیک فروشگاهی بهتر است با کارشناسان مجموعه  بالابر سبحانی تماس بگیرید و از قیمت های دقیق بالابرهیدرولیک با لیست لوازم مصرفی اطلاع کسب نمایید.

ساخت و نصب بالابر صنعتی : ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰

ساخت بالابر هیدرولیک فروشگاهی 

قیمت بالابر هیدرولیک فروشگاهی 

بالابر فروشگاهی هیدرو لیکی باشد یا کششی یا زنجیری بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد. ظرفیت و ابعاد و نوع موتور (میزان قدرت) یک بالابر بروی قیمت آن تاثیر دارد، حتی محلی که بالابر باید نصب شود نیز تاثیر بر روی قیمت دارد. جهت اطلاع از قیمت های انواع بالابر هیدرولیکی با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا  اطلاع از تعرفه ها و قیمت های ما و همچنین ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید به شما عزیزان، جهت بازدید حضوری از محل نیز هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

اجزای اصلی بالابر هیدرولیک فروشگاهی 

از اصلی ترین اجزای به کار رفته در بالابرهای هیدرولیک فروشگاهی می توان به الکتروموتور، پمپ هیدرولیک، شیر برقی، شفت و جک، ریل آسانسوری، میکروسوئیچ، قرقره و سیم بکسل یا زنجیر اشاره کرد. 
الکتروموتور
الکتروموتور به کار رفته در بالابر هیدرولیک فروشگاهی با توجه به ارتفاع و ظرفیت حمل بار تعیین می شود. 
شاسی
شاسی از اصلی ترین بخش های بالابر فروشگاهی بوده که ریل آسانسوری در آن قرار دارد  باید دارای مقاومت و استحکام بالایی باشد. این شاسی باید توسط افراد حرفه ای ساخته و اجرا گردد . 
میکروسوئیچ
میکروسویٔیچ به کار رفته در بالابرهای هیدرولیک فروشگاهی در تمامی ایستگاه ها درقسمت انتهایی شاسی نصب شده تا مانع از خطراتی همچون برخورد شاسی با کف بالابر شود. در اصل این قطعه باعث قطع و وصل شدن بالابرها و افزایش ایمنی آن می شود. 
قرقره 
قرقره قطعه ای بسیار مقاوم در برابر خوردگی میباشد که وظیفه هدایت و سهل کردن حرکت سیم بکسل یا زنجیر را دارد. 
زنجیر یا سیم بکسل
زنجیر یا سیم بکسل بدلیل سیستم غیر مستقیم بالابر هیدرولیک فروشگاهیبه کار رفته و از اجزای بسیار مهم بالابر بوده که باید از کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.
گروه صنعتی بالابر سبحانی مجموعه با تجربه و با  استفاده از دانش روز همراه شما در خرید و اجرای انواع بالابر هیدرولیک فروشگاهی آماده همکاری با تمام مجموعه های فروشگاهی و مغازه ها و انبارها و کارخانجات میباشد.

 

 

تعداد بازديد : 297
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*