گروه خبري : آرشیو مقالات
تاريخ انتشار : 1399/09/17 - 23:09
كد :123

خدمات جوشکاری و آهنگری در کرج

ما در زمینه خدمات جوشکاری و آهنگری فعالیت می‌ نماییم. و در تمام روزهای هفته از ۸ صبح تا ۸ شب خدمات جوشکاری در محل انجام می پذیرد.

جوشکاری سیار در کرج

برای دسترسی به جوشکاری سیار در کرج می توانید با ما تماس بگیرید و انواع خدمات آهنگری در کرج و جوشکاری در محل را از ما درخواست نمایید.  در مجموع خدماتی که گروه جوشکاری انجام می‌دهد شامل خدماتی است که  یک جوشکار و آهنگر ماهر می‌تواند از عهده انجام آن کار براید.  ما برای انجام خدمات جوشکاری و آهنگری، گروهی تشکیل شده از جوشکاران و آهنگران متخصص و با تجربه را در اختیار داریم که در سراسر کرج خدمات جوشکاری سیار و آهنگری سیار انجام می‌دهند. از جمله می‌توان به خدمات زیر اشاره کرد. 

جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.    ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰        ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶

خدمات جوشکاری و آهنگری در کرج


انواع خدمات جوشکاری در محل شامل تعمیر درب و پنجره فلزی، که شامل جوشکاری و تعمیر و تعویض انواع لولاء درب و پنجره، جوشکاری جاقفلی برای درب حیاط، انباری و یا درب پارکینگ، تعمیر جک شکسته درب پارکینگ، تعمیر انواع درب های ریلی فلزی، نصب تابلو فروشگاهی و اماکن تجاری، ساخت و نصب انواع پایه کولر آبی و کولر گازی، و انواع خرده کاری های مرتبط با جوشکاری. 

انواع خدمات جوشکاری سیار شامل :

 • آهن کشی سقف
 • پوشش سقف پاسیو با پلی کربنات
 • پوشش سقف گلخانه
 • پوشش سقف حیاط خلوت
 • پوشش سقف تراس با پلی کربنات 

انواع نرده حفاظ

 • نرده روی دیوار
 • نرده شاخ گوزنی
 • نرده آبشاری
 • نرده راه پله فلزی
 • نرده آهنی با پروفیل
 • نرده فرفورژه 

مناطق تحت پوشش جوشکاری سیار

در کدام مناطق می‌توان به جوشکاری سیار دسترسی داشت؟ گروه جوشکاری سیار، خدمات جوشکاری و آهنگری را در سراسر کرج انجام می‌دهیم. 

نرده حفاظ و حصار 

انواع نرده های حفاظتی فلزی را می‌توانید از ما بخواهید تا برای شما بسازیم و و به صورت رنگ شده نصب گردد.  اگر چه بعضی از نرده های حفاظتی مستقیم در بازار به فروش می‌رسد و شما می‌توانید این نرده ها را تهیه کنید تا ما برای شما نصب کنیم و اگر زمان کافی برای تهیه را نداشتید ما می‌توانیم آنها را برای شما تهیه و نصب نماییم. 
مثل نرده شاخ گوزنی و نرده بوته‌ای که از پیش ساخته شده هستند.  برخی دیگر از نرده ها هستند که با پروفیل آهنی ساخته می گردند.  مثل نرده آبشاری روی دیوار و نرده‌های فلزی راه پله و یا نرده‌های تراس و بالکن، که ما می‌توانیم این نرده‌ها را برای شما بسازیم، رنگ کنیم ونصب نماییم. که در تمام مراحل ساخت و نصب، نظر و سلیقه شما روی کارهای ساخته شده در نظر گرفته شده است . 

چه زمانی به جوشکار سیار یا آهنگر سیار در کرج  نیاز داریم؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود ما به کمک گرفتن از یک جوشکار ماهر و یا یک آهنگر خبره نیاز داشته باشیم؛ زیرا خیلی از ابزار و وسایلی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، از جنس آهن می باشند و برای ساخت و یا تعمیر آن‌ها نیاز به هنر یک آهنگر ماهر داریم . معمولاً به دلایل زیر نیاز به کمک گرفتن از یک آهنگری آنلاین یا آهنگری سیار پیدا میکنیم : 
نیاز به ساخت درب و پنجره آهنی و چهارچوب آهنی، برای محافظت از خانه نیاز به ساخت حفاظ آهنی، حفاظ آکاردئونی، نرده ودیگر وسایل آهنی خواهیم داشت. نیاز به طراحی و ساخت پل آهنی، زیرکولری و دیگر سازه‌های فلزی داشته باشیم. قصد ساخت سازه آهنی داشته باشیم که توانایی تحمل وزن زیاد دارد. بخواهیم که انباری را قفسه بندی نماییم. نیاز به جوشکاری و برشکاری آهن داریم البته خدمات آهنگری و جوشکاری آن‌قدر گسترده است که ممکن است برای هر کار دیگری نیاز به متخصصین  ما برای راهنمایی و اجرای آن با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت در خدمت شما باشیم.

خدمات جوشکاری در کرج

جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.    ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰        ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶

تعداد بازديد : 353
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*