گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/10/02 - 22:34
كد :127

انواع بالابرهای نفربر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی نفربر از مدلهای پرفروش و کاربردی می باشد که در انواع آکاردئونی، تلسکوپی، مفصلی، مفصلی تلسکوپی، عنکبوتی و قابل یدک موجود می باشند.

انواع بالابرهای نفر بر هیدرولیکی

بالابر نفربر هیدرولیکی

بسیاری از افراد ساکن منازلی هستند که این منازل پله های زیادی داشته و اگر مستاجر باشند در هنگام اسباب کشی و رفت و آمد های مکرر با مشکل مواجه می شوند. اگر این افراد از انواع بالابر اطلاعاتی داشته باشند، برای اینگونه مواقع حتما یکی از آن ها را خریداری می کنند. بالابر هیدرولیکی نفربر عنکبوتی یکی از مدلهای بسیار کاربردی می باشد که مزیت مهمی که دارد این است که قابلیت جابجایی و نصب در هر مکانی را دارد. در حالت بسته جای کمی را اشغال کرده و به راحتی می توان آن را از یک منزل به منزل دیگر منتقل کرد.

قیمت بالابر نفربر هیدرولیکی

یکی دیگر از انواع بالابر هیدرولیکی منحصر به فرد، مفصلی می باشد. اگر می خواهید باری را جابجا کنید که با موانع سخت و تنگ روبرو می شوید، می تواند به شما کمک زیادی نماید. دارای چندین بازو می باشد که بازوهای آن این قابلیت را به آن بخشیده اند.

قیمت بالابر نفربر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیک نفربر

همانطور که ملاحظه کردید بالابرها در انواع گوناگون تولید شده اند، به همین سبب توصیه می شود قبل از خرید با یک مشاوره فروش مشورت کرده تا متناسب ترین مدل را برای کاربرد مد نظرتان به شما معرفی نماید.

تعداد بازديد : 275
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*