گروه خبري : آرشیو مقالات
تاريخ انتشار : 1399/11/16 - 17:22
كد :130

بالابر هیدرولیک خانگی با کابین

این نوع بالابر هیدرولیکی خانگی از نوع کابین دار است. این بالابرهای هیدرولیکی مناسب برای هر نوع ساختمان و مصارف خانگی به صورت باربر و نفربر هستند. نکته قابل توجه اینکه این بالابرها دارای کلیه امکانات ایمنی همچون آسانسور دارا هستند.
جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.    ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷        ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰      ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶
 
بالابر خانگی کابین دار
 
 
بالابر هیدرولیک خانگی با کابین
   

قیمت بالابر خانگی کابین دار

این سری از بالابر ها معمولا جهت ساختمان هایی نصب می شوند که دارای مکان از پیش تعیین شده برای آسانسور نیستند. یکی از مشکلات عمده ساختمان های قدیمی عدم طراحی آسانسور است.
ویژگی بالابر هیدرولیک خانگی با کابین : عدم نیاز به حفر چاهک در پایین آسانسور - عدم نیاز به ساخت اتاقک موتور خانه روی پشت بام - قابلیت کارکرد با برق تکفاز از محاسن
سیستم حرکت آسانسورهای خانگی هیدرولیک هستند و به همین دلیل در حداقل فضا قابل نصب می باشند دارای ترمز ایمنی سقوط ( پاراشوت) هستند.

ساخت بالابر خانگی   بالابر هیدرولیک خانگی

بالابر هیدرولیک خانگی

این نوع بالابر هیدرولیک خانگی با کابین که دارای کابین است دارای ایمنی بالاتری نسبت به بالابرهای گیربکسی هستند. بالابر خانگی با کابین در منازل و ساختمان هایی که فضای مناسب برای نصب اسانسور نداشته اجرا می گردد که حتی با برق خانگی(تکفاز) راه اندازی خواهد شد.شرکت گروه بالابر سبحانی سازنده و اجراکننده بالابرخانگی باکابین در ظرفیت و تزیینات مختلف طبق سفارش مشتری است. 

بالابر خانگی کابین دار

در ساختمان هایی که دارای برق تکفاز هستند معمولا از کابین های سبک تر استفاده می گردد که بتوان حتی الامکان از ظرفیت مفید بالابر خانگی استفاده کرد . این نوع کابین ها هم می تواند کابین آسانسوری با تزیینات گوناگون (تمام استیل، استیل چوب، استیل فرمیکا و…) بوده و هم از کابین های سبک تر و مرقوم به صرفه تر استفاده گردد. 
دراین نوع بالابر خانگی از پمپ های اسکرو (کم صدا) الکتروموتور مستغرق (غوطه ور در روغن) و شیربرقی های دو سرعته جایگزین پمپ دنده ای ، الکتروموتور هواخنک و شیربرقی بلوکی استفاده نمود که تا ۸۰ درصد صدای پمپ موتور  و شوک توقف کابین را کاهش داد. 
این نوع بالابر را می توان به آسانسور هیدرولیکی ارتقا داد که در این صورت تمامی لوازم جانبی و ایمنی اسانسور نصب و اجرا می گردد.

قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

نمونه کار های بالابر خانگی

تعداد بازديد : 15587
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته : 4
آهویی
|
1402/02/24 - 18:18
0
0
سلام در یک آپارتمان سه طبقه زندگی می کنم میشه لطف کنید قیمتش رو بگین
پاسخ ها
ادمین
|
1402/04/18 - 14:06
سلام وقت بخیر
به دلیل نوسانات قیمت متریال در بازار لطفا جهت استعلام قیمت ها تماس بگیرید.
ناشناس
|
131/10/02 - 15:44
0
0
باسلام و عرض ادب ما در یک آپارتمان 3 طبقه سه واحدی زندگی میکنیم. از قسمت نمای ساختمان میتونیم بالابر نصب کنیم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1402/01/21 - 19:43
سلام وقت بخیر
از نمای ساختمان رو به کوچه نمیتوانید نصب کنید زیرا در این صورت باید از شهرداری مجوزهای لازم گرفته شود.
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷