گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/12/09 - 21:18
كد :131

کجا می‌توان از بالابر هیدرولیکی استفاده نمود؟

بالابرها استفاده‌های متعدد و متفاوت داشته و در مدل‌های مختلفی همچون، بالابر هیدرولیکی، بالابر نفربر، بالابر مغازه تولید و ارائه می گردند.

اگر قصد خرید و استفاده از بالابر هیدرولیک را داشته اید با کاربرد، خصوصیات و نحوه کارکرد این دستگاه کاملاً آشنا خواهید شد تا بتوانید با آگاهی کامل اقدام به خرید بالابر مناسب با نیاز و کسب و کار خودتان نمایید . 
یکی از ایمن‌ترین و محبوب‌ترین نوع بالابر در سطح دنیا، بالابرهای هیدرولیکی بوده که شاید بتوان گفت علت آن رابط کاربری ساده و آسان، قیمت مناسب ، هزینه پایین برق مصرفی ، پایین بودن هزینه نگهداری و تعمیر و گستردگی طیف کاری این دستگاه است. 

کجا می‌توان از بالابر هیدرولیکی استفاده نمود؟

بالابر هیدرولیکی

همانطور که از نام این محصول نمایان میباشد، در این بالابرها از نیروی محرکه هیدرولیک استفاده می گردد و برای انتقال بهتر قدرت در این سیستم از جریان سیال پرفشار استفاده می‌گردد.بالابر هیدرولیکی طراحی ساده و کارآمدی داشته و علت این طراحی ساده استفاده از اجزای متحرک در ساخت این دستگاه است . استفاده از اجزای متحرک در این بالابر علاوه بر کارآمدی در طراحی باعث افزایش راندمان دستگاه نیزمی‌گردد.

استفاده از بالابر هیدرولیکی مزایای زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از: 

  • قیمت مناسب
  • درصد خرابی و استهلاک بسیار پایین
  • عدم نیاز به موتورخانه
  • عدم نیاز به ساخت موتورخانه
  • قابل حرکت با برق تک فاز و سه فاز
  • عدم نیاز به سرویس‌های مکرر

بالابر هیدرولیکی کاربردهای گوناگونی دارد از جابه‌جایی وسایل در فروشگاه ها و انبار ها گرفته تا افراد در مراکز تجاری و منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری و پر رفت و آمد. 

عملکرد بالابر هیدرولیکی: 

همانطور که گفتیم، در ساخت بالابر هیدرولیکی تنها از اجزای متحرک استفاده می گرددو این ویژگی باعث سادگی کارکرد این دستگاه خواهد شد. 
عملکرد این دستگاه به این صورت میباشد که با روشن شدن موتور، بالابر به سمت بالا حرکت می‌نماید و در زمانی که شیر برقی دستگاه را روشن نمایید حرکت دستگاه معکوس می شود و به سمت پایین حرکت میکند.در زمان حرکت بالابر به سمت بالا، حرکت موتور منجر به حرکت پمپ هیدرولیک دستگاه شده و روغن داخل مخزن به سمت جک هیدرولیک حرکت خواهد کرد.حرکت روغن به سمت جک هیدرولیک باعث پمپاژ می‌گردد و حرکت به سمت بالا آغاز خواهد شد؛اما در حرکت به سمت پایین، با وارد شدن برق به بالابر، شیر برقی اجازه تخلیه روغن به تانک را می‌دهد.حرکت این  نوع بالابر بسیار روان و انعطاف‌پذیر میباشد و علت آن تنها استفاده از شلنگ‌های مخصوص در تولید این دستگاه خواهد بود. 
همانطور که در ابتدا گفتیم بالابر هیدرولیکی محبوبیت زیادی در سطح جهان داشته ، به همین جهت می توانید خرید بالابر هیدرولیکی را ازشرکت‌ها و مجموعه‌های زیادی تهیه نمایید.
مجموعه بالابر سبحانی با برند Liftsale آماده همکاری با شما عزیزان میباشد.

 

قیمت بالابر هیدرولیکی

قیمت بالابر هیدرولیکی

تعداد بازديد : 234
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*