گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/12/16 - 23:31
كد :133

مزایای استفاده از بالابر فروشگاهی هیدرولیک چیست؟

یکی از مزایای استفاده از بالابر هیدرولیک فروشگاهی این است که می توان از آن به عنوان یک بالابر نفر نیز استفاده نمود و یکی از بهترین انواع بالابر ها هستند. افراد می توانند از این بالابر برای جا به جایی در طبقات فروشگاه نیز بهره مند گردند. بالابر هیدرولیک فروشگاهی یا بالابر ثابت فروشگاهی در واقع همان بالابر مغازه میباشد . در نمونه هیدرولیک این بالابر می توان سطح بالایی از ایمنی را تامین نمود.

بالابر فروشگاهی هیدرولیک

در ساختار بالابرهیدرولیک فروشگاهی می توان شاسی بالابر، ریل های آسانسوری، پاوریونیت، جک بالابر، میکروسوئیچ وکفی بالابر  را مشاهده نمایید. الکتروموتور و پمپ هیدرولیک این بالابرها بر حسب میزان ظرفیت و توان بالابر انتخاب می گردند. بالابر مغازه ای معمولاً با ظرفیت ۳۰۰ کیلوگرم مورد استفاده دارند. 

بالابر فروشگاهی هیدرولیک

امنیت بالابر فروشگاهی

بالابر ۳۰۰ کیلوگرمی با الکتروموتور ۲  اسب و پمپ هیدرولیک ۶ لیتری طراحی شده است و مجهز به شیر برقی بلوک بالابریو شفت کروم سایز ۴۰و ریل آسانسوری T5 است .  البته استفاده از بالابر  نباید بیش از توان و ظرفیت بالابر باشد. 

امنیت بالابر فروشگاهی نفربر

اگر از بالابر هیدرولیکی فروشگاهی تنها برای حمل افراد استفاده می گردد، بهتر است موارد امنیتی را برای آن در نظر داشته باشید. در چنین حالتی باید شفت جک قوی تری را مورد استفاده قرار دهید. ضمن اینکه در حین ساخت شاسی به موارد ایمنی آن توجه نمود. برای تامین امنیت بالابر فروشگاهی نفر بر از کابین تا ارتفاع ۲ متر به صورت حفاظدار استفاده می گردد. این موضوع سهولت و ایمنی استفاده از بالابر هیدرولیک را بال میبرد.
بالابر فروشگاهی هیدرولیک در کارخانجات، فروشگاه های بزرگ، منازل ویلایی،مغازه ها ، انبارها و … کاربرد دارند. این نوع بالابر علاوه بر جا به جایی کالا، بارگیری مواد مختلف و تخلیه آن، برای جا به جایی خدمه و کارگران نیز مورد استفاده دارد.

امتیازات بالابر فروشگاهی هیدرولیک

در بالابر ثابت فروشگاهی می توان مخزن و پاوریونیت را در زیر زمین قرار دهید. همین موضوع بهره مندی از بالابر هیدرولیکی را ارزشمند می نماید.  سازندگان بالابر هیدرولیک فروشگاهی عقیده دارند که این نوع بالابر مسیر کمی برای رفت و آمد نیاز داشته. ضمن اینکه اتاق این بالابر از انعطاف قابل توجهی برخوردار است. 
بالابرهای هیدرولیک از سرعت مناسبی برای حمل و نقل و جا به جایی بهره میبرند. همین موضوع از اتلاف وقت در مکان های مختلف جلوگیری به عمل می آید.  ایمنی بالابر مغازه با توجه به حمل لوازم و تجهیزات گوناگون و سنگین اهمیت زیادی داشته . این بالابرها علاوه بر اینکه در جنس مناسبی از کفی، حد بالایی از ایمنی و … تولید می گردند. نجات اضطراری نیز از دیگر آپشن های به کار گرفته شده برای این نوع بالابرها است. 
حرکت بالابر فروشگاهی هیدرولیک بسیار نرم میباشد و دقت بالایی در هنگام توقف داشته و این دقت برابر با ۳ میلی متر میباشد. نصب بالابر هیدرولیکی بسیار آسان میباشد و نیاز به بهره مندی از ابزار سنگین نخواهد داشت . نبود وزنه یا تجهیزات سنگین در بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، ریسک کار کردن با آن را کاهش خواهد داد. 

اهمیت استانداردهای بالابرهای هیدرولیک فروشگاهی: 

این استانداردها زمانی اهمیت پیدا میکنند که وقوع آتش از دستیابی به دیگر عناصر نجات ممانعت می نماید. اگر در حین استفاده از بالابر فروشگاه زلزله رخ دهد، در این صورت حرکت بالابر فقط به سمت پایین میباشد. 
کلیه امتیازات و مزایای به کار گرفته شده در بالابر هیدرولیکی مربوط به تکنولوژی هیدرولیکی موجود در آن میباشد. این بالابر قدرت خوبی برای جمع آوری و حمل لوازم مختلف در مدت زمان کوتاه را داشته و همین موضوع دایره کارایی بالابر را بالا میبرد و محبوبیت ویژه ای در جامعه پیدا کرده است.

 

بالابر فروشگاهی هیدرولیک

 

تعداد بازديد : 241
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*