گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/01/06 - 23:42
كد :135

انواع بالابر صنعتی

انواع بالابرها هم دارای شکل و اندازه های گوناگونی میباشند و دارای سازوکارهای مختلفی میباشند. شیوه کار با بالابر روی عملکرد، ظاهر و اندازه و تحمل توان جا به جایی دستگاه موثر می باشد.

از انواع دستگاهای بالابر می توان به دستگاه های هیدرولیکی ، زنجیری، کابلی اشاره نمود. در بالابر هیدرولیکی جابه جایی  توسط مدار هیدرولیک و انتقال نیرو توسط سیال تحت فشار تامین می شود. در دستگاهای زنجیری و کابلی نیروی بالابری توسط وینچ برقی یا دستی تامین می گردد. شایان ذکر میباشد که قیمت بالابر هیدرولیکی نسبت به انواع دیگر قیمت بالاتری هستند و عملکرد و کارایی و همچنین ایمنی آنها نیز بیشتر می باشد. 

جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.    ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰        ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶

قیمت بالابر هیدرولیکی

انواع بالابر صنعتی


به طور کلی بالابر ها بر اساس قابلیت حرکتی آنها ( قابلیت جابجا شدن ) دسته بندی می گردند 
بالابر های ثابت در محل خود ثابت میباشند. این دسته بندی شامل دو دسته. 
انواع بالابرهای ثابت قابل جابجا شدن نمی باشند. از این نوع بالابر ها در انبار های مختلف ،خطوط تولید کارخانجات ، فروشگاه های بزرگ، سوپر مارکت ها  و داخل ساختمان ها استفاده می گردد. اگر به مغازه ها و فروشگاه ها  مراجعه کرده باشید حتما یک نمونه از این بالابر های ثابت را ملاحضه نمودید.

مزایای بالابر هیدرولیکی 

احتمال سقوط در بالابر هیدرولیکی وجود نداشته، چون این نوع بالابر ها به سیم کابل نیاز نداشته. کاهش مصرف انرژی در بالابر هیدرولیکی بسیار چشمگیر میباشد ،چون این دستگاه برای جابه جایی از روغن هیدرولیک (سیال روغنی) استفاده می نماید. در زمان حرکت رو به پایین موتور هیدرولیک فعالیت ندارد و روغن از طریق باز شدن دریچه  شیربرقی تخلیه می گردد همین علت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. هزینه  استفاده  از بالابر هیدرولیکی ارزان تر از بقیه بالابر ها و آسانسور خواهد بود.

بالابر صنعتی هیدرولیکی

بالابر وسیله ای میباشد  که برای جا به جایی افراد و انتقال وسایل مورد استفاده دارد. بالابر های هیدرولیکی از سیستم های مختلفی برای حرکت کردن و جابه جایی استفاده می نمایند و از این جهت با لیفتراک و جرثقیل متفاوت میباشند. گروه بالابر  سبحانی سازنده انواع بالابر هیدرولیک با سازه های گوناگون در سراسر کشور آماده همکاری با شما هم میهنان میباشد.

بالابر صنعتی هیدرولیکی

لیست قیمت بالابر ثابت

تعداد بازديد : 346
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*