گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1400/01/08 - 00:36
كد :136

بالابر صنعتی ثابت

گروه تولیدی سبحانی با بهره گیری از کادری مجرب در طی سال ها فعالیت در پروژه های مهم و شاخص، بالابرهای صنعتی با کیفیت مطلوب را تولید و عرضه می نماید. این مجموعه آمادگی خود را جهت همکاری در طراحی تولید و نصب انواع بالابر صنعتی ثابت برای مصارف ویژه ی فروشگاه ها و سوپر مارکت ها و انبار ها و  کارخانجات و امور صنعتی  اعلام می نماید.

 

بالابر صنعتی ثابت

 

بالابر ثابت صنعتی

انواع بالابر ثابت صنعتی و کاربرد آن ها، در ساختمای فروشگاهی ، صنعتی و مواردی از این قبیل بیشتر از هر جای دیگری به چشم می‌آیند. انواع بالابر صنعتی ثابت با توجه به محل قرارگیری و نوع کاری که انجام می‌دهد می‌توانند تقاوت داشته . طراحی بالابر به گونه‌ای میباشد ، که جهت بالابردن تجهیزات و رساندن به ارتفاعی مشخص کاربرد خواهند داشت . عملکرد آسانسور، لیفتراک و چرثقیل با انواع بالابر و کاربرد آن‌ها تفاوت دارند و در دسته بندی معرفی انواع بالابر جایگاهی نخواهند داشت . سبک طراحی بالابر‌ها در نوع فعالیت آنها و جایی که مورد استفاده خواهند داشت تاثیر دارد. 

سازنده بالابر صنعتی ثابت

بالابر دستگاهی برای جابجایی افراد و اجسام سنگین در ارتفاعات گوناگون است . بعضی از بالابرها از طریق نیروی انسانی مورد استفاده قرار خواهند داشت . این نوع بالابر متشکل از جک و پمپ هیدرولیک و شیر برقی  است . پمپ این نوع بالابر از طریق نیروی الکتروموتور و با فشار شاسی باعث شارژ شدن روغن در سیلندر پمپ می گردد و دراین موقع عمل بالا رفتن جک مقدور می گردد ، که با باز شدن شیر برقی روغن باز می گردد و جک تخلیه میشود بالابر به سمت پایین هدایت می گردد. از این نوع بالابرها می توان در انبار های مواد غذایی اشاره کرد که برای سهولت در جابه جایی وسایل در طبقات مورد استفاده دارند. گروه متخصص سبحانی سازنده بالابر صنعتی ثابت در سراسر کشور میباشد برای مشاوره با همکاران فنی با ما در تماس باشید.

تعداد بازديد : 979
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷