گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/04 - 14:33
كد :137

راه اندازی و نصب بالابر انبار

پرکاربرد ترین انواع بالابرهای صنعتی، بالابر انبار است. عمر این بالابر ها طولانی و اسکلت فولادی بالابر انبار توان تحمل وزن بار بسیاری را خواهد داشت.

خرید بالابر انبار

این نوع بالابر هیدرولیکی در ابعاد مختلفی تولید می گردند. ظرفیت های بالایی مورد استفاده در انبار ها دارند. در شرکت ها و گارکاه ها و مراکز صنعتی جهت جابجایی اجناس و کالاها به طبقات دیگر از بالابر انبار هیدرولیکی استفاده می گردد تا بتوانند سرعت بیشتری در جابجایی کالا ها در مجموعه خود بهرمند گردند. جهت خرید بالابر انبار میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید بالابر انبار

راه اندازی و نصب بالابر انبار

    نصب بالابر انبار

بالابر صنعتی ثابت

بالابرهای ثابت (Fixed Platforms) بالابرهای ثابت برای جابجایی بار در محل های مختلف استفاده می شوند. از بالابر ثابت به عنوان بالابر هیدرولیکی صنعتی در کارخانه ها و انبار ها و کارگاه ها برای جابجایی مواد اولیه و یا کالا و حتی به عنوان بالابر در مغازه ها استفاده می شود. بالابر ثابت هیدرولیکی می توانند از نوع بالابر آکاردئونی، بالابر با جک عمودی، بالابر مفصلی، بالابرهای کابلی، بالابر های زنجیری و یا ترکیبی از انواع آن باشند. در مواردی با اضافه کردن اتاقک، حفاظ و سیستم های ایمنی از بالابرهای ثابت به عنوان بالابر نفری هیدرولیکی هم استفاده می شود.

 

بالابر صنعتی ثابت

قیمت بالابر انبار

یکی از پرکاربردترین بالابرهای صنعتی که خریداری می شوند، بالابر انبار است زیرا کارایی فوق العاده و بی نظیری دارد. وجود مشخصات و ویژگی های بسیار در این بالابر هیدرولیکی موجب می شود که افراد و کاربران تمایل زیادی داشته باشند تا در رابطه با قیمت بالابر انبار هم اطلاعاتی را کسب کنند. قیمت این نوع از بالابر به عوامل متعددی بستگی دارد که بایستی به صورت دقیق، مورد بررسی قرار گیرد.

عوامل موثر در قیمت بالابر انبار

  1. نوع بالابر انبار که به صورت هیدرولیکی است و یا نوع دیگری می باشد، تاثیر زیادی در قیمت گذاری دارد.
  2. ظرفیت بارگیری هم موثر در این امر است. بالابرهایی که ظرفیت بارگیری بیشتری دارند، قیمت بالاتری هم برای آن ها در نظر می گیرند.
  3. ارتفاع مورد نظر بالابری هم مهم می باشد. این که بار تا چه ارتفاعی بالا می رود، دارای اهمیت بوده و بالابرهایی با ارتفاع بلندتر، هزینه بیشتری خواهند داشت.
  4. مارک و میزان کیفیت بالابر هیدرولیکی هم اهمیت بالایی دارد. معمولا برندهای معتبر و معروف علاوه بر کیفیت بیشتری که در بالابر دارا هستند، قیمت بالاتری هم برای آن در نظر می گیرند.
  5. وجود ویژگی ها و تکنولوژی های مدرن و به روز را هم در نظر داشته باشید. تمامی موارد اضافه می توانند قیمت بیشتری را رقم بزنند.
  6. مواد و متریال به کار رفته در ساخت بالابر مغازه و انبار تاثیر زیادی در قیمت ها دارد. بالابرهای ساخته شده در کیفیت بالا و دارای ساختاری محکم تر، قیمت بیشتری هم دارا هستند.
  7. توجه به بازار و رقابت هم مد نظر داشته باشید. رقابتی که میان تولیدکنندگان بالابر انبار و مغازه است، موجب می شود تا قیمت ها هم دچار تغییراتی شوند. پس هرچه رقابت بیشتر باشد، قیمت بالابر انبار هم رقابتی تر خواهند بود.
  8. نوع قطعات به کار رفته در تولید بالابر به عنوان مثال نوع موتور هواخنک و یا غوطه ور هم در این امر موثر است. موتور غوطه ور بی صدا بوده و قیمت بالاتری دارد.

در این میان ممکن است عوامل بسیار دیگری هم وجود داشته باشند که در قیمت گذاری ها نقش ویژه ای دارند. پس به این فاکتورها توجه کنید و در کنار آن نیز به کارشناسان فروش هر مجموعه مراجعه کنید. کسب اطلاع از دقیق ترین قیمت ها و مشخصات با مراجعه به مسئولان و کارشناسان فروش بالابر سبحانی نیز امکان پذیر است. به این ترتیب می توانید یک قیمت دقیق بر اساس آن چه مد نظر دارید، به دست آورید.

 

تعداد بازديد : 1457
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷