گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/09 - 14:35
كد :138

ساخت و نصب بالابر رستورانی یا غذابر

بالابر رستورانی و غذابر به جهت جابه جایی مواد اولیه غذایی و غذا ها در بین طبقات رستوران و کافه ها استفاده دارند با این روش جابه جایی سریع تر انجام می پذیرد، و مانع از سرد شدن غذا ها خوهاد شد و غذا خیلی سریع به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد بالابر رستورانی یا بالابر غذابر رستوران در ارتفاعات مختلف، با توجه به ظرفیت باری که می توانند تحمل نمایند که بین ۱۵۰ کیلوگرم تا ۸۰۰گیلوکرم متغیر است ، برای جابه جایی در بین طبقات استفاده می گردند. استاندارد یک بالابر رستوران این میباشد که از نوع هیدرولیکی باشد. غذابر هیدرولیکی (بالابر رستورانی) به طور گسترده در رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها برای حمل و نقل غذا یا نوشیدنی ها استفاده می شود. غذابرهای هیدرولیک کاملا ایمن و سریع عمل می کنند.

ساخت و نصب بالابر رستورانی یا غذابر

نصب بالابر رستورانی

ساخت بالابر رستورانی

قیمت بالابر رستورانی


ابعاد بالابر رستوران

بالابر رستورانی یک بالابر کوچک است که قادر به جابه جایی وزنی حدود 500 کیلو گرم را دارد.، در ابعاد بالابر رستوران باید به این نکته توجه داشت که مسافت کف کابین باید 1 متر مربع و ارتفاع آن 1.2 متر باشد، مدل باز شدن درب کابین می تواند هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی باشد، جنس بدنه و درب باید از جنس استیل گوانیزه باشد. در ضمن مصرف برق این نوع بالابر پایین است.

نصب بالابر رستورانی

ساخت و نصب بالابر غذابر

ساخت بالابر آشپزخانه

قیمت بالابر رستورانی

قیمت بالابر رستورانی با توجه به ابعاد ، جنس و امکانات آن متفاوت است. برای کسب اطلاع از لیست تعرفه های بالابر رستوران می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با گروه مهندسی سبحانی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. قیمت بالابر رستورانی از نوع هیدرولیکی نسبت با بالابر رستورانی از نوع کششی بیشتر است. البته هزینه بالابرها باتوجه به وزن و نوع ساخت بالابر ها و میزان استیل بودن کابین متفاوت است.

تعداد بازديد : 1765
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷