گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/09 - 14:35
كد :138

ساخت و نصب بالابر رستورانی یا غذابر

بالابر رستورانی و غذابر به جهت جابه جایی مواد اولیه غذایی و غذا ها در بین طبقات رستوران و کافه ها استفاده دارند با این روش جابه جایی سریع تر انجام می پذیرد، و مانع از سرد شدن غذا ها خوهاد شد و غذا خیلی سریع به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد بالابر رستورانی یا بالابر غذابر رستوران در ارتفاعات مختلف، با توجه به ظرفیت باری که می توانند تحمل نمایند که بین ۱۵۰ کیلوگرم تا ۸۰۰گیلوکرم متغیر است ، برای جابه جایی در بین طبقات استفاده می گردند. استاندارد یک بالابر رستوران این میباشد که از نوع هیدرولیکی باشد. غذابر هیدرولیکی (بالابر رستورانی) به طور گسترده در رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها برای حمل و نقل غذا یا نوشیدنی ها استفاده می شود. غذابرهای هیدرولیک کاملا ایمن و سریع عمل می کنند.

ساخت و نصب بالابر رستورانی یا غذابر

نصب بالابر رستورانی

ساخت بالابر رستورانی

قیمت بالابر رستورانی


ابعاد بالابر رستوران

بالابر رستورانی یک بالابر کوچک است که قادر به جابه جایی وزنی حدود 500 کیلو گرم را دارد.، در ابعاد بالابر رستوران باید به این نکته توجه داشت که مسافت کف کابین باید 1 متر مربع و ارتفاع آن 1.2 متر باشد، مدل باز شدن درب کابین می تواند هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی باشد، جنس بدنه و درب باید از جنس استیل گوانیزه باشد. در ضمن مصرف برق این نوع بالابر پایین است.

نصب بالابر رستورانی

ساخت و نصب بالابر غذابر

ساخت بالابر آشپزخانه

قیمت بالابر رستورانی

قیمت بالابر رستورانی با توجه به ابعاد ، جنس و امکانات آن متفاوت است. برای کسب اطلاع از لیست تعرفه های بالابر رستوران می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با گروه مهندسی سبحانی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. قیمت بالابر رستورانی از نوع هیدرولیکی نسبت با بالابر رستورانی از نوع کششی بیشتر است. البته هزینه بالابرها باتوجه به وزن و نوع ساخت بالابر ها و میزان استیل بودن کابین متفاوت است.

مزایای بالابر رستورانی یا غذابر هیدرولیکی

یکی از مهم ترین مزایای بالابر رستورانی یا غذابر هیدرولیکی، این است که از امنیت بالاتری برخوردارند. بنابراین بالابرهای هیدرولیکی دارای امنیت بیشتری نسبت به سایر سیستم های جایگزین می باشند. این نوع بالابر، مزایای بسیاری در بر دارند که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. بالابرهای رستورانی توانایی جابجایی غذا و ظروف را در سریع ترین زمان ممکن دارند. به طوری که همراهی هیچ فردی با آن ها نیاز نیست. از دیگر مزایای این بالابرها هم می توانیم اشاره ای به موارد ذیل داشته باشیم:

  • ایمنی ساخت بالا و فوق العاده

اکثر بالابرهایی که در صنایع گوناگون مورد نصب قرار می گیرند، کاملا استاندارد طراحی و تولید شدند و این مورد می تواند خطراتی که در رابطه با حمل و جابجایی تجهیزات وجود دارد را کاهش دهد. در هر کسب و کاری که قرار دارید، به توانایی های بالابرهای هیدرولیکی هیچ گونه شکی نداشته باشید.

  • بدون سر و صدا

بالابرهای رستورانی و یا غذابرهای هیدرولیکی در حین حرکت صدای خاصی ندارند و بی صدا می باشند. پس این مورد را می توانیم یک مزیت بزرگ در مقایسه با سایر بالابرها و یا آسانسورها بدانیم.

  •  نصب کاملا سریع و آسان

زمان برای شغل هایی مانند رستوران ها اهمیت زیادی دارد و اتلاف وقت و زمان را به هیچ وجهی جایز نمی دانند. پس باید بالابری را انتخاب نمود که به شما در صرفه جویی زمان کمک به سزایی داشته باشد. زمان نصب کوتاه تری داشته باشد و در عین حال، فضای زیادی هم اشغال نکند.

  • عدم مصرف برق زیاد

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده و منحصر به فردی که می توانیم در بالابرهای رستورانی هیدرولیکی نام ببریم، مصرف برق پایین آن می باشد. در بالابرهای هیدرولیکی از وجود سیم بکسل خبری نمی باشد. بنابراین در هنگام پایین آمدن بالابر، موتور خاموش است و به شکل خودکار، بالابر به سمت پایین حرکت خواهد کرد. بنابراین محبوبیت بالایی در این نوع از بالابر وجود دارد.

  • قیمت مناسب بالابر رستورانی

در رابطه با قیمت و هزینه های مرتبط با بالابرهای رستورانی هم باید بدانید که بر اساس ابعاد، جنس و نوع امکاناتی که دارند، قیمت متفاوتی خواهند داشت. همچنین نوع متریالی که در ساخت کابین آن به کار می رود و کیفیت آن ها هم وابسته می باشد. بنابراین ابتدا، تمامی آن چه مد نظر دارید و برای شما دارای اهمیت می باشد را بیان نمایید. به این ترتیب است که می توان قیمت بالابر را به صورت دقیق اعلام کرد.

 

تعداد بازديد : 2160
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷