گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/12 - 17:39
كد :139

بالابر هیدرولیک شیشه ای

امروزه صنعت شیشه با به کارگیری از تکنولوژی های جدید خود قادر به تولید بالابر هیدرولیک شیشه ای میباشد . از آسانسور و یا بالابر های پانوراما برای زیبایی هرچه بیشتر ساختمان استفاده می گردد. از این نوع آسانسور در ساختمان های بلند برای دیدن فضای معماری ساختمان و گاها فضای اطراف، استفاده دارد.

ساخت بالابر هیدرولیک شیشه ای 

بالابر شیشه ای از انواع بالابر های هیدرولیکی هستند که یک یا چند طرف کابین آن شیشه هست. معمولاً این نوع بالابر ها در یک سازه شیشه ای مخصوص خود نصب می شوند که به افراد اجازه می دهد نمای بیرونی رادر هنگام جابه جایی نظاره گر باشند. این نوع آسانسور ها روشی جدید و هیجان انگیز برای مسافرت در یک مجتمع تجاری یا مسکونی میباشد . پانل های شیشه ای در شیشه های شفاف یا دودی موجود میباشد و فریم های اطراف آنها معمولا از جنس استنلس استیل هستند. این نوع بالابر های هیدرولیک را می توان با هر نوع مشخصات معماری و تزئینی تطبیق داد.

بالابر هیدرولیک شیشه ای

بالابر شیشه ای هیدرولیکی

در این مدل از سیم بکسل و وزنه استفاده نمی گردد، مناسب ساختمان هایی با ارتفاع بلند نیست . تجهیزات مکانیکی آسانسور در معرض دید قرار نمیگیرند .

بالابر خانگی شیشه ای

البته از این بالابر شیشه ای در داخل فضای محیط خانه و بیشتر با هدف زیباسازی نما استفاده دارد. یکی دیگر از مکان هایی که از آسانسور با قالب شیشه استفاده می گردد ،فضای راه پله ها میباشد .

کابین بالابر شیشه ای

کابین به کار برده در آسانسور و بالابر های شیشه بسیاراز اهمیت بالایی برخوردار میباشد ,  این کابین ها در دو مدل ارائه می گردد. 

  • بالابر شیشه ای مدل مربعی
  • بالابر شیشه ای گرد 

بالابر شیشه ای مدل مربعی

مدل بالابر شیشه ای مربعی که در واقع دیگر حالت گرد یا نیم گرد ندارند ,که توسط تیم متخصص گروه تولیدی بالابر سبحانی اندازه گیری می شود, شاسی گیری  توسط تکنسین ها صورت می پذیرد. و برای کابینش از شیشه استفاده می گردد, معمولا برای مکان های دو طبقه در منزل و شرکت هایی که ظاهر شیک اهمیت دارد بیشتر کاربردی هستند .

بالابر شیشه ای گرد

این بالابر های شیشه ای یا آسانسورهای پانوراما دیدی ۳۶۰ درجه داشته . نصب این مدل از بالابر های هیدرولیکی بسیار سخت تر از آسانسورهای مکعبی خواهد بود.
ابعاد بالابر و آسانسورهای شیشه ای گرد نسبت به بقیه مدل های بالابر شیشه ای تقریبا به 40 الی 30 درصد فضا بیشتری نیازمند هستند.
جنس کابین بالابر پانوراما نوعی شیشه به نام لمینت (شیشه جلو اتومبیل ) است  که در مقابل ضربه بسیار مقاومت دارد  و اگر در اثر ضربه قوی بشکند شیشه فرو نخواهد ریخت ، این نوع شیشه بر اثر سایش دچار خط و خش نمی گردند و به راحتی قابل شستشو هستند.

 

بالابر شیشه ای هیدرولیکی

 

قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی

مطالب مرتبط :
تعداد بازديد : 108
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*