گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/09/28 - 21:03
كد :150

کاربرد و مزایای بالابر هیدرولیک

لازم است تا در رابطه با کاربرد و مزایای بالابر هیدرولیکی نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که این بالابرها قابلیت این را دارا می باشند تا در آن ها از سنسورهای ایمنی استفاده شود که جهت جلوگیری از سانحه کاربرد فراوانی دارد و در عین حال قابلیت حمل نفر و همچنین نصب کابین نیز در آن ها وجود دارد.

از بالابر هیدرولیکی می توان در محیط هایی همچون خانه، مغازه و فروشگاه استفاده نمود که در این میان بیشتر شاهد بالابر هیدرولیکی مغازه و یا بالابر هیدرولیکی فروشگاهی بوده ایم. در ساختمان های ویلایی و یا صنعتی نیز استفاده از آسانسور آنقدرها رایج و کارآمد نمی باشد و به همین دلیل از بالابر هیدرولیکی خانگی استفاده بیشتر و بهتری می شود. 

کاربرد و مزایای بالابر هیدرولیک

کاربرد بالابر هیدرولیکی

از مهم ترین موارد استفاده از این بالابرهای هیدرولیکی، این است که از آن جهت حمل و نقل کالا و افراد استفاده شود و همین امر موجب سهولت بسیاری در حمل و نقل گشته است.
در عین حال بیان این نکته برای افزایش میزان اطلاعات شما لازم می باشد که ارتفاع و اندازه بالابرهای مذکور قابلیت تنظیم دارد و از مهم ترین معیار و مزایای بالابر هیدرولیک که می توانید برای انتخاب بالابر مورد نظر خود در نظر داشته باشید نیز استحکام آن ها به همراه تنظیم ابعاد می باشد.

مزایای بالابر هیدرولیک

 •  برای حمل کالاها و بارها در فروشگاه ها مناسب است
 •  به حداقل فضا نیاز دارد، عمق چاله و اورهد
 •  برای حمل نفر در منازل مناسب است
 •  با برق تک فاز و 3 فاز اجرا می شود
 •  میزان تخریب بسیار کم
 •  سرویس و نگهداری در حد کم
 •  قیمت پایین نگهداری و تعمیرات
 • انعطاف پذیری بالا
 •  ضریب اطمینان
 •  در حین انتقال قابلیت افزایش نیرو و قدرت
 •  امنیت بالا
 •  طراحی ساده
 •  دقت کنترل
 •  نصب راحت بالابر هیدرولیک
 •  قیمت مناسب
 • بالابر هیدرولیکی در کمترین زمان ساخته و راه اندازی می شود.

تفاوت آسانسور و بالابر هیدرولیکی

شاید هم اکنون در ذهن خود در حال تحلیل این مورد باشید که چه تفاوتی میان آسانسور و بالابرهایی که بیان شد وجود دارد، بنابراین لازم است تا بیان نماییم که از آسانسور صرفا جهت جابجایی افراد استفاده می شود اما بالابرهای مورد نظر علاوه بر جابجایی افراد، کاربردهای فراوان دیگری هم دارا می باشند.
از مزایای بالابر هیدرولیکی می توان به حمل نمودن ابزار بسیار سنگین اشاره داشت که به خوبی صورت می گیرد و از مزایای دیگر آن نیز به ایمن بودن آن می توان توجه نمود و از مهم ترین دلایلی که از این بالابرها استفاده های فراوانی می شود، این است که شرایط ایمن ارگونومیکی و کاهش صدمات جسمانی به وفور مشاهده شده است.
در بالابر هیدرولیکی فروشگاهی به تمامی موارد فوق در سطح وسیعی دقت شده است تا بتوانند بهترین و باکیفیت ترین بالابرها را تولید نموده و مورد استفاده قرار دهند.

بالابر هیدرولیکی

در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی که بسیار بزرگ می باشند نیز از بالابرهای بیان شده استفاده می نمایند تا بتوانند محصولات مختلف را مورد جابجایی قرار دهند و به این ترتیب، کارایی مهمی را برای بالابرها رقم می زنند.
استفاده از آسانسور در مکان های بیان شده، موجب می شود تا فضای فوق العاده زیادی اشغال شود و به این ترتیب، نتوان به درستی از فضای در اختیار قرار داده شده به درستی استفاده نمود.

بیشتر بخوانی : بالابر هیدرولیک ثابت باری

در این حالت از بالابرهای هیدرولیکی با توجه به نوع استفاده آن استفاده می شود که همانطور که متوجه شدید، انواع و اقسام متفاوتی دارند و عبارت از بالابر هیدرولیکی خانگی، فروشگاهی و مخصوص مغازه می باشند.
در صورتی که قصد خرید و استفاده از بالابرهای بیان شده را دارید، لازم است این را نیز خاطر نشان نماییم که بالابرهای مورد نظر نیز به مراقبت و نگهداری به صورت منظم نیاز دارند و لازم است تا در هنگام استفاده به صورت کاملا دقیق بدانید که خاموش یا روشن باشد زیرا در غیر این صورت می تواند برای شما خطرساز باشد که البته تمامی موارد بیان شده توسط فروشنده و تولید کننده آن نیز به شما بیان می شود.
افرادی که قصد استفاده از بالابرها را دارند، لازم است تا یک دوره آموزش ببینند که این آموزش توسط تولید کننده و یا حتی فروشنده ای که آن را در اختیار شما قرار می دهد، داده می شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

قیمت بالابر هیدرولیکی

نحوه سفارش و خرید بالابر هیدرولیکی

در صورتی که تمایل شدید به خرید بالابرهای بیان شده دارید و دوست دارید تا بجای استفاده از آسانسور که فضای بیشتری را در محیط شما اشغال می نماید، از این وسیله استفاده نمایید، می توانید به راحتی از طریق همین سایت اقداماتی نسبت به ثبت سفارشات خود داشته باشید و تمامی آنچه که نیاز دارید را به این صورت سفارش دهید.
بنابراین خرید بالابر هیدرولیکی می تواند با استفاده از روش آنلاین صورت بگیرد و برای این کار، تنها لازم است تا به سایت مجموعه ما مراجعه نمایید و در صورتی که سوالی دارید و یا نیاز به دریافت اطلاعاتی اضافی در شما احساس می شود، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار نموده و تمامی ابهامات موجود را رفع نمایید.
در حال حاضر شرایطی وجود دارد که تمامی افراد تمایل شدیدی دارند تا بتوانند کلیه خریدهای خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند و از این لحاظ دغدغه ای نداشته باشند که به چه صورت، حضوری ثبت سفارش نمایند.

انواع بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی کابین دار : این نوع بالابر شبیه آسانسور بوده و برای ایمنی بیشتر دارای کابین به عنوان حفاظ می باشد.
بالابر هیدرولیکی نیم کابین : نوعی بالابرهیدرولیک معمولی است و تا حدی ایمنی دارد. 
بالابر هیدرولیکی کفی : این نوع بالابر هیچ نوع کابینی ندارد و برای فروشگاه ها مناسب است.
بالابر هیدرولیکی نفربر : مخصوص جابجایی افراد می باشد.
بالابر هیدرولیکی رستورانی : در رستوران ها برای حمل ظرف غذا استفاده می شود.  بالابر هیدرولیکی مغازه: برای مغازه ها و با توجه به حیطه ی شغلی مورد استفاده قرار می گیرد.
بالابر هیدرولیکی خانگی : برای افراد سالمند و ناتوان مورد استفاده قرار می گیرد.
بالابر هیدرولیکی ویلچربر : برای افراد دارای معلولیت و ویلچر نشین مناسب می باشد.

 

تعداد بازديد : 513
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷