گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/08 - 18:58
كد :151

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت

این مدل بالابر از نوع بالابرهای هیدرولیکی می باشد که بصورت ثابت در محل نصب می شود و بیشتر برای جابجایی بار بکار می رود. از قدرت بالایی برخوردار می باشد. گروه تولیدی بالابر سبحانی با داشتن چندین سال سابقه کار در زمینه ساخت و نصب انواع بالابر هیدرولیکی ثابت در ایران فعالیت دارد.

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند و در این میان نیز فروشگاه های بزرگ این امکان را دارند تا برای جابجا کردن وسایل و کالاهای موجود خود و همچنین افراد و کارمندان فروشگاه نیز از این بالابرها استفاده نمایند.
بنابراین برای این که بتوانند بین طبقات مختلف فروشگاه و یا مغازه خود بارهای مورد نظر را جابجا نمایند، از بالابر هیدرولیک فروشگاهی یا کالابر و یا همان بالابر هیدرولیکی مغازه استفاده می کنند.
در مورد نحوه عملکرد بالابر فروشگاهی می توان گفت که شاسی آن در جهت ناودانی ها توسط قدرت موتور و گیربکس و به وسیله سیم بکسل جابجا می شوند و زمانی که بالابر به طبقه مورد نظر فرد می رسد، کف شاسی به میکروسوییچ ها برخورد می کند و برق موتور قطع می گردد و بالابر نیز در طبقه مورد نظر می ایستد.

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

بالابر هیدرولیکی مغازه

فروشگاه ها و مغازه های چند طبقه که البته نباید ارتفاع زیاد باشد، نیز جهت حمل بار خود از بالابر هیدرولیکی مغازه استفاده می کنند و لازم است بدانید که مکانیزم عملکرد بالابر هیدرولیکی مغازه ای نیز همانند بالابر ساختمانی می باشد و این تفاوت را می توان میان آن ها بیان کرد که ضریب اطمینان بالاتری را می توان در آن ها شاهد بود. در ساخت بالابر مغازه ای و یا کالابر نیز زیبایی هم اهمیت دارد و به عنوان یک مورد مهم به آن توجه می نمایند. جهت دریافت قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه با شماهرها ی درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید

بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر هیدرولیکی رستورانی

به منظور حمل غذا و یا به صورت کلی حمل موا غذایی در رستوران ها، آشپزخانه ها و سالن هایی که به صورت سلف سرویس می باشند، از بالابر غذابر یا با نام هایی همچون دامپویتر و مون شارژ استفاده می نمایند که کاربرد زیادی نیز دارا می باشد.
بالابر هیدرولیکی رستورانی را متناسب با نوع کاربری و محیط نصب آن در ابعاد و ظرفیت های گوناگونی تولید می نمایند و در این میان نیز دستگاه های کوچکی وجود دارند که به بالابر سینی معروف شده اند و در رستوران ها کاربرد زیادی دارا می باشند و می توان آن ها را نوعی مون شارژ به شمار آورد. دستگاه های فوق معمولا ظرفیتی در حدود 100 کیلوگرم را در رستوران ها، کافه ها و آشپزخانه ها مورد جابجایی قرار می دهند.

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر هیدرولیکی خانگی را می توان یکی از انواع بالابر به شمار آورد که از آن جهت جابجایی افراد میان طبقات مختلف ساختمان استفاده می شود. این نوع از بالابرها را می توان در دسته بندی بالابرهایی که کاملا مخصوص حمل و جابجایی افراد هستند، محسوب نمود. دقیقا به خاطر وجود همین دلایل است که باید تمامی ادوات، استانداردها و اصول ایمنی در طراحی و حتی نصب بالابر خانگی رعایت شود.
لازم است بدانید که عدم توجه به تمهیدات مهم ایمنی در بخش های گوناگون می تواند عاملی در بروز حوادث ناگوار باشد. بالابر خانگی هیدرولیکی یا همان هوم لیفت ها را با استفاده از سیستم هیدرولیکی طراحی می نمایند و سپس مورد پیاده سازی قرار می دهند.

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر ویلچر بر هیدرولیکی ( بالابر معلول)

بالابر ویلچر بر که با نام جک معلول، جک بالابر مخصوص معلولین و همچنین بالابر معلول شناخته می شوند را می توان یکی از پرکاربردترین بالابرها به شمار آورد. از این بالابرها جهت جابجایی افرادی که با ویلچر هستند استفاده می شود و بین دو سطح با اختلاف ارتفاع محدودی که معمولا چیزی در حدود کمتر از 2 متر می باشد و در فضاهای عمومی ساختمان ها و معابر شهری مورد نصب قرار می گیرند. با توجه به شرایط افرادی که از این بالابرها استفاده می نمایند، بالابرهای ویلچربر نیز از انواع بالابرهای ثابتی به شمار می آیند که لازم است تا از ایمنی بالایی برخوردار باشند.
در صورتی که در ساختمانی اختلاف سطح وجود دارد نیز نصب بالابر ویلچر بر هیدرولیکی کاملا امری ضروری تلقی می شود و برای افراد معلول کارآمد است.

بالابر ویلچر بر هیدرولیکی

قیمت بالابر ثابت

قیمت تمامی بالابرها نیز به عوامل بسیاری بستگی دارد و می توان این موارد را به صورت ذیل بیان کرد که عبارت هستند از:

  1. مدل دستگاه
  2. نحوه عملکردی که دارا می باشد.
  3. فعالیت دستگاه مورد نظر
  4. ساده و یا هیدرولیکی بودن آن ها

تمامی موارد فوق از آن دسته عواملی هستند که می توانند موجب تغییراتی در قیمت بالابر ثابت شوند و تاثیر به سزایی نیز بر روی آن ها داشته باشند.
شما نیز می توانید جهت کسب اطلاع از لیست قیمت بالابر هیدرولیکی، از طریق شماره تلفن های موجود در سایت بالابر سبحانی ارتباط برقرار نمایید و تماس بگیرید و از قیمت تمامی بالابرهای مورد نظر خود مطلع شوید تا راحت تر بتوانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، یک مدل دستگاه را انتخاب نموده و خرید خود را ثبت نمایید.

 

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت

تعداد بازديد : 476
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
فیروزبخت
|
130/12/21 - 16:04
0
0
سلام بالابر فروشگاهی برای دو طبقه میخوام. شما اصفهان هم میاید برای نصب؟
پاسخ ها
ادمین
|
131/02/04 - 20:59
سلام وقت بخیر
بله نصب در سراسر کشور داریم . جهت مشاوره و اطلاع از قیمت بالابرها لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
محمد
|
130/12/03 - 23:24
0
0
سلام لطفا قیمت انواع بالابرها خانگی و فروشگاهی برام ارسال مدل و مشخصات پیوست شود
پاسخ ها
ادمین
|
130/12/21 - 16:03
سلام وقت بخیر
بالابر برای چه ابعاد، وزن و ارتفاعی میخواهید؟ جهت هماهنگی برای بازدید از محل و اطلاع از قیمت ها لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷