گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/16 - 15:51
كد :155

میز هیدرولیک چیست؟

میز هیدرولیک در واقع نوعی بالابر می باشد که به دو صورت ثابت و متحرک مورد تولید قرار می گیرند و در صورتی که مدل متحرک آن را خریداری نمایید نیز حداقل ارتفاعی که میز با زمین دارد، با توجه به میزان قدرت دستگاه آن، از 30 الی 50 سانتی متر می باشد.

اما در مدل ثابت آن نیز می توان با توجه به نظر مشتری، زمینی که زیر دستگاه قرار دارد را به اندازه صفحه رویی میز مورد نظر، در عمق مشخص و مد نظر کند تا میزان ارتفاع با زمین نیز صفر شود.

میز هیدرولیک چیست؟

کارکرد میز هیدرولیک به چه صورت است؟

میز هیدرولیکی نیز تمام قدرتی که دارد را به بازوهای ضربدری دستگاه انتقال می دهد و همین مورد موجب می شود تا بازوهای قیچی شکل آن باز شود و دستگاه نیز به سمت بالا حرکت کرده و زمانی که قرار است دستگاه به سمت پایین بیاید، بازوی دستگاه میز هیدرولیک جمع می شود و این جمع شدن نیز به سمت پایین می باشد.
تمامی قسمت های دستگاه نیز در داخل فضای میز هیدرولیک جمع می شوند و هیچ فضای اضافی نیز اشغال نخواهد شد.

بیشتر بخوانید : قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت

محاسبه تعداد قیچی های میز هیدرولیک

در صورتی که بتوانیم یک طرف میز هیدرولیکی را چیزی در حدود 20 سانتی متر از ارتفاع مفید دستگاه، بزرگتر انتخاب کنیم، می توانیم این میز را با یک قیچی بسازیم اما لازم است بدانید که هر چقدر این طول نسبت به ارتفاع مفید آن کمتر باشد، تعداد قیچی های میز هیدرولیک نیز بیشتر می شود.
البته در این موارد نیز نیاز است که به نوع میز هیدرولیکی نیز توجه داشته باشید که به عنوان مثال اگر میز مورد نظر ثابت باشد و زمین در آن ها کنده می شود، می بایست حداقل ارتفاع میز هیدرولیکی را به طول آن اضافه کنیم به عنوان مثال اگر 30 سانتی متر می باشد نیز یک طرف میز هیدرولیکی مورد نظر دو متر می شود.
اما اگر یک طرف این میز، نتواند 170 سانتی متر باشد و به عنوان مثال به میزان 120 سانتی متر باشد، می بایست از دو قیچی استفاده کنیم.
در این میان لازم است تا به این نکته اشاره ای داشته باشیم که هرچه تعداد قیچی های میز هیدرولیک بیشتر شود، میزان قدرت دستگاه کمتر و به عبارتی فندیست آن ها نیز بیشتر خواهد شد.

قدرت میز هیدرولیکی

در میزهای هیدرولیکی نیز هیچ گونه محدودیتی برای ظرفیت دستگاه ها وجود ندارد و می توانیم با افزایش قدرت و همینطور تعداد جک های دستگاه و در کنار آن ها نیز انتخاب یک موتور پمپ مناسب، هر وزنی را به راحتی بلند کرد و از این نظر هیچ نوع دغدغه ای وجود ندارد.
در حقیقت مهم ترین برتری میزهای هیدرولیکی را نسبت به استاکر می توان همین مورد نام برد که محدودیتی برای ظرفیت دستگاه وجود ندارد و می توان آن را به راحتی تنظیم نمود.
کاربرد میز هیدرولیک به چه صورتی است؟
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که از این میزهای هیدرولیکی برای چه کاری استفاده می شود و

کارایی آن به چه صورتی می باشد؟

از میزهای هیدرولیکی جهت بارگیری در انبارهایی که تعداد بارگیری آن ها زیاد است و در عین حال، قدرت خرید لیفتراک برقی در آن انبارها وجود ندارد، استفاده می شود و کاربرد زیادی در این زمینه دارا می باشند.
از میزهای هیدرولیکی ثابت نیز که زمین زیر آن ها به اندازه مورد نظر و در واقع به اندازه صفحه رویی آن کنده شده است، استفاده می گردد تا بار و جک پالت را با هم بالا ببرند و زمانی که هم سطح وسیله نقلیه شدند، جک پالت، آن پالتی که مورد نظر ما می باشد را داخل کابین ماشین قرار می دهد و به این ترتیب، عملکرد دستگاه به این صورت مشخص می گردد.

میز هیدرولیکی

قیمت میز هیدرولیکی

قیمت میز هیدرولیک دستی نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد و همانطور که مشاهده می فرمایید دارا بودن یک ویژگی خاص می تواند موجب گردد تا قیمت دستگاه مورد نظر ما تغییراتی داشته باشد و به این ترتیب، با توجه به ویژگی های متفاوت می توان قیمت نهایی آن ها را مشخص نمود.
میزهای هیدرولیکی نیز ممکن است بنا بر دلایل مختلفی از قیمت های متفاوتی برخوردار باشند و در صورتی که تمایل به دریافت لیست قیمت میز هیدرولیکی در شما وجود داشته باشد، می توانید این لیست قیمت را به صورت کاملا به روز و معتبر از مجموعه ما دریافت نمایید و جالب است بدانید که جهت دریافت این لیست، نیازی نیست که به صورت حضوری مراجعه ای داشته باشید و می توانید لیست مورد نظر خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری و از طریق ارائه درخواست خود به همین سایت، به دست آورید.
به منظور دریافت لیست قیمت مورد نظر نیز همین حالا با کارشناسان فروش مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید تا شما را راهنمایی کنند و بتوانید به این ترتیب، بهترین و مناسب ترین خرید را برای خود به همراه داشته باشید.
 

تعداد بازديد : 754
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷