گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/20 - 14:02
كد :156

جرثقیل کارگاهی چیست؟

جرثقیل های کارگاهی را می توان در حقیقت جرثقیل های چهار چرخی نام برد که قابلیت کار در سطوح ناهموار و همینطور غیر جاده ای را دارا می باشد.

در عین حال قابلیت حمل و همچنین حرکت با بار را نیز دارند و مشخصه بارزی که برای آن ها می توانیم نام ببریم، این است که لاستیک های بزرگ آفرود به همراه چهار چرخ فرمان پذیر دارند.
در کشور ما ایران، این جرثقیل ها را با عنوان جرثقیل کارگاهی و یا به عبارتی جرثقیل های لقمه گیر می شناسند که طول آن ها در مقایسه با سایر انواع جرثقیل ها نیز نسبتا کمتر می باشد که به این ترتیب، از آن ها برای کارگاه و یا کارخانه های کوچک که در آن ها امکان تردد و یا باربرداری توسط جرثقیل های معمولی وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرند.
با توجه به نوع سایز و شرایطی که جرثقیل های فوق دارند، از نظر کار در مناطقی با وسعت کم بسیار مناسب به نظر می آیند و می توان به راحتی از آن ها در این مکان ها استفاده کرد و مطمئن بود که مشکل خاصی پیش نخواهد آمد و به راحتی تمامی امور و کارهای کارگاه و یا کارخانه انجام می شوند.
در ادامه به بررسی نحوه کاربرد جرثقیل کارگاهی و همچنین معرفی مراکزی خواهیم پرداخت که می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، نسبت به اجاره جرثقیل اقدام نمایید و به این ترتیب، جرثقیل مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید تا کارهای خود سامان داده و بارهایی که دارید را مورد حمل قرار دهید.

جرثقیل کارگاهی چیست؟

کاربرد جرثقیل کارگاهی

لازم است بدانید که از این نوع جرثقیل ها نیز در کارگاه ها و یا پروژه هایی که وسعت کمی دارند و یا محیط آن ها کوچک است و امکان ورود جرثقیل های موبایلی و یا ماشینی وجود ندارد، استفاده می شود.
همچنین از آن ها نیز در سطوح ناهموار و غیر جاده ای هم استفاده می نمایند که این جرثقیل ها نیز قابلیت جابجایی و حمل بار با وزن های از 25 تن تا 200 تن را دارا می باشند و به این ترتیب، بر اساس موارد فوق، مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید : بالابر کارگاهی هیدرولیکی

با این اوصاف اگر باری دارید که در محدوده وزن فوق می باشد و جرثقیلی برای کارگاه و یا کارخانه خود ندارید، این امکان برای شما میسر شده است تا بتوانید در صورت عدم خرید جرثقیل مذکور، آن را مورد اجاره قرار دهید و به این ترتیب، علاوه بر این که در هزنیه های خود صرفه جویی می کنید،
با توجه به کاربردی هم که برای این نوع از جرثقیل ها نام بردیم، کاربردهای زیادی دارند و می توان به راحتی جهت حمل هر نوع باری با وزن مخصوص آن ها، از این جرثقیل ها استفاده کرد.

اجاره جرثقیل کارگاهی

برای این که بتوان اجاره جرثقیل را راحت تر انجام داد و همچنین امکان اجاره بالابر و خودروبر و سریع تر شدن روند کار شما در شرایط بهتری وجود داشته باشد، مجموعه هایی هستند که می توانند این امکان را در اختیار شما قرار دهند و به صورت شبانه روزی و در تمامی طول هفته، خواهید توانست نسبت به اجاره جرثقیل اقدام نمایید.
در صورتی که حجم کاری کمی دارید و احتیاجی ندارید تا برای مدت زمانی هرچند کم، جرثقیل های مورد نظر را اجاره نمایید، می توانید از این مجموعه ها درخواست دهید تا جابجایی و حمل بارهای شما به راحتی انجام شود و بر اساس نظرات کارشناسان، این امر را انجام بدهید.
نکته مهم در هنگام اجاره جرثقیل های کارگاهی این است که برخی از این مجموعه های اجاره دهنده، از جرثقیل هایی برخوردار هستند که وزن های خاصی را جابجا می کنند به عنوان مثال یا در وزن های بالا قابلیت جابجایی دارند و یا این که وزن های کم را مورد جابجایی قرار می دهند که می بایست به آن ها نیز دقت داشته باشید.
به این ترتیب، قبل از ثبت هرگونه درخواست خود، به صورت کامل و دقیق با کارشناسان همان مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا تمامی سوالات شما را پاسخ دهند و سپس با در اختیار داشتن اطلاعاتی کامل و جامع، بهترین انتخاب و ثبت اجاره را انجام دهید که نتیجه آن به صورت کامل و دقیق، رضایت شما را در بر داشته باشد.

عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و دولتی

حتی برخی از این مجموعه ها را مشاهده خواهید کرد که آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و دولتی اعلام می نمایند و به این ترتیب، دیگر نیازی نیست که جهت هر کاری که دارا می باشید نسبت به پیدا کردن شرکتی جهت اجاره جرثقیل کارگاهی اقدام کنید و تنها کافی است که با یکی از این شرکت ها قراردادی را منعقد نمایید تا علاوه بر این که در زمان خود صرفه جویی کرده باشید، بتوانید در هزینه های جاری خود نیز دخل و تصرفاتی داشته باشید و به این ترتیب، تا حدودی موفق تر عمل نمایید.
 

تعداد بازديد : 410
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷