گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/12/04 - 19:51
كد :158

نصب بالابر مسکونی ( بالابر خانگی)

بالابر مسکونی یا به عبارتی همان بالابر خانگی از آن دسته از بالابرهایی هستند که به منزله جابجا کردن افراد در طبقات مختلف یک ساختمان به کار می روند.

جالب است بدانید که میزان ظرفیت و مشخصه هایی که یک بالابر دارد با توجه به تعداد طبقات موجود در ساختمان، با یکدیگر تفاوت هایی دارد. بالابرهای مسکونی نیز در رده بالابرهای پرفروش محسوب می شوند و انواع و اقسام متفاوتی دارا هستند که کارکردهای مختلفی را هم در خدمت مشتریان قرار می دهند.
نصب بالابر مسکونی نیز برای افرادی که سالمند می باشند و یا کم توان و ناتوان هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است و استفاده از آن ها می تواند موجب سهولت در رفت و آمد آن ها شود. قیمت بالابر مسکونی نیز با توجه به ظرفیت و نوع کارکرد آن بالابرها تعیین می گردد و بر اساس شرایط بسیاری نیز دچار تغییراتی می گردد.

بالابر خانگی

نصب بالابر مسکونی

بالابر چیست و مزایای استفاده از آن

بالابرها را می توان به عنوان وسیله هایی جهت جابجایی عمودی مردم و همچنین اشیا از طبقه بالا به پایین و همینطور عکس این مورد بیان کرد و قیمت بالابر مسکونی نیز با توجه به این که نوع نصب آسان تری دارد، بسیار مناسب است و در عین حال هزینه ساخت بالابر مسکونی در مقایسه با آسانسورها ارزان تر می باشند، از طرفداران بسیاری برخوردار شده اند.
در رابطه با مزایای بالابرهای مسکونی، نکته مهمی که بیان نمودیم، این است که نصب آن ها بسیار سریع و آسان می باشد. این بالابرها فوق العاده ایمن هستند و نوع برق مصرفی در آن ها نیز، به شکل تک فاز بوده و بسیار مهم است که بدانید برای نصب این بالابرها هیچ گونه احتیاجی به چاهک ندارید.

بیشتر بخوانید: ساخت بالابر خانگی (هوم لیفت)

در عین حال حتی نیازی به آهن کشی جداگانه هم ندارند که بتوانند آن را نصب نمایند و تمامی این موارد موجب می شوند تا ساخت بالابر مسکونی بسیار رونق پیدا کند و افراد تمایل زیادی به خرید این نوع از بالابرها داشته باشند.
بالابرهای مسکونی نیز انواع و اقسام گوناگونی دارا می باشند که از آن جمله می توانیم موارد ذیل را نام ببریم که عبارت هستند از:

  1. بالابرهای هیدرولیکی
  2. بالابر مسکونی راه پله ای
  3. بالابر مسکونی با شکل شیشه
  4. بالابر خانگی با کابین
  5. بالابر مسکونی کاملا ساده

بالابر مسکونی هیدرولیکی

این نوع از بالابر را می توانیم در دسته پرفروش ترین بالابرها به شمار آوریم که از امینت بالایی هم برخوردار می باشند و در مورد مکان هایی که از این نوع بالابرها استفاده می شود هم می توان به فروشگاه ها و همینطور کارخانه ها اشاره کرد که این نیز علاوه بر منازل مسکونی می باشد.
در مورد ساخت بالابرهای مذکور هم لازم است بدانید که با توجه به ابعاد و سلیقه مشتری ساخته می شوند و پس از این که مشتری محترم، درخواست خود را مبنی بر سفارش بالابر مورد نظر به شرکت مربوطه داد، آن شرکت نیز کارشناسانی را جهت اندازه گیزی دقیق به محل مورد نظر ارسال می کند و سپس تمامی امورات مرتبط با ساخت بالابرهای هیدرولیکی آغاز می گردد.
قیمت بالابر هیدرولیکی هم با توجه به نوع ابعاد و همچنین شکل و شمایل آن تعیین می گردد که همگی بر اساس نظر مشتری هستند و وی می تواند تغییراتی را در سفارش خود ایجاد کند.

بالابر خانگی کابین دار  بالابر مسکونی هیدرولیکی  

 

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر خانگی کابین دار

در میان تمامی انواع بالابر خانگی نیز می توان به بالابر خانگی با کابین اشاره کرد که در ساخت و تولید آن از کابین استفاده شده است و از مهم ترین مزایای این نوع از بالابر می توان به امنیت فوق العاده بالای آن ها اشاره نمود که حتی همین موضوع هم می تواند از آن دسته از عوامل به شمار آید که در قیمت این بالابرها بسیار تاثیر می گذارد.
قیمت بالابر نفربر آپارتمانی هم با قیمت بالابرهایی که قابلیت جابجایی بار دارند نیز متفاوت می باشد و در صورت دارا بودن قابلیت هردوی این موارد هم می توان قیمتی بسیار متفاوت تر برای آن ها در نظر گرفت که لازم است افراد قبل از ثبت سفارش خود از تمامی این موارد آگاه باشند تا بتوانند بهترین سفارش بالابر را به ثبت برسانند.
بالابرهای مسکونی ساده هم در مقایسه با سایر بالابرهای مسکونی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشند زیرا تنها به عنوان یک بالابر ساده تلقی می شوند و هیچ نوع کابینی در آن ها تعبیه نشده است و یا اینکه حتی هیدرولیک هم نمی باشند.
در رابطه با نوع و روش نصب بالابر خانگی هم لازم است بدانید که با توجه به نوعی که دارا می باشند، تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند و نصب هریک نیز زمان متفاوتی دارد و قبل از این که نسبت به نصب آن ها اقدام شود، لازم است تا محل نصب و شرایط آن ها آماده شوند که این پروسه نصب معمولا بین 1 تا 2 روز کاری انجام می گردد و از اهمیت بالایی برخوردار هستند و می بایست به تمامی نکات آن ها توجه کافی داشت.

بالابر هیدرولیکی خانگی
تعداد بازديد : 747
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷