گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/30 - 12:51
كد :160

تولید کننده بالابر هیدرولیکی

همانطور که میدانید بالابر سطح متحرکی است که در ابعاد و انواع مختلف کمک به جابه جایی در ارتفاع می کند.

تولید بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابرها می باشد که مکانیزم و عملکرد آن به وسیله موتور هیدرولیکی انجام می شود.بالابر هیدرولیکی دارای امنیت بالایی رر جابجایی می باشد همینطور به دلیل قیمت مناسب یکی پرفروش ترین بالابر ها به حساب می آید. شرکت به عنوان تولید کننده بالابر هیدرولیکی آماده ارائه خدماتی همچون ساخت بالابر هیدرولیکی نصب انواع بالابر هیدرولیکی از جمله بالابر هیدرولیکی فروشگاهی،نفربر ثابت، بالابر هیدرولیکی مغازه ای، بالابر ویلچر، بالابر هیدرولیکی خانگی و… در کرج، تهران و شهراستان های اطراف می باشد. 

تولید کننده بالابر هیدرولیکی

نحوه کار بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی با استفاده از جک و یونیت هیدرولیکی کار می کند. این بالابر در انواع، آکاردئونی، بوم لیفت، جک مستقیم ساخته  می شود. بالابر ها در مکان های مختلفی مانند محیط خانه و یا در مکان های تجاری برای جابجایی وسایل و افراد کاربرد دارد. حرکت بالابر ها با استفاده از نیروی هیدرولیکی ایجاد می شود و در واقع فشاری که توسط پمپ ایجاد می گردد روغن را به سمت داخل سیلندر هل می دهد و پیستون متصل به بدنه بالابر هیدرولیکی  را به سمت بالا حرکت می دهد. زمانی که دستگاه  بخواهد به سمت پایین حرکت کند روغن دوباره به مخزن بر می گردد و روغن بین مخزن و سیلندر جابجا می شود. برخی از افراد دارای مشاغل پر خطری هستند و اغلب اوقات در ارتفاع فعالیت می کنند. بالابر دستگاهی  ایمن است که حمل و جابجایی انسان و کالا را فراهم می کند. به دلیل رعایت اصول ایمنی در حین ساخت این دستگاه، افراد می توانند بدون نگرانی و با ایمنی کافی از آن استفاده نمایند.

تولید کننده بالابر هیدرولیکی

انواع بالابر هیدرولیکی

انواع بالابر هیدرولیکی دارای مکانیزم هیدرولیک و مدار هیدرولیک هستند و نیروی آن ها توسط این دو تامین می گردد. از انواع مختلف بالابر هیدرولیک می توان با بالابر خانگی، بالابر فروشگاهی، بالابر هیدرولیک کارگاهی، سکوی بالابر هیدرولیک (نفر بر) و ویلچربر اشاره کرد که از نظر مکانیزمی به انواع هیدرولیکی ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند. 

بالابر هیدرولیکی ثابت

بالابر هیدرولیکی ثابت ظرفیت حمل بار از 200 کیلوگرم تا 20 تن و ارتفاع جابجایی تا 20 متر را دارند که شامل مجموعه هیدرولیک، سازه اصلی و سکو می باشند. در بالابر هیدرولیکی ثابت  سازه اصلی روی دیوار قرار گرفته و سکو به واسطه نیرویی که سیستم هیدرولیکی ایجاد نموده در راستای سازه اصلی بالا و پایین می شود. از انواع بالابر هیدرولیکی ثابت می توان به  بالابر ثابت باری، ثابت نفربر، بالابر خانگی،بالابر فروشگاهی و آسانسور هیدرولیکی اشاره کرد. 

تولید بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی متحرک 

بالابر هیدرولیکی متحرک مجهز به چرخ های متحرک بوده و از آن به ‌منظور جابجایی نفرات و ابزارآلات جهت کاربردهای صنعتی و تعمیراتی استفاده می شود. کاربرد اصلی این بالابر هیدرولیکی متحرک در کارخانجات، سوله، انبار، پروژه ‌های عمرانی، زمین ‌های کشاورزی و باغبانی، اماکن مذهبی بزرگ، امکان ورزشی و ... می باشد. ظرفیت حمل بار در بالابر هیدرولیکی متحرک از ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم متغیر بوده و می توان حداکثر تا۲۰ متر ارتفاع را پوشش دهد. از انواع بالابر هیدرولیکی متحرک می توان به بالابر دکلی، بالابر آکاردئونی، بالابر بوم دار، بالابر مفصلی و بالابر عنکبوتی اشاره کرد.

تولید کننده بالابر صنعتی

در صنایع و کارخانجات مختلف یکی از دغدعه های اصلی جابجای و حمل بار در سالنهای مختلف می باشد. از آنجاییکه یک مرکز صنعتی اصولا در طبقات مختلف ساخته می شود حمل بار در ارتفاع و جابجایی بار در طبقات نیاز به بالابر دارد. در بخش های مختلف کارخانجات بسته به شرایط از بالابر صنعتی متحرک ویا بالابر صنعتی ثابت استفاده می شود. بسته به نیاز هر مکان و نوع بار بابرهای صنعتی با  توان و ظرفیت جابجایی بار در تناژ مختلف تولید می شوند. بالابر صنعتی با مکانیزم های متفاوت و در دو نوع سیستم کاری الکترو هیدرولیک و الکترو مکانیک تولید میشوند بعد از مشخص شدن دقیق شرایط محل قرارگیری بالابر، ارتفاع و ابعاد آن تولید بالابر هیدرولیکی صنعتی آغاز می شود.

مزایای بالابر هیدرولیک

  • کارایی بالا قیمت بسیار مناسب
  • تامین ایمنی بالا برای سرنشین و یا بار
  • استفاده از آنها به عنوان نفربر و باربر در منازل
  • استفاده بعنوان نفربر هیدرولیکی یا باربر هیدرولیکی در فروشگاهها و مغازه ها.
  • هزینه کم، نصب و راه اندازی سریع و آسان
  • استفاده برای فضاهای مختلف به صورت شخصی
  • حرکت یکنواخت و صدای کم
  • سهولت در تعمیر و نگهداری
  • استفاده از آنها در ماشین آلات شهرداری و جرثقیل  

قیمت بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی قیمت ثابتی ندارد، به دلیل اینکه محصول نهایی نیز یک محصول ثابت نیست. قیمت بالابر هیدرولیکی تحت تاثیر عواملی چون محیط مورد استفاده مانند مغازه ، فروشگاه، منزل و…. ارتفاع، ظرفیت، نوع کابین و جنس بدنه متغیر است. با توجه به نوع کاربرد و محل نصب بالابر، مشاوران ما بهترین نوع بالابر را با توجه به بودجه شما پیشنهاد می دهند.
 

تعداد بازديد : 737
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷