گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/07/07 - 11:49
كد :163

بالابر چیست و چگونه ساخته می شوند؟

بالابرها برای کمک به افراد در شرایط مختلف مانند مراکز صنعتی و کارخانه ها،مغازه و فروشگاه ها، رستوران ها و ... برای جابه جا نفرات و حمل بار استفاده می شود.

بالابر چیست و چگونه ساخته می شوند؟

در بالابر هیدرولیکی، دستگاه های تبدیل نیرو هستند که از توزیع یکنواخت و همه جانبه فشار در مایعات استفاده می کنند. نیروها با فشار پیستون منتقل می شوند و مقدار یا جهت آنها یا هر دو تغییر می کند. مایع به داخل سیلندر بالابر فشرده می شود. هنگامی که پیستون پمپ به سمت بالا حرکت می کند، شیر 2 بسته می شود و شیر 1 باز می شود. مایع از مخزن به داخل کشیده می شود. اگر شیر خروجی را باز کنید، بالابر پایین می آید. تیم فنی مهندسی سبحانی با طراحی و ساخت بالابر ثابت هیدرولیکی آماده ی خدمت رسانی به تمامی نقاط ایران، با بهترین کیفیت و قیمت بالابر هیدرولیکی است. 

بالابر ویلچربر هیدرولیک

بالابر ویلچربر هیدرولیک با استفاده از کنترل فشار ثابت کار می کنند. کاربر ی ا متصد ی با ید دکمه ای را برای حرکت بالابر فشار داده و با فشار مجدد، آن رامتوقف کند. این بالابرها که به عنوان بالابر ویلچریز شناخته می شوند، واحدها ی مستقلی هستند که به طور خاص برای دسترسی به مکان هایی طراحی شده اند که نصب بالابر غیرممکن یا غیرعملی است. به این ترتیب، بالابرهای ویلچر بر به افراد در مکان هایی که دارای فضای کوچکتری هستند، کمک می کنند. بر خالف آسانسور، بالابرهای ویلچر بر در پیکربندی های دائمی و قابل حمل در دسترس هستند. این انعطاف پذیری در طراحی، بالابر ویلچربر را قادر میسازد تا به مکان ها، خدمات و روی دادها در طی ف وسیعی از مکان های عمومی و خصوصی، از جمله مناطق داخلی و خارجی ساختمان ها، دسترسی داشته باشند. افراد دارای معلولیت به راحتی میتوانند از بالابرهای ویلچر بر استفاده کنند و فقط برای استفاده تک سرنشین توسط یک فرد دارای معلولیت می باشد.

بالابر ویلچربر هیدرولیک 

بالابر رستورانی

بالابر رستورانی یک آسانسور یا بالابر باری کوچک است که برای حمل غذا در نظر گرفته شده است. بالابر رستورانی در ساختارهای مدرن، از جمله ساختمانهای تجاری، عمومی و خصوصی و یا هتل ها و مکانهایی که نیاز به جابجایی غذا دارند، یافت میشوند و اغلب بین چندین طبقه متصل به یکدیگر می شوند.

بالابر رستورانی 

بالابر خانگی 

در مکان ها و ساختمان هایی که طبقات کمتری دارند و سرعت بالا و پایین رفتن مهم نیست می توان از انواع بالابر خانگی هیدرولیکی استفاده کرد اما در ساختمان هایی که تعداد طبقات زیاد است و سرعت بسیار مهم است باید از آسانسور استفاده کرد. در ساختمان ها و خانه های چند طبقه که آسانسور وجود ندارد و همچنین فضایی برای ایجاد چاه و موتورخانه وجود ندارد، می توان از بالابر خانگی برای جابجایی افراد و تجهیزات استفاده کرد. بخاطر اشغال کردن فضای کمتر نسبت به آسانسور میتوان درهر فضای ی مانند بین پله ها، جلوی بالکن ساختمان ها از بالابر خانگی استفاده کرد. هزینه خرید و نصب انواع بالابر نسبت به آسانسور بسیار پایین می باشد و مصرف برق در بالابرها کمتر از آسانسور است. 

بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر مغازه برای سوپرمارکت ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه های بزرگ، مراکز خرید و خدمات تجاری استفاده می شود. بالابر مغازه ها با ساختاری بسیار مقاوم ساخته شده اند که امکان جابجایی بارهای سنگین تر را فراهم می کند و فشار جابجایی بارهای شما را به شدت کاهش می دهد. بالابر هیدرولیکی مغازه دارای یک سری ویژگی است که منجر به بهبود در مقایسه با بالابرهای معمولی می شود، زیرا بالابر مغازه با ساختاری ساده ساخته می شود که نصب آن آسان و هزینه بسیار پایینی دار، بدون اینکه به این دلیل عملکرد خود را از دست بدهد. بالابر مغازه راحتی بیشتری را فراهم می کند. یک بالابر مغازه فضای بسیار کمتری را نسبت به هر پله یا انبار کردن محصولات اشغال می کند. این مزیت می تواند مغازه شما را بازتر کند و فضای بسیار بیشتری را برای مشتریان شما فراهم کند. 

بهترین مزایای بالابر هیدرولیکی

برای افراد مسن بیش از حد مفید است. با تغییر سبک زندگی، بسیاری از صاحبان خانه به دلیلی مجبورند برای رفت و آمد و آسایش و رفاه بالابر خانگی را انتخاب کنند. در زیر چند مورد از مزایای بالابر خانگی را مشاهده می کنید : 
عملکرد 
برای بالا رفتن از پله ها یا حمل بارهای سنگین استفاده می شود.
بالابر در خانه عموماً عملکرد مشابه آسانسور بهترین مزیت آن به حساب می آید. شهروندان مسن باید برای  جابجایی اقالم سنگین فشار زیادی را متحمل شوند که با بالابر خانگی ازاین فشار کاسته می 
شود. 

بالابر امنیت شما را افزایش دهید 

وجود بالابر برای شهروندان مسن در رفع حوادث مفید است. ممکن است با بالا و پایین رفتن از پله ها مشکلاتی برای افراد رخ دهد که با وجود بالابر این مشکلات از بین میروند. برخی از مکان ها حتی ممکن است بتوانند استفاده از آسانسور را محدود کنند. همچنین در برابر استفاده غیرمجاز ایمن است. برای کسانی که به دنبال افزایش امنیت شهروندان خود هستند، بالابر هیدرولیکی به ارائه یک محصول امن تر کمک می کند. 

راحتی و سهولت در کارها 

با نصب بالابر ثابت به راحتی هر گونه مواد غذایی، چمدان یا بارهای سنگین را حمل می کنید. نصب بالابر هیدرولیکی نه تنها به زیبایی و راحتی و سهولت کار، در مکان مورد نظر شما می افزاید، بلکه به مکان شما راحتی می بخشد. بالابر تنوع منحصر به فردی را ارائه می دهد که مطابق با سلیقه هر شخص و دکوراسیون محل مورد نظر است. 

تعداد بازديد : 790
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷