گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/08/18 - 13:03
كد :164

سازنده بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی در ایران

ساخت بالابر هیدرولیکی با استفاده از قطعات و مواد اوليه مرغوبی ساخته می شود. بالابر هيدروليكی برای جابجايی افراد يا بار در ارتفاع کاربرد دارد بنابراين استفاده از قطعاتی مرغوب و محکم ضروری است تا از آسيب های مالی و جانی جلوگيری گردد. گروه صنعتی سبحانی با سالها تجربه و با کمک نیروی متخصص و مجرب، سازنده بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی در ایران میباشد و همواره تلاش نموده تا محصولی با کیفیت تولید و ارائه نماید. جهت مشاوره با کارشناسان فنی با شماره های زیر در تماس باشید.
جهت ساخت بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی تماس بگیرید.  ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷     ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰
 

سازنده بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی در ایران

سازنده بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی 

بالابر هیدرولیکی مخصوص فروشگاه‌ها ، رستوران‌ها ، انبارها ، داروخانه‌ها ، بانک‌ها ، بالابر مغازه ، بیمارستان‌ها ، کارخانه‌ها ، بالابر منزل و برای کلیه اماکنی که محدودیت فضا دارند قابل استفاده است. قیمت بالابر هیدرولیکی بستگی به ابعاد، ارتفاع و جنس و نوع قطعات مصرف شده در آن داشته و تا حد زیادی با قیمت آهن ارتباط مستقیم دارد. برای اطلاع از قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی شما می توانید از مجموعه بالابر سبحانی (سازنده بالابر هیدرولیکی) بخواهید تا از محل مورد نظر شما دیدن و پس از بررسی میزان هزینه های ساخت بالابر هیدرولیکی مناسب شما را برآورد نمایند.

بیشتر بخوانید : قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه

553

قطعات بالابر هیدرولیکی

در مجموع بالابر هيدروليکي به دو نوع ثابت و متحرک تقسيم مي شود. هرکدام از این انواع بسته به طرز کاری  که دارند قطعات و جزئیات متفاوتی دارند اما غالباً مواد و اجناس بکار رفته در هر نوع آن تفاوتي با هم ندارند. مواد اوليه اي که در ساخت بالابر هیدرولیکی مغازه و فروشگاهی بکار مي رود معمولاً از فلزات مستحکم مثل آهن ، فولاد و استيل همچون روغن هيدروليكي هستند. قطعات بالابر هیدرولیکی شامل موارد زير است :

اسکلت بالابر هیدرولیکی

اسکلت بالابر هیدرولیکی، شامل لوازمی است که روي بنا و داخل زمین نصب شده و کليه بالابر روي آن سوار مي شود. وظیفه اسکلت بالابر هیدرولیکی تحمل وزن دستگاه و بار و نفرات روي آن است. جنس اسکلت بالابر هیدرولیکی از آهن و فولاد مستحکم بوده که با پوشش رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم سازی شده است. بر روی اسکلت بالابر هیدرولیکی کابين يا سکو نيز وجود دارد که جنس آنها نيز مشابه اسکلت اصلي است و قسمتي است که نفرات يا بار روي آن سوار شده و در ارتفاع جابجا مي شوند.

قطعات هیدرولیکی

شامل قطعاتي مثل جک هیدرولیک ، شیلنگ ، قرقره ، زنجير و سيم بكسل هستند که نيروي توليد توسط پاور يونيت را به سکو منتقل مي کنند.

پاور يونيت

پاور يونيت وظيفه توليد نيروي هيدروليک در بالابر را به عهده دارد و از قطعاتي مثل الکتروموتور ، پمپ هيدروليك ، شير برقي و اتصالات تشكيل شده است. موتور برقي همانند ساير موتورهاي متداول از يک سيم پيچي با روکش فلزي خنک شونده ساخته شده است. پمپ و شير برقي هم ساير لوازم برقي اين مجموعه هستند. تمامي اين قطعات وظيفه انتقال سيال را از داخل مخزن روغن به شلنگ ها و نهايتاً جک هيدروليک دارند. مخزن روغن مثل يک جعبه فلزي بزرگ مي باشد که سيال اصلي درون آن قرار مي گيرد.
 

 

تعداد بازديد : 116
نظرات كاربران :
 
 
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷