گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/12/26 - 18:23
كد :168

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام خرید و ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت به آن توجه داشته باشید، قیمت آن می باشد. در این میان، عواملی وجود دارند که می توانند در قیمت نهایی بالابر تاثیر بگذارند و قیمت آن را دچار تغییراتی نمایند.

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت به چه عواملی بستگی دارد؟

  1- ابعاد و اندازه بالابر هیدرولیکی :

همانطور که می دانید، ابعاد و اندازه بالابر هیدرولیکی بر اساس نوع نیاز شما و همینطور موقعیتی که قرار است، بالابر در آن محل نصب شود، تعیین می گردد. هرچه ابعاد بالابر ثابت بیشتر باشد، بدون شک لازم است تا هزینه بالاتری را برای آن پرداخت نمایید.

  2 - ارتفاع بالابر ثابت هیدرولیکی :

بالابر هیدرولیکی ثابت می تواند تا هر ارتفاعی که در نظر دارید، مورد طراحی و تولید قرار داد. میزان ارتفاعی که بالابر حرکت می کند، همچنین تعداد توقف های آن در طبقات گوناگون، همه و همه می توانند در تعیین قیمت آن نقش مهمی داشته باشند.

قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت

  3- کیفیت قطعات و اجزای به کار رفته در بالابر هیدرولیکی :

توجه به کیفیت قطعات به کار رفته در ساختار بالابر هیدرولیکی دارای اهمیت بالایی است. قطعات در دو جنس ایرانی و خارجی هستند که هریک کیفیت خاص خود را دارند. به کار بردن قطعات خارجی باکیفیت در مقایسه با قطعات ایرانی و کیفیت پایین تر، قیمت بالاتری را برای بالابر به همراه دارد. قطعات استفاده شده در بالابر خانگی کابین دار به دلیل امنیت بالاتر نسبت به بالابر مغازه و فروشگاهی که برای حمل بار و کالا استفاده میشود نیز بیشتر میباشد. بینندگان محترم در صورت نیاز برای دریافت لیست قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه، خانگی و صنعتی میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

  4 - کابین دار بودن بالابر هیدرولیکی و یا عدم وجود کابین در آن

برخی از افراد تمایل دارند تا بالابر خود را همراه با کابین و یا حفاظ دریافت نمایند تا حس امنیت بیشتری را احساس کنند. بنابراین نوع کابینی که برای بالابر خانگی و یا صنعتی قرار داده می شود و حتی نوع درب های به کار رفته در آن هم می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت داشته باشد. بالابرهای بدون کابین هم با قیمت های متفاوتی روبرو هستند زیرا نوع کفی به کار رفته و وجود حفاظ اطراف آن ها می تواند قیمت ها را با تغییراتی مواجه کند. معمولا بالابر خانگی کابین دار هستند و بالابرهای صنعتی همراه حفاظ یا کاور اطراف آن میباشد.

قیمت بالابر هیدرولیکی

  5 - وجود سنسورهای امنیتی در بالابر هیدرولیکی

دقت کنید که هرچه سنسورهای امنیتی به کار برده شده در بالابر ثابت هیدرولیکی بیشتر باشد، امنیت بیشتری را شاهد خواهید بود. هر یک از این سنسورها دارای هزینه های جداگانه ای هستند که باید مورد توجه داشته باشید.

  6 - وجود پاراشوت یا ترمز آسانسور

به کار بردن پاراشوت به شما کمک خواهد کرد تا با خیال راحت تری از بالابرهای ثابت هیدرولیکی استفاده کنید. به این ترتیب، در صورت بروز هرگونه مشکل در بالابر، می دانید که پاراشوت یا ترمز اضطراری در مواقعی که سرعت بالابر ثابت بیش از حد مجاز است، فعال شده و بالابر هیدرولیکی دچار سقوط نخواهد شد. 

  7 - تعداد جک های هیدرولیکی به کار رفته در ساختار بالابر ثابت

جک هیدرولیک یک وسیله استوانه ای شکل است که فشار وارده به روغنی که داخل آن است، موجب می شود تا به سیلندر درون آن نیز نیرو وارد شود. بنابراین همین موارد، عاملی در حرکت بالابر فروشگاهی یا صنعتی محسوب می شود. این که چه تعداد جک هیدرولیکی در تولید و ساخت بالابر هیدرولیکی به کار برده شود هم دارای اهمیت است و باید به آن دقت کنید زیرا تغییر قیمت ها را به همراه دارد.

  8 - میزان سفارشی سازی بودن دستگاه

این مورد هم در تعیین قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه و خانگی، اهمیت زیادی دارد و هر گزینه اضافی و یا میزان کیفیت هر قطعه ای که در تولید و ساخت بالابر به کار رفته است، می تواند عاملی در تعیین قیمت بالابر هیدرولیکی ثابت باشد.

 

تعداد بازديد : 286
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷