ساخت ویلچر بر هیدرولیکی در کرج

ساخت و نصب بالابر ویلچر در ارتفاع ۴۵۰ سانتیمتر و ابعاد ۱۱۰ در ۱۱۰ سانتیمتر در آزادگان کرج

ساخت ویلچر بر هیدرولیکی در کرج
ویلچربر هیدرولیکی در کرج
بالابر ویلچر هیدرولیکی در کرج
 

بالابر ویلچر هیدرولیکی در کرج

به منظور ساخت ویلچربر هیدرولیکی در کرج، لازم است ابتدا، محیط مورد نظر از هر نظر بررسی شود. بنابراین باید ابعادی به اندازه ویلچر را جا داشته باشد تا بتوان از آن به منظور ساخت بالابر هیدرولیکی استفاده نمود. ویلچربر دارای حرکتی عمودی شکل است و در هر نوع ساختمان مسکونی و اداری و حتی تجاری، قابلیت اجرا دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های بالابرهای مخصوص ویلچر، این است که باید دور تا دور آن را حفاظ قرار دهند تا امنیت کامل برای فرد استفاده کننده از بالابر مهیا شود.
افراد کم توان و معلولین، توانایی استفاده از این ویلچربرهای هیدرولیکی را دارا هستند. زیرا بر روی بدنه بالابر، کلیدهای کنترلی تعبیه می شود تا کاربر به راحتی به آن دسترسی داشته باشد. این ویلچربر، به آسانی میان تمامی طبقات جابجا می شود و دارای حرکتی نرم و روان است. هیدرولیکی بودن دستگاه از هر نظر دارای اهمیت می باشد. از مهم ترین مزایای این ویلچر بر هیدرولیکی می توانیم به حرکت نرم و روان و توقف آهسته در زمان لازم اشاره کنیم.
بالابرهای به این شکل، فضای کمی را اشغال می کنند و از طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند. قطعات در بالاترین کیفیت در این بالابر تعبیه می شوند و به همین دلیل، خرابی آن چنانی ندارند. با توجه به این که از هر نظر ایمنی آن تامین می شود هم باید بدانید که امنیتی متناسب با آسانسور را برای شما به همراه خواهند داشت. از نکات مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که بالابر مورد نظر به راحتی با استفاده از برف تک فاز هم کار می کند. به این معنا که احتیاجی به برق سه فاز ندارید و تنها برق تک فاز، توانایی راه اندازی کامل این بالابر را دارا است.

ساخت بالابر ویلچری هیدرولیک در کرج

برای این نوع از ویلچربرهای هیدرولیکی، حتی سیستم فرود اضطراری هم قرار دادند تا در صورت لزوم بتوان از آن استفاده کرد. ساخت ویلچر بر هیدورلیکی در کرج علاوه بر مزایای که پیشتر بیان کردیم، از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشد. بنابراین در مقایسه با آسانسور، باید بدانید که مزایای بیشتری دارد و حتی از نظر ایمنی هم در مرحله بالاتری قرار می گیرد. در نتیجه می توانیم قیمت ویلچربر هیدرولیکی را هم در مقایسه با بالابر و یا آسانسورهای مشابه، بسیار مناسب برشمریم.

 
تعداد بازديد : 345
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷