گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/12/20 - 12:28
كد :159

ویژگی های بالابر ثابت صنعتی

بالابر ثابت صنعتی نیز با توجه به نوع ساختاری که دارا می باشند، بر روی دیوار نصب می شوند و از آن ها جهت حمل بار و افراد در فروشگاه ها، انبار و کارگاه های مختلف همچنین محیط های تجاری استفاده می شود.

هر بالابر صنعتی نیز از ارتفاع و ظرفیت متفاوتی برخوردار است که همین مورد می تواند موجباتی جهت تفاوت های مدل در آن ها تلقی شود و هر فردی که قصد خرید بالابر مذکور را دارد، می بایست با دقت زیادی نسبت به انتخاب یک مدل اقدام نماید تا بتواند بهترین بالابر را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهد.

ویژگی های بالابر ثابت صنعتی


در مورد ابعاد بالابرهای صنعتی باید بدانید که با توجه به نوع کاربرد و همچنین میزان باری که قرار است، تحمل نماید، مشخص می شود و از این نظر با یکدیگر متفاوت می باشند.
اصولا بالابرهای مذکور را به صورت کفی می سازند و ابعادی که دارا می باشند از ابعاد بالابرهای معمولی نیز بزرگتر است.
ابعاد بیان شده هم با توجه به نیاز و سفارش مشتری، کارکرد و ابعادی که محل نصب آن دارا می باشند، مشخص می کنند که در صورت تمایل، مجموعه فنی مهندسی سبحانی می تواند یک تکنسین کاملا مجرب در این کار را به محل مورد نظر شما ارسال کند تا تمامی شرایط محل را بررسی کرده و اقدامات لازمه را اعمال نماید.
بالابر صنعتی وینچی نیز یکی از انواع مدل بالابرهای ثابت صنعتی محسوب می شود که بیشتر برای مکان هایی کاربرد دارد که قدرت کمتری نیاز دارند و مقدار باری که برای جابجایی دارا می باشند نیز کمتر است. بالابرهای وینچی نسبت به بالابرهای هیدرولیکی از قدرت کمتری برخوردار شده اند و به این ترتیب، طرفداران خاص خود را دارند و در واقع همه پسند نیستند.

بیشتر بخوانید : بالابر هیدرولیکی صنعتی - بالابر نفربر

قیمت بالابر ثابت صنعتی

قیمت بالابر ثابت صنعتی

از مهم ترین دغدغه های خریداران و مشتریان بالابر ثابت صنعتی این است که در رابطه با قیمت بالابر صنعتی ثابت اطلاعاتی ندارند و هنگامی که نیاز آن بالابر در محیط مورد نظر آن ها حس می شود دچار شک و تردیدی می شوند که آیا آن را خریداری کنند یا خیر!
برای این که بتوانید از قیمت بالابرهای مذکور اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید، لازم است تا با مجموعه سبحانی تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان فروش مجموعه مطرح کنید تا لیست قیمت های بالابر هیدرولیک صنعتی را به صورت به روز شده و معتبر در اختیار شما قرار دهند و بر اساس آن بتوانید نسبت به خرید اقدام کنید و بالابر مورد نظر خویش را سفارش دهید.

 

بالابر ثابت صنعتی

تعداد بازديد : 597
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷