گروه خبري : آرشیو مقالات
تاريخ انتشار : 1399/04/31 - 15:30
كد :110

فروش بالابر هیدرولیکی در تهران

فروش بالابر هیدرولیکی در تهران، مجموعه ما مجری ساخت و نصب انواع بالابر هیدرولیک اعم از بلابر فروشگاهی، بالابر نفربر ثابت، مغازه ای، ویلچربر برای معلولین ، بالابر خانگی (هوم لیفت) و ... در تهران و کرج میباشد.

خرید بالابر ارزان قیمت در تهران

فروش بالابر هیدرولیکی در تهران، یکی از دغدغه های خریداران بالابر با توجه به بالا رفتن بی سابقه قیمت ها در کشور ، خرید بالابر ارزان قیمت و به صرفه جهت انجام جا به جایی بار در فروشگاه ها ، کارخانجات، مغازه ها و ... می باشد. بالابر هیدرولیکی با توجه به امکانات و امنیت بالای خود دارای قیمت های بالایی می باشند، اما در صورتی که قصد مشتری از خرید بالابر صرفا حمل بار باشد، ما خرید بالابر ارزان قیمت در تهران را به آنها پیشنهاد می کنیم.

جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.   ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷        09197941740

 

بالابر ارزان تهران

553

قیمت بالابر هیدرولیک در تهران

قیمت بالابر هیدرولیک در تهران براساس معیارهایی محاسبه می گردد. بالابرها دارای انواع مختلفی هستند و بسته به نوع کاربری مورد استفاده قرار می گیرند. باید به این نکته توجه نمود که بالابر نوعی از آسانسور است که برای حمل مسافر یا بار مورد استفاده قرار می گیرد. باید دانست بالایر های هیدرولیک نوعی از اسانسور می باشند که هیدرولیک در آن محرکی است که باعث بالا رفتن آن می شود.

نحوه کار بالابر هیدرولیکی

نحوه کار بالابر هیدرولیکی ثابت به این شیوه است که با روشن شدن موتور، بالابر به سمت بالا حرکت می کند اما در صورتی که شیر برقی روشن شود بالابر به سمت پایین حرکت می کند. زمانی که بالابر به سمت بالا حرکت می کند موتور شروع به چرخش می کند و پمپ هیدرولیک را به چرخش در می آورد و روغن داخل مخزن را به سمت جک هیدرولیک انتقال می دهد تا پمپاژ صورت گیرد در این لحظه است که بالابر شروع به حرکت می کند و به سمت بالا می رود و زمانی که بالابر به سمت پایین حرکت می کند، در صورتی که برق وارد بالابر شود، شیر برقی اجازه تخلیه روغن را به تانک می دهد. دلیل انعطاف پذیر بودن بالابر هیدرولیک استفاده از شلنگ های قابل انعطاف است.

خرید بالابر ارزان قیمت در تهران

ویژگی های بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی یک نوع ماشین است که با استفاده از یک دستگاه هیدرولیک برای بلند کردن یا جابجایی اجسام با استفاده از نیروی ایجاد شده در هنگام فشار به مایع در یک پیستون عمل می کند. تفاوت بالابر هیدرولیکی با آسانسور این است که درب و کابین ندارد و فقط مخصوص جابه جایی بار است.

اجزای اصلی یک بالابر هیدرولیکی عبارتند از:

تانک هیدرولیک : متشکل از  پمپ و مخزن و دریچه است

جک ( سیلندر) : روغن را به پیستون  منتقل می کند، توجه کنید که جک باید از کیفیت عالی برخوردار باشد چون در صورت خرابی تعویض آن در سیستم های هیدرولیکی دشوار است.

پیستون : فشاری که سیلندر به پیستون وارد می کند باعث به حرکت درآمدن کابین می شود.

کابین : از کابین برای برای حمل بار یا نفر استفاده می شود که دارای ظرفیت حدود 250 کیلوگرم می باشد.

کنترل کننده : با کمک کنترل کننده می توانید سرعت و فشار را کنترل کنید این قطعه در کنار تانک هیدرولیک قرار دارد.

ریل های راه نمای کابین : کابین حمل بار یا مسافر در مسیر ریل های راه نمای کابین حرکت می کند.

پاوریونیت :  پاوریونیت باعث تولید نیرو و حرکت بالابر می شود.

فروش بالابر ارزان در تهران

ارزانترین بالابر در تهران

ارزانترین بالابر در تهران را از ما بخواهید. تنها در 7 روز کاری بالابر هیدرولیک صنعتی آماده و جهت نصب به محل شما ارسال خواهد شد. این نوع بالابر نوعی بالابر هیدرولیکی خواهد بود که دارای ارتفاع کمی می باشد، هیچ کابینی ندارد، سبک می باشد و اصولا جهت حمل بار فقط از این نوع بالابر استفاده می شود.

کاربردهای بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، بالابر های نفر بر و بالابرهای باربر. کاربردهای بالابر هیدرولیکی در کارخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها، رستوران ها ، انبار ها، بالابرهای خانگی میباشد.

✔ برای حمل کالاها و بارها در فروشگاه ها مناسب است

✔ به حداقل فضا نیاز دارد.

✔ برای حمل نفر در منازل مناسب است

✔ با برق تک فاز و 3 فاز اجرا می شود

✔ میزان تخریب بسیار کم

✔ سرویس و نگهداری در حد کم

✔ قیمت پایین تعمیرات

بالابر هیدرولیکی نفربر در تهران

بالابر هیدرولیک نفربر مخصوص جابه جایی افراد می باشد. به دلیل اینکه بتواند میزان امنیت را افزایش دهد دارای کابین کوچکی می باشند. برای سفارش ساخخت بالابر هیدرولیکی نفربر در تهران میتوانید با متخصصین این مجموعه در تماس باشید.

بالابر هیدرولیکی خانگی در تهران

یکی از پرفروش ترین محصولات ما، بالابر هیدرولیکی خانگی می باشد. کاربرد این نوع از بالابر همانطور که از اسمش مشخص است در منزل استفاده می شود به جهت جابه جایی افراد یا وسایل در بین طبقات.

بالابر هیدرولیکی رستورانی در تهران

بالابر رستورانی یک بالابر کوچک است که به حمل بار و جابه جایی غذا کمک می کند و بیشتر در رستوران ها استفاده می شود. بهره مندی از بالابر رستوران جهت حمل و جابه جایی مواد اولیه رستورانها ، آشپزخانه ها  ، فست فود ها  ، تالارها جهت سهولت جا به جایی می باشد.

بالابر کارگاهی در تهران

بالابر کارگاهی از جمله تجهیزات بسیار کاربردی برای کارگاه ها جهت حمل افراد و وسایل در بین طبقات می باشد. این بالابر ها باعث راحتی در حمل و نقل سرعت بخشیدن به جابه جایی ها شده است. بالابر کارگاهی از ایمنی بالایی برخودار هستند. بالابر های کارگاهی از نظر پرداخت هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشند. جهت خرید بالابر کارگاهی در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

بالابر هیدرولیکی مغازه در تهران

یکی دیگر از پرفروش ترین نوع بالابر هیدرولیک، بالابر مغازه ای است. این نوع از بالابر هیدرولیک در بسیاری از مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر هیدرولیکی مغازه در تهران یکی از پر فروش ترین نوع از بالابر است. چرا که بسیاری از  مغازه ها به این نوع از بالابر نیاز دارند.

قیمت بالابر هیدرولیک در تهران

بالابر هیدرولیکی ویلچربر در تهران

این نوع از بالابر برای استفاده معلولین مناسب است، با استفاده از بالابر هیدرولیک ویلچر بر مناسب برای حمل و نقل بین طبقات است. بالابر هیدرولیک ویلچر بر مناسب برای حمل و نقل بین طبقات است.

قیمت بالابر در تهران

قیمت بالابر در تهران با استفاده از نوع کاربری آن تعیین می گردد. قیمت بالابر در تهران برای بسیاری از مشاغل و مکان ها متفاوت است. نوع کاربری ، ابعاد و ظرفیت بالابر در آن نقش اساسی ایفا می نماید.
قیمت بالابر هیدرولیکی در تهران با توجه به انعطاف پذیری بالا ، قابلیت افزایش نیرو و قدرت در حین انتقال ، ضریب ایمنی بالا و طراحی ساده مقرون به صرفه است. باید به این نکته توجه نمود این نوع از بالابر نصب راحت و سریع به مشتریان ارائه می شود. از نکاتی که در مورد بالابرهای هیدرولیک حائز اهمیت است دقت کنترل بالا و قیمت مناسب است. این امر باعث کاربرد فراوان این نوع از بالابر در مشاغل مختلف شده است. بالابر هیدرولیک صنعتی و خانگی در کمترین زمان ساخته و راه اندازی می شود. و این خود از مزایای این نوع از بالابر است.

جهت انجام خدمات با ما تماس بگیرید.    09197941740

 

فروش بالابر ارزان در تهران

تعداد بازديد : 3438
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 12
ناشناس
|
1402/09/11 - 11:29
0
0
سلام، من یک بالابر هیدرولیکی کوچک می خوام برای مغازه سوپرمارکت، حدودا 200 کیلوگرم هم توانش باشه کفایت می کنه. میشه راهنماییم کنید. ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1402/12/13 - 14:56
درود
باید مکان مورد نظر بازدید شود. لطفا جهت مشاوره رایگان با کارشناسان این مجموعه و اعزام نیروی متخصص به محل، با شماره  ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷  تماس بگیرید.
نجفی
|
131/07/13 - 14:04
0
0
آدرس فروشگاه بالابر در تهران میفرستید. ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
131/08/16 - 13:55
سلام وقت بخیر
آدرس نمونه کارهای فروشگاهی در تهران میخواهید؟
مجتبی ترکاشوند
|
13100/03/0 - 21:23
0
0
سلام از همکاری با شما خیلی خوشحالم کیفیت کارتون عالیه
پاسخ ها
ادمین
|
13100/03/1 - 18:17
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم، انجام وظیفه بود
پرهام عبدی
|
1399/09/21 - 22:09
0
0
سلام . بالابر ما حرکت به سمت پایین داره ولی به سمت بالا قطع و وصل میشه. علتش چیه؟ شما بالابر تعمیر میکنید؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/09/21 - 22:17
سلام دوست عزیز
ممکن است کابل تراول که متصل به کلید روی کابین شما است، دچار زدگی شده باشد. ولی برای اطمینان از ایراد باید کارشناس متخصص جهت بازدید بالابر به محل اعزام شود. جهت هماهنگی با شماره  09197941740  تماس بگیرید
امیر کیانی مقدم
|
1399/09/21 - 17:44
0
0
برای یه طبقه ویلایی هم قابل نصب هست؟ چقدر طول میکشه از لحظه سفارش تا نصب؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/09/21 - 22:04
سلام دوست عزیز
بله قابلیت نصب دارد. بسته به نوع سفارش شما بین 5 تا 15 روز کاری. جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
مهدی علوی
|
1399/08/30 - 18:47
0
0
سلام خسته نباشید ما طبقه سوم هستیم میشه بالابر نصب کرد
پاسخ ها
ادمین
|
1399/09/07 - 12:34
سلام دوست عزیز
بله امکان پذیر است، چه ارتفاع و چه وزنی میخواهید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتس آپ پیام بدید. ممنون
نظرات كاربران :
 
 
نمونه کارها
۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷